Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. ...I adorator teraz "scerbaty" ale jakie to romantyczne:cool3::loveu:
  2. Psiaczki wygrzewają kosteczki. Chyba wszyscy już tęsknią za takim słoneczkiem... Znowu zimno i wiatrzysko...
  3. Wklej... Co prawda byłam tutaj krótko ale nie zapomnę niuni...
  4. Fantusiu :( [*] Cieszę się, że nie byłaś sama...
  5. [quote name='Bjuta']Proszę jakim potrafi być pięknym termoforkiem!! :)[/QUOTE] Termofor z funkcją skanowania kuchennego blatu :D
  6. Brak mi słów a komentarz mojej mamy nie nadaje się do publikacji.... Bidula:( dobrze że już bezpieczna
  7. [quote name='martka1982']dostałam zdjęcia Falbanka w tamtym tyg ale mam nową komórkę i nie potrafię ich zgrać na komputer Falban ma się wyśmienicie, pani Ela mówiła,że trudno mu zrobić zdjęcie, bo boi się komórki nakierowanej na swoją skromną postać:)[/QUOTE] Falbanek jest po prostu wstydliwy ;)
  8. Zdrowiej psinko... Podrzućcie mi nr konta to za tydzień coś wpłacę.
  9. Przepraszam Mieciu że nie miałam czasu zaglądnąć wcześniej. Miałam Twój wątek zaznaczony, bo kocham takie rudzielce, ale ciągle coś.... :( . Dopiero teraz... jak już jest za późno. Śpij Słoneczko :( [*]
  10. [quote name='Bjuta']Tylko Gonia 13 zauważyła, że odwiedziłam Mongołka i są nowe fotki !!!! Nieładnie!!![/QUOTE] Ja ostatnio jestem z wszystkim do tyłu, ale zdjęć nie mogłam przegapić:cool3: Cudnie wygląda:loveu:
  11. Jakieś złe wspomnienia wróciły...
  12. Przywiało mnie z bazarku... Takie ma smutne oczy
  13. Ale niespodzianka - nowe zdjęcia:) Pięknie się prezentuje.
  14. Taka śliczna niunia i tyle czeka:(
  15. [quote name='_Aga_']Cześć Goniu :) Jak tam psiaki? Wiesz, które.... Mam takie wyrzuty sumienia...............[/QUOTE] Jakie wyrzuty sumienia? Was powinno się sklonować!!!
×
×
  • Create New...