Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. To dobrze, oby po odstawieniu leków czuł się dobrze. Tyle jeszcze przed nim...
  2. Jak się Falbanio miewa?
  3. Kochana mordka:loveu:
  4. [quote name='Dorin91']Hania wreszcie po prawie 2 latach oczekiwania ma dom :) Od środy mieszka w Bielsku-Białej w domu z ogrodem. Jest spokojna i na razie powoli oswaja się z nowym miejscem i nową rodziną. Widać, że nowy Pan jest przejęty adopcją i chce jak najlepiej dla psa :) Obiecał Basi wysłać zdjęcia i pisać co u niej[/QUOTE] Dorin nawet nie wiesz jak się cieszę :cunao:Zaglądałam tutaj z nadzieją... Hania się w końcu doczekała:cunao:
  5. Kabaja udało Ci się ;) Banerek jest.
  6. Ooooo... to super.
  7. Zdjęcia w rozmiarze oryginalnym są OK tylko na wątku takie jakieś... małe ;) Psiak jest śliczny. Powinien szybko znaleźć dom, tylko ludzie muszą go gdzieś "zobaczyć". Trzymam kciuki:thumbs:
  8. Falbanku nie strasz nas, trzymaj się dzielnie i zdrowiej.
  9. Przypadkiem tutaj trafiłam. Dziewczyny czy psiak ma jakieś ogłoszenia? Znacie kogoś kto mógłby zrobić banerek? O psince wie za mało osób:shake:
  10. Bo trociny wciągają wodę i szybciej się schnie! ;) Kochana mordka:loveu:
  11. Coś pusto u psiaka...
  12. Śliczny pysio... Maluchy zawsze gryzą, ale to zaproszenie do zabawy (a pierwsze ząbki mają ostre...;)). Kochane są takie szkraby.
  13. [quote name='barb']http://www.dogomania.pl/forum/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat-a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością Kurcze... żal bidulek ale cóż można zrobić :( Zobacz jeszcze co u Breakdance'a?
  14. Nasza Muszka [*] też strasznie chrapała. Dożyła sędziwego wieku. Jak spała spokojnie to sprawdzałam czy wszystko OK ze staruszką:p
  15. [quote name='ihabe']no ja wiem:-) jestem do dupci tymczasowym domkiem:-) Ja je wszystkie tak bardzo kocham, a że każde jest inne to jeszcze bardziej:-) Bunia jest cudowna, ona takie daje buziaki, tak wspaniale zaczepia do zabawy i jest taka malutka:-) Trzeba jej wykupić pakiet i zrobie tablicę :-([/QUOTE] Kolejna cioteczka z ogromnym serduchem:)
  16. [quote name='kikou']...nie, no nie całkiem wspomnienie.. nadal jej używamy, nie mamy na nową i nawet nie zapowiada sie żebyśmy mieli mieć... ;) tylko już nie jest ładna....ale siedziec i wylegiwac sie ciągle da... :multi:[/QUOTE] To dobrze:multi: Bo jużmyślałam że łobuziory doprowadziły ją do stanu "nieużywalności"
  17. [quote name='Mysia_']ojj!.. Ta kanapa to był prawie jak logo Twojego hoteliku ;)[/QUOTE] No właśnie. Nawet Monguś miał taki fioletowy banerek z odniesieniem do kanapy. A po kanapie zostało wspomnienie...
  18. Czyli wszystko już wiemy. Rediś musi zacząć zbierać na leczenie.
  19. [quote name='kikou']...piesie już "załatwiły" fioletową kanapę... cała jest porwana... w sumie to porwały ja szybciej niż ja zdązyłam ją spłacić... ;) [/QUOTE] Ech łobuzy...:nono:
×
×
  • Create New...