-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='mari23'](...) ale..... wzięłaby tam na DT Tropika - dostałby budę i kojec, teren ogrodzony, więc nawet po jakimś czasie biegałby luzem, a może i został ( w przyszłości będzie tam ośrodek dogoterapii, więc "trochę" psów znajdzie tam miejsce - oczywiście psów z dogo :))[/QUOTE] Choć jedna bida znalazłaby przystań...
-
[quote name='karolciasz28'] (...) Sunia jest wypuszczona na schronisko, także jak ma siłę to może sobie chodzić po, a jeżeli nie to drzwi do budynku są cały czas otwarte, jest tam dużo legowisk i tak to teraz wygląda. W Orzechowcach duża część takich starych bid jest "wolna".[/QUOTE] Fajnie mają. Dziadeczki dreptają sobie wolne a nie tkwią w boksach.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jenny? Wiem... :(
-
[quote name='karolciasz28']Nie wiem na co choruje, to pewnie po prostu, starość i zbliżający się koniec.:-( [/QUOTE] Może jeszcze będzie dobrze.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Zglosilam Dyzia do badania lekarskiego, mam nadzieje, ze lekarz nic procz starosci u Dyzia nie wykryje. I ze jakos to wszystko zalatwimy : adopcje i transport.[/QUOTE] Też mam taką nadzieję, trzymam:thumbs: za powodzenie "akcji" -
Wielka szkoda :( [*]
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='kuzlik']o to ja przepraszam :P nie wiedzialam ze to tajemnica :) juz milkne :P[/QUOTE] Ooooo.... kuzlik mów, mów:cool3: bo ciotka Gosiapk się uparła że tajemnica i już!:mad: Ja się oczywiście też dorzucę do transportu. -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Gosiapk, no pooowiedz dziewczynom, bo tez jajo zniosa... :evil_lol:[/QUOTE] Ja nie zniosę. Jeszcze nie... Wolę poczekać, nie zapeszać a żeby wszystko zakończyło się happy endem. -
Biedna Jenny... Właśnie przeczytałam że jest z nią źle.
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
No to ciiiiiiichoooooszaaaaaaaa..... -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
A coś się dla Dyzia kroi? -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Słodkie... I nawet przytulanko było :) -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Przeglądam wątki w milczeniu i widzę same złe wiadomości. Wszędzie zastój w adopchjach i pesymizm w związku z jesienią/zimą :( Ogólnie wszystko jest do d...