Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [LEFT]W niedzielę zrobiłam Biszkoptowi jedno, jedyne ogłoszenie na Cafeanimal.pl.. Dziś ukazało się ono w Metrze. Miałam około 10 telefonów, jak na razie. Z całej południowej Polski, póki co :) założyłam wątek na Adoptuje psa. Są fajne 3 domki, niesprawdzone, ale może jakaś bida znajdzie dom. Jak nie to ja będę do nich dzwonic, gdyby krakowski domek się rozmyślił. To samo było jak Roxi była w Metrze, ponad 20 telefonów. Dzwonili przez kilka dni. Nancy podobne też była, ale ludzi odstrasza nużyca. Może warto iśc w tym kierunku i ogłaszać schroniskowe szczeniaki. Ogłoszenia wybierane są losowo, ale jest spora szansa. W niektórych schronach nie ma szczeniąt, a w zamojskim jest aż nadto..:shake: [/LEFT]
  2. [quote name='Bazyliah']O Emaczka było zapytanie z Płocka. Pani zainteresowana, przez tel. warunki wyglądają OK. Teraz tylko znaleźć kogoś z Płocka, kto do Pani podjedzie...[/quote] I znalazłaś Ciotka już kogoś?
  3. W sumie nie wiem co napisać.. przez przypadek tu weszłam. To jest jak walka z wiatrakami :roll: aż się wierzyć nie chce.. Taka bezdomność, a to zboczone babsko sobie "hodowle" stworzyło....
  4. Aż boję się spytac ile tych zwierzaków ma..:roll: i naprawdę na nią mocnych nie ma? :roll: co za kraj..
  5. [quote name='nescca']Super. Czekam na wieści. Nie przeszkadza mi to ,że podałaś kontakt do mnie. Jest spoko.[/quote] Potrzebny jest adres do tej kobiety żeby GoskaGoska zorientowała się czy da radę podejść. Ale to chyba dopiero jutro..:oops: no i prosiła o jakieś wskazówki o co w ogóle chodzi..
  6. Dziewczyny! GoskaGoska jest teraz w Brzegu!! Trzeba wszystko przemyśleć i skorzystać z jej pomocy.
  7. [quote name='Edi100']Kuchnia nie wiem kto jest z brzegu. A szukałaś na mapie dogo?[/quote] Przeglądałam.. już teraz szukamy kogoś z Wrocławia, Opola itp.. :roll: Mapa nie jest uaktualniona. A jak tam sytuacja z tą Panią? Ona sama mieszka?
  8. Tak śpimy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/51/4ec3c2c510d059cfmed.jpg[/IMG][/URL] Tak pozujemy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/315/f57c2452e72579b5med.jpg[/IMG][/URL] Tak machamy :lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/51/922e505a4cad6462med.jpg[/IMG][/URL] A tak chowamy się przed odkurzaczem :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/315/0f235801a6acf6b0med.jpg[/IMG][/URL] Dziś wieczorem pan, który przyniósł nam kolację (z pizzeri:oops:) zakochał się w Biszkopciku :eviltong: dałam mu swój numer i obiecałam, że jak coś to pomogę im znaleźć jakiegoś pieska małego. Musi skontaktować się z żoną, bo oni Yorka kiedyś chcieli :stupid:
  9. Biszkopt nie miał dzisiaj siły się już bawic z Nancy, ja się uczyłam, więc.. Nancy bawiła się z posłaniem :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/51/3ad82e6085cc42fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/51/f5a5bf9c8f6a704bmed.jpg[/IMG][/URL] A tak mały reaguje na odkurzacz [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/315/0f235801a6acf6b0med.jpg[/IMG][/URL] przed chwilą pan nam przyniósł kebaby i zainteresował się adopcją Biszkopta..:roll: dałam mu numer do siebie i obiecałam, że pomogę znaleźć psiaka...
  10. :oops::oops:Przepraszam za off :oops::oops: ale szukamy kogoś z Brzegu Dolnego albo okolic, trzeba zrobic "wizję" warunków w jakich psiak przebywa.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-slepy-na-jedno-oko-szczeniak-westa-w-pseudohodowli-potrzeba-pln-na-wykup-dt-129558/index5.html#post11637487[/url]
  11. Szukam kogoś zmotoryzowanego z Wrocławia.. bo z Brzegu nikogo nie mogę znaleźć :oops: ale nie wiem, czy ktoś znajdzie czas..
  12. [quote name='anhata']A dzwonia ludziki w sparwie domku ?[/quote] O Nancy nikt...:roll: a pełno ogłoszeń ma. Za to Biszkopt nie ma prawie ogłoszeń, a chętni są.. :razz:
  13. Przyszły wpłaty :loveu: [COLOR=Navy][B]Zaginiona_sara[/B][/COLOR] - bazarek:Rose::Rose: - [COLOR=DarkGreen]madcat[/COLOR] [COLOR=Black][B]40z[/B][/COLOR][B]ł[/B] - [COLOR=DarkGreen]bazyla[/COLOR] [B][COLOR=Black]29zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=Navy]Chita[/COLOR][/B] - [COLOR=Black][B]30zł [/B][/COLOR] Dziękuję :loveu: :oops:
  14. Co za ***j :angryy::angryy: brak słów.. Iwop jakiej wielkości jest ten psiak? Są jakieś zdjęcia? Pisać pw do dziewczyn od ASTów?
  15. Zulugula dodzwoniłaś się do tej Pani?:roll:
  16. Irenko mogę wydrukować plakat i powiesić na klatkach na osiedlu, gdzie mieszkam?:oops: Bo tu takie osiedle psio-lubne, zastanawiam się czy innych ogłoszeń też tu nie rozwieszac.. Jakby chociaż jedna bida dom znalazła to by sukces malutki był..:roll:
  17. A Biszkopcikowi kroi się domek fajny :lol: ale za kilka dni będzie już wiadomo czy na pewno to TEN domek. Starszym Paniom, sąsiadkom, które zakochały się w małym będę starała się polecić troszkę starszą bidę. Może coś z tego wyjdzie :roll:
  18. No i pies Ci teraz zamknie się w sobie...:shake: uszyj se nowe :eviltong:
  19. Wysłałam.. chyba o niczym nie zapomniałam :oops: trzeba czekać na odpowiedź.. Teraz DT trzeba szukać.. ja bardzo awaryjnie bym mogła dać, ale to tylko jak wyadoptuje chociaż jednego z psiaków i tylko do 30 stycznia...:oops::roll:
  20. Co do komentarza, można wysłać maila tylko poprzez własne konto na allegro :roll: mogę wysłać, o co dokładnie go spytać? Jaki pies, czy to hodowla, warunki i co jeszcze?
  21. [quote name='iwop']Lola juz jest w nowym domkU! :multi: Dzwonił do mnie jej nowy pan i Lolusia juz szaleje z dziećmi :)[/quote] Teraz mi się łezka w oku zakręciła :oops: ale się cieszę :)
  22. Zaznaczam wątek.. A gdzie psiaka zabierzecie, bo mi umknęło? :oops:
  23. Iwop uratowałaś jej życie i dzięki Tobie ma szansę na nowe, szczęśliwe :)
×
×
  • Create New...