[quote name='agnieszka32'][FONT=Verdana]Oj ciotki, no wiecie co??? :p Jak to po poznańsku??? :-o Ja z Poznaniem nie mam nic wspólnego, ani rodziny, ani znajomych, a „laczki” znam od dzieciństwa :cool1:. Coś mi tu kity wciskacie ... :roll::eviltong::evil_lol:[/FONT]
w łódzkim(skąd pochodzę) tak się nie mówi a to "serce":evil_lol: polski. tam się mówi kapcie:p:eviltong: