Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. cały czas ma allegro. majeczko, zdrowiej nam! freya, mozesz porobić jej ogłoszenia, nie zaszkodzi jeśli będzie miała więcej.
  2. powiało optymizmem.leciutko ale zawsze to zawsze coś... mam nadzieję że sie doczeka.
  3. [quote name='agrawa69'] P.S. A Agatka nie denerwuje się, weźmie zielona herbata i naciąąąąąga ;P :)[/quote] najważniejsze, żeby mieć swoje skuteczne sposoby:evil_lol:;) agata, powodzenia.
  4. [quote name='li1']Napisz jeszcze, ze zona na wczasach, to zaraz znajdzie sie z 10 dogomaniaczek co chca przyjechac z Shiva.[/quote]:mdleje::roflt:
  5. śliczna jest! a jaka wesoła!:loveu:
  6. [quote name='agnieszka32'][FONT=Verdana]Oj ciotki, no wiecie co??? :p Jak to po poznańsku??? :-o Ja z Poznaniem nie mam nic wspólnego, ani rodziny, ani znajomych, a „laczki” znam od dzieciństwa :cool1:. Coś mi tu kity wciskacie ... :roll::eviltong::evil_lol:[/FONT] w łódzkim(skąd pochodzę) tak się nie mówi a to "serce":evil_lol: polski. tam się mówi kapcie:p:eviltong:
  7. to jakiś koszmar! mam wrażenie że to wszystko dzieje się na innej planecie...ta biedna kobieta:-(,te biedne psy....:shake: no nie rozumiem dlaczego opieka społeczna nie zajmuje się takimi ludźmi, chyba po to właśnie jest???koszmar!
  8. po poznansku:evil_lol: tez nie mogłam przywyknąć do niektórych dziwnych wyrazów jak zamieszkałam w poznaniu a potem w wolsztynie(tez wielkopolska)
  9. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/214]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  10. mam nadzieję że dom we włocławku bedzie strzałem w 10!
  11. strasznie mi jej szkoda:-( właściwie za nic -zupełnie bez powodu dostała tak srogą karę.jakie to niesprawiedliwe i okropne:placz:pies musi płacić za głupotę ludzi.po raz kolejny.
  12. słuchajcie, finansowo juz chyba niewiele brakuje do hotelu dla shivy, może uzbieracie bazarkami? jest tu sporo osób na wątku...chyba 100zł miesięcznie by się dało uzbierac?
  13. jest kilka(dziesiąt) psów przepięknych, wspaniałych na dogo, które maja cholernego pecha...do nich nalezy sherry:shake:
  14. no nie.:shake: jeden na kaśkę a drugi na barona nie wiesz skąd można pożyczyc?
  15. dziewczyny ale nie ma takiej opcji że kaska pojedzie do schroniska! jak macie miejsce tam to bierzcie drago. przecież nie o t0o chodzi żeby zabrać psa ze schroniska na miesiąc a potem go tam oddać. kaśka będzie w hotelu póki nie znajdzie odpowiedniego domu. trudno, adopocja nie wyszła, następnym razem się uda. supergoga, czy macie możliwość pożyczyć 2 transportery ani?
  16. myślę ze kaśka pojedzie do hotelu najpóźniej z anią z poznania, czyli ok.24-25
  17. [quote name='Asior']agaga, ta babka co chodzi na szkolenie z Borysem twierdzi,z e jest łagodny do psów ;) zostają tylko koty bo dzieci napewno OK... nie mam jak tych kotów sprawdzić :/[/quote] asiu, wysłałam borysa do tego domu bez kotów. jesli sie spodoba to przekażę ci daLSZy kontakt i się dogadujcie;)
  18. ja niby mam ale musi byc łagodny do psów, kotów i dzieci...i gdzie takiego szukac? a drugi dom z maleńkim dzieckiem i szczeniakiem...tylko ze dom jest "wybredny" i patrzy głównie na wygląd.oczywiscie domki nie są sprawdzone.
  19. jak się chce to się da! agata, :cool2:
  20. myślałam że choc jakieś zdjęcie się pojawi z nowego domu a tu nic....a już tyle czasu minęło.
  21. oskar, co z tobą? a raczej co z tymi ludźmi?:shake:
  22. ja nie wiem czy tam nie chodziło o jakiegoś przybłędę...kurcze, nie chce wymyślać.ab-agnieszka pewnie napisze o co dokładnie chodziło bo to ona z tym panem rozmawiała.
×
×
  • Create New...