Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ja chcę wiedziec czy ma plan na przyszłość zeby sytuacja się nie powtórzyła
  2. [quote name='pawel_wrl']Dziewczyny, czy właśnie zostałem najgorszym człowiekiem na świecie? Czy nie widać, że na Hektorze bardzo mi zależy? Dzwoniłem do Marka, z jego jajeczkami wszystko jest ok, zawiozłem także glukozaminę na wzmocnienie jego stawów. Hektor to cudowny pies, ma stałe miejsce w moim domu i sercu. Jest mi bardzo ciężko z powodu tego, że nie ma go obok, że koliduje to wszystko z ratowaniem innych psiaków. - zobowiązałem się w tym tygodniu zorganizować chociaż połowę pieniędzy na utrzymanie Hektora w hoteliku, drugą część po wypłacie czyli 1 lipca - zależy mi na tym, żeby przyzwyczaiły się do siebie swobodnie, bez kagańców, klatek, dlatego chcę to zrobić podczas urlopu - nigdy nie zostawiłem Hektorka, zawiozłem go do Marka, gdzie wiem, że jest w dobrych rękach i wśród ludzi, których zna.. Już za nim tęsknię, mam cholernego doła i żyję nadzieją, że za miesiąc już będziemy we trójkę razem do końca, dlatego proszę Was - nie oddawajcie go do innego domku. Paweł.[/quote] miałam wiele do powiedzenia wczoraj ale dostałam "zakaz"...dziś poza ogromnym smutkiem nie wiele we mnie jest więc tez sobie daruję... mam tylko takie pytanie: jesli za miesiąc tym dwóm psiakom nie wystarczą 2 tygodnie by się dogadać to co wtedy? a drugie pytanie to dlaczego nie pomyślałeś o tym co zrobisz jesli psy się nie pokochają od razu zanim wziąłeś hektora? nie miałeś żadnego planu biorąc go? nie upłynęła nawet doba a ty już podjąłeś decyzję że psa odwozisz.no nie rozumiem tego. nie dałeś im szansy nawet na to by się poznały. :shake:
  3. chyba lepiej nie przyklejać tej suni "łatki" bullowatego:shake: ja bym ją ogłaszała jako sympatycznego mieszańca. jesli ma cos z astka nawet to za mało by zachwycić miłośników a cała reszta się ich boi.
  4. [quote name='maciaszek']Jakieś dość statyczne te zabawy [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]:evil_lol:. [/FONT][/FONT] no właśnie tez o tym pomyślałam...wydaje mi się że tak jak agnieszka32 zmusza swoje psy do pozowania ze niby się bawią tak i tu ab-agnieszka próbowała ukryć ze jej białasy to druga w kolejności największa para leniwców na dogo:razz:
  5. tak, kaśka kariatyda a nie od luisa. poczytaj jej watek, nie zaśmiecajmy u maji.
  6. kaśka wraca.moze ab-agnieszce uda się coś przyspieszyć...a moze nie. musimy tez podliczyc czy stać nas na utrzymanie wszystkich psów na raz.
  7. właściwie to nic...ona po prostu ma zbyt szalony temperament i chyba pan nie daje rady....i jest tam jakiś psiak, którego tez nie polubiła.aga pewnie wieczorem napisze więcej, ja już nic nie wiem :-(
  8. niestety wracają nam do hotelu 2 psiaki! maja bedzie musiała poczekać az chociaż jedno miejsce się zwolni :-(
  9. CUDOWNA, RADOSNA SUNIA SZUKA NOWEGO DOMU - AMSTAFF (663254813) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
  10. ambo jest u nas w kolejce do hoteliku...niestety 2 psiaki nam wracają więc czekanie sie przedłuzy...:-(
  11. niestety kaśka znów szuka domu.:shake:musi wrócić do bogatyni. zaraz wystawię jej wyróżnione allegro
  12. aż się boje pytać....demolka?:razz:
  13. u kaśki była cisza bo...nie chciałyśmy nikogo denerwować. zaczęło się od tego ze kaśka została puszczona ze smyczy, biegła za kijem i pogryzła po drodze jakiegos psiaka. nowa pani kaski bardzo się zdenerwowała, przysłała ab-agnieszce smsa. następny problem był taki, że kaśka PODOBNO nagle bez żadnego powodu zaczeła pokazywać zęby na tatę patrycji, który spokojnie sobie siedział i pił herbatkę...:roll: no i najlepsze na koniec: kaśka DZIWNIE SIĘ PATRZYŁA NA PATRYCJĘ i patrycja zaczęła się kaśki bać!!! z rozmowy z nią można było wywnioskować ze patrycja kaśki juz nie chce. nie zaprzeczyła. aga na szczęście miała kontakt z panem, który wcześniaj bardzo chciał kaśkę ale jej nie dostał bo patrycja była pierwsza. w kazdym razie zadzwoniła do niego, pan potwierdził chęć przyjęcia kaśki, supergoga przeprowadziła wizytę przedadopcyjną, która wyszła bardzo pomyślnie. w tym czasie patrycja, która oczywiście zgodziła się przetrzymac kaśkę kilka dni napisała sms, o treści takiej, żeby zabrać kaśkę jak najszybciej bo.....pogryzła jej maskotkę i pasek!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ile my się razem z ab-agnieszką (i pewnie supergogą) naklęłyśmy to nikt się nie dowie:shake: a ja pewnie pod farbą całkiem osiwiałam wyszło w koncu tak, że kaśka dziś pod wieczór pojechała do nowego domu. nowy pan po nią przyjechał i zobaczymy co dalej koniec. aga pewnie jutro jak się w końcu wyśpi to uzupełni mój post:roll:
  14. czikuś to ma talię osy a białeczka-jak to kobitka, lekko zaokrąglona tam gdzie trzeba:eviltong::evil_lol:
  15. jak dla mnie to ona jest cudowna, piękna i w odpowiednim wieku a to chrumkanie pewnie dodaje jej uroku! ludzie się nie znają!:shake:
  16. agacix, nawet nie wiesz jak mnie cieszy twój post! niby problemy ale optymistycznie!!:multi: dzięki ze nie jesteś jakieś miękkie jajo!:diabloti:
  17. [quote name='agnieszka32']W przeciwieństwie co do niektórych ..... syneczków mamusi ...... :evil_lol: I też już nic nie mówię :cool1: :diabloti:. [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT][/quote] ja tez nic nie powiem bo jak powiem to pewnie bana dostanę:roll:
  18. [quote name='Asior'] :D rozumiesz czy zamotałam Cię???[/quote] jeszcze nie wiem:oops: byłam juz za bardzo padnięta żeby czytać i rozumieć :evil_lol:a dziś mi sie też juz nie chce.sprawdzę czy rozumiem jak będę wystawiała następne allegro i najwyżej się do ciebie odezwę:cool3:
  19. nie, no moze nic:evil_lol: ale widziałam agaty opis:[B] luis&kaśka&fisia=MASAKRA![/B]
  20. [url=http://www.youtube.com/watch?v=7TT80bwLmHY]YouTube - DSCN3429 xvid[/url] KONIEC!
  21. [URL="http://www.youtube.com/watch?v=W6P_Gk9Nfys"]http://www.youtube.com/watch?v=W6P_Gk9Nfys [/URL]
  22. na razie jeden: :loveu::loveu::loveu:on jest CUUUUDNY!!! [url=http://www.youtube.com/watch?v=3hc1aFLcud4]YouTube - DSCN3427 xvid[/url]
  23. zaraz będą filmiki!:cool3::cool3::cool3:
×
×
  • Create New...