Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='fioneczka']jak se kliknie to się większa zrobi :eviltong:[/quote] no wiem, wiem ale nie lubie tak...:oops::oops::evil_lol:
  2. oj...to niedobrze! mam nadzieję ze rana się nie rozpaprze. fionka, ja już prawie slepa jestem a fotosika nie lubię...wstawiaj ciotka na przyszłość duże fotki...pliiiiiiiis;);)
  3. a czemu takie małe foty??:crazyeye::crazyeye::mad: jejku, jaki on śliczniusi!! a biedna ania z poznania nie ma internetu
  4. agnieszka32 ostatnio to przerabiała, wiec moze poratuje cie dobrą radą zamiast się tu podśmiechiwać:razz::razz::mad:;)
  5. porozsyłaj link do wątku po innych wątkach z prośbą o pomoc....inaczej nikt tu nie zajrzy:shake:
  6. czy pies ma allegro? myślę ze szybko domek powinien sie dla niego znależć.
  7. dziewczyny, dajcie jakiś tekst!
  8. oczywiście że to ta sama suka! sporo sprzecznych informacji....
  9. super! bardzo się cieszę i mocno trzymam kciuki!
  10. super! tak trzymać dzieciaczki!! :evil_lol: nie kłócić się bo mama agacix po kątach porozstawia;)
  11. agacix pewnie zaraz się odezwie:cool3: ja wiem tyle że zapoznanie się psiaków odbyło się [B]bez problemów[/B] ale też bez entuzjazmu...aga i paweł są juz w drodze po hektora.:lol:
  12. nic nie wiem:shake: ab-agnieszka ma wyłączony tel albo jest poza zasięgiem albo jej sie rozładował. musimy cierpliwie czekac.
  13. fioneczko, dla nich widocznie to nie była przyjaciółka tylko maszynka do zarabiania:-(
  14. dziewczyny juz na autostradzie! aga mówi ze kaśka ma mrówki w doopce i spokojnie usiedziec nie może:evil_lol: wie że jedzie na fajną wycieczkę, nie wie jednak, ze po nowe życie u boku przystojniaka luśka!:multi:
  15. widok wyrazu pyszczka loriego jest porażający...:-(mówi wszystko: to JEDNA WIELKA KRZYWDA :-(:-(
  16. [quote name='GoskaGoska']dziekujemy - jakbys mogla to prosze zmien lokalizacje na cala Polska-a nie Trzebnice - a jutro siade nad tekstem, chyba ze mnie ktos wyprzedzi[/quote]ok:cool1:zmienione
  17. prawda...tylko czy można prosić ciut większe zdjęcia?
  18. allegro zrobione "na szybko" [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=661333898]STARA, ŚLEPA, ZUŻYTA...kto zechce wrak amstaffa? (661333898) - Aukcje internetowe Allegro[/url] zaraz dodam numer tel. jak bedzie ładny tekst to się zmieni
  19. [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/212"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] proszę o numer telefonu kontaktowy
  20. :placz::placz: kolejna "godna emerytura":placz:
  21. baale jak dla mnie on bullowaty wiec takie i banerki;)
  22. jaka decyzja, bo właśnie allegro się skonczyło i nie wiem czy odnawiać.
  23. no co, byś miała wielką białą pudlicę:evil_lol:
×
×
  • Create New...