Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Black][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no toście się dogadały :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]psa mogę zostawić, najwyzej pojedzie z panem do pracy ale syna-urwisa raczej nie zostawię na cały dzień bo nie ma chętnych żeby się nim na dłużej zająć:evil_lol:
  2. [quote name='fioneczka']serdecznie zapraszamy :p oby sie tylko nasze jedynaki dogadały no i nie wiem czy łysa mu się spodoba :eviltong:[/quote] :evil_lol:tylko ze ja nie pisałam o psie;):evil_lol:
  3. przepraszam, pytam choć pewnie było już na wątku... jak sunia reaguje na inne psy? jak na dzieci(małe) i na koty?
  4. same cuda w tych gliwicach macie:shake:
  5. [quote name='fioneczka']ja problemu nie widzę :eviltong: mozesz śmiało do nas tu przyjechać ... nawet lulać jest gdzie :sleep2: więc jak będzie :razz:[/quote] hehe, uwazaj bo zwalę ci sie na głowę z moim 3 letnim urwisem:diabloti:;)
  6. [quote name='martka1982']Wow ustaliłyście już datę? Super! To już bardzo niedługo. Zadzwoncie koniecznie do naszej prezeski Marty - dziś właśnie rozmawiałam z nią o Baronie - czeka na wieści od was:)[/quote] wiesz, nie musisz na razie dzwonić.jak juz bedzie pewne kiedy dokładnie to ania z poznania na pewno zadzwoni bo to ona psa zawiezie ;) a nuż coś się zmieni...?:razz:
  7. [quote name='Ninka']'BARDZO GROZNY' PSIAK NUMER 4 [IMG]http://lh5.ggpht.com/_hRqtiLyasOg/Si6j8HJarPI/AAAAAAAAAMg/xNaHHeoUdeQ/s512/P1010649.JPG[/IMG] [/quote] to pies czy suka?ile może mieć lat?jak z agresją do psów?jaki do ludzi?
  8. mam z dolnego sląska chętny dom na astka ale w miarę młodego i lubiącego dzieci...ten niestety nie spełnia "wymogów":-( ale może macie jeszcze inne astki?
  9. pani grażyna, która wcześniej myślała o ajrze też cały czas jej kibicuje.nie zapomniała o suni, śledzi wątek i zaciska kciuki;)
  10. :placz:buuuuu!!!! ja tez chce się z wami spotkać!:placz:
  11. najbardziej mnie boli jak staruszki zamiast mieć godną emeryturkę w ciepełku sa porzucane.dobrze, że hodowczyni sie nim zajęła.
  12. baron pojedzie do hotelu 24 lub 25 czerwca. mariamc:loveu:dzięki wielkie! wiemy, ze masz ogromne wydatki na swoje psy.
  13. no nie wiem czyt się na jednego zdecydował bo dziewczyny od fobosa też planowały go sprawdzić:razz:
  14. co racja to racja:evil_lol:nie, no zartuję...ja tam wolę te większe i szersze ;):diabloti:
  15. ja z założenia nie mam zaufania do młodych kolesi, którzy chcą astka....
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial]łyżeczka skwareczek z topionej słoninki i karma powinna zniknąć ;)[/FONT][/quote] hehe, widzę że mamy te same metody;)
  17. [quote name='esperanza']Oj trzeba, trzeba. Kropka nie jest łasuchem, bywa że zostawia karmę w misce.[/quote] trochę roztopionego smalcu powinno załatwic sprawę niedojedzonej suchej karmy:cool3:
  18. dietę i spacerki bedzie miała już w hotelu.myślę ze tam doprowadzą maję do "porządku". już nie długo mam nadzieję uda się zorganizowac transport.
  19. uda się, uda ale widocznie jeszcze nie teraz
  20. [quote name='red']Maja jest w pomieszczeniu, czuje się tak sobie, jak to po operacji, wychodzi na sikanie. Na razie wszystko w porządku, bardzo mi jej żal, trzeci raz krojona...[/quote] miejmy nadzieję że już ostatni:-( biedaczka się juz nacierpiała.pora na lepsze życie-w nowym domu i bez chorób!
  21. [quote name='snuszkak']troszke tam zamieszanie więc byłoby łatwiej prowadzić osobne rozliczenie, czy możesz napisać jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy u Dixona? Aha i do kiedy hotel jest opłacony, czy ktoś deklarował wpłaty stałe? Czy wiadomo jak postępy Dixona i czy raczej szybciej czy jeszcze długi okres minie zanim będzie mógł chłopak iść do adopcji. Bo będzie trzeba myśleć o wszytskim tzn o kasie na przyslosc dla Dixona ;)[/quote] [B]niestety deklaracji praktycznie nie było żadnych [/B]więc dixon na razie jest utrzymywany ze wspólnej skarpety(którą na szczęście uzupełniają 2 kochane ciotki: ania z poznania i ciotka, która chce pozostać anonimowa), są też inne wpłaty i bazarki na brygadę bogatyńską-dla wszystkich psów,gdzie wszyscy wpłacający są wyszczególnieni, tak więc rozliczenia będą wspólne, tak jak do tej pory.inaczej się nie da.także wsparcie mile widziane... pan marek mówił ani, że dixon robi duże postępy ale jeszcze przed nim sporo...także zaczniemy go ogłaszać po wizycie ani w bogatyni czyli za jakieś półtora tygodnia do dwóch-z resztą zobaczymy właśnie po tej wizycie;) EDIT: tzn.oczywiście dixon ma na razie opłacony hotel po kaśce do dwudziestego któregoś czerwca, potem bedzie finansowany ze skarpety bogatyńskiej.obecnie mamy w hoteliku oprócz niego hektora, w najbliższym czasie hektor jedzie do domu a do hotelu dojedzie maja i baron.
  22. gotowane kości? ciekawe kto mu tak dogadza. chłopak albo przejedzony albo nie ma apetytu bo tęskni... dobrze że oczka zdrowe.
  23. [quote name='agnieszka32']Taaaak, cisza .......:cool1: [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Może Greven nie ma dostepu do internetu????? :roll: [/SIZE][/FONT][/FONT][/quote] :evil_lol: z pewnością
×
×
  • Create New...