Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. same blondyny w rodzinie! aga, mama podobna baaardzo do ciebie!
  2. no co wy dziewczyny z tą walizeczką...:roll: w koncu po co aga bierze w podróż faceta??? on będzie targał walizeczki za kobitkami:diabloti:
  3. ooo! to czekamy na te wieści coby się cieszyć :razz:
  4. teodor i tośka wyglądają jakby były z tego samego miotu:evil_lol:
  5. [quote name='fioneczka']wiedziałam .... jak mozesz :mad: ja powazna księgowa w zaawansowanym wieku jestem :eviltong:[/quote] no ten twój wiek to rzeczywiście tak zaawansowany że się chyba po3winnaś już na emeryturę szykować:-o:diabloti:
  6. trzymaj się psiaku, mam nadzieję że nie będzie aż tak źle...
  7. tośka cudowna jest!śliczna krówka:loveu:a jaka wesoła!
  8. witaj olga. mam ogromną nadzieję że dziewczynki się polubią.
  9. o matko! jaka bida:-( jak dla mnie to astkowy chłopaczek...pomocy potrzebuje i troskliwej ręki.mam nadzieję ze nie jest jakos poważnie chory i po odkarmieniu bedzie silnym, wesołym psiakiem
  10. widziałam że z włocławka jest kilka osób ale żadnej z nich nie kojarzę. wolałabym, żeby domek sprawdził ktoś kto choć trochę zna się na bullowatych . zobaczę co ania i przec napiszą.jeśli nie znajdą czasu to ania z poznania pojedzie domek sprawdzic ale dopiero za jakieś póltora tygodnia.
  11. dzięki, już do nich piszę przec z rypina ma ok.50 km...nie wiem czy da rade b ostatnio ma mnóstwo pracy, a ania gdzie dokładnie mieszka?chyba tez jakieś 50 km bedzie miała...
  12. [B]czy jest ktoś od bullowatych w okolicach włocławka?[/B]
  13. szukam osoby, która mogłaby sprawdzić dom dla drago [SIZE=4][B]we włocławku[/B][/SIZE]
  14. biedny laki...wszyscy o nim zapomnieli:-( a może dom znalazł:razz:
  15. asiorku, czy ty mu allegro wystawiasz?:razz:
  16. z tego co wiem to PRZEC szuka dla swojej znajomej młodego astka:cool3: zaraz do niego napisze!
  17. [quote name='chita'] tylko wystaw takie co sie domek znajdzie:mad::eviltong:[/quote] sie wie!:p [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=660765136]MAXIMUS w typie AMSTAFFa szuka dobrego domu! (660765136) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  18. allegro konczy się za jakieś 40 minut wiec wtedy wystawię nowe
  19. [quote name='chita']kurde agaga wplacilam ale jakos tak intuicyjnie 13zl :oops: czy to starczy???[/quote] :evil_lol:starczy, starczy! allegro wyróżnione kosztuje 12,50zł na 14 dni.;) także jestem ci winna 50 groszy:crazyeye: dziękuję w imieniu maxia
  20. wiadomość od pana marka: "Dixonek czuje się u nas świetnie, dopisuje mu apetyt, juz trochę przytył. Ma mnóstwo energii i chęci do zabawy. Cały czas chciałby się bawić. Na parapety wskakuje jak kot. Nie wykazuje zadnej agresji do ludzi i do psów (nieprowokowany). Na zawołanie przychodzi i kładzie siępod nogami, widać, że musiał duzo wycierpieć od ludzi."
  21. andzia, numer konta wysyłamy na pw. zaraz ci wyślę.
  22. biednie strasznie wygląda na tym zdjęciu:-( majeczko, zasługujesz na dobre życie...już niedługo!
  23. mój pies to taka bestia że tylko czeka, by jakieś dziecko zalizać na śmierć:crazyeye:mógłby mieszkać w domu pełnym dzieci, najlepiej się z nimi czuje.
  24. [quote name='fioneczka']:oops::oops::oops::oops: upssssss Agata to Ty dziecko takie małe masz i psa mordercę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no właśnie...taka ze mnie kompletnie nieodpowiedzialna matka:oops:;)
×
×
  • Create New...