wiadomość od pana marka:
"Dixonek czuje się u nas świetnie, dopisuje mu apetyt, juz trochę przytył. Ma mnóstwo energii i chęci do zabawy. Cały czas chciałby się bawić. Na parapety wskakuje jak kot. Nie wykazuje zadnej agresji do ludzi i do psów (nieprowokowany). Na zawołanie przychodzi i kładzie siępod nogami, widać, że musiał duzo wycierpieć od ludzi."