Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. już wiem, supergoga miała wszystko dziś dograć by ania jutro spokojnie mogła zabrać psa.:lol:
  2. rodzina miała amstaffa a wizyta razem z drago jest po to by sprawdzić ich reakcje na siebie.czy ktoś jest powiadomiony? nie wiem...mam nadzieję że tak.
  3. z tego co pamiętam to oczka przestały ropieć i chyba drago u weta nie był. w kazdym razie jutro jedzie z anią poznać swoją potencjalną przyszłą rodzinę:multi:
  4. pamiętam ze pixie z poznania właśnie takie szelki miała. zapytaj może GoniaP gdzie takie zamawiała dla niej.
  5. dixon juz niedługo bedzie miał miłe odwiedzinki! ania pewnie już nie moze się doczekać:evil_lol:
  6. [quote name='snuszkak']wiadomo już cos? czy domek sprawdzony?[/quote] nie sprawdzony. ania pojedzie osobiście jak wróci (chyba dziś wraca)i się troche ogarnie ;) myślę ze na początku tygodnia.
  7. [quote name='tula']Dzięki Agaga:lol:, a tak się zastanawiałam, może zmienić tytuł na allegro na jakiś bardziej chwytający za serce?[/quote] to zaproponuj coś. ważne zeby było słowo "amstaff"
  8. widzę że ten biedak nawet ogłoszeń nie ma...to jak ma znaleźć dom??? poproście jakąś specjalistkę by go poogłaszała
  9. AGATA, DAŁAŚ RADĘ! każdy dzień to krok do przodu! a ludźmi-mądralami to się nie przejmuj bo zawsze tacy się znajdą, którym cos nie pasuje.
  10. [quote name='andzia69'] czy robi jej ktoś ogłoszenia?[/quote] dobrze, ze zapytałaś, bo zupełnie zapomniałam, ze miałam dziewczynkom allegro wystawić :oops: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=667412007]pit bull/ amstaff PIEKNE I SAMOTNE DO ADOPCJI (667412007) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] linko, kontakt jest na ciebie.jeśli mam zmienić to proszę o informacje. zobaczcie czy wszystko sie zgadza, czy niczego nie pomyliłam.
  11. [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=667264415]AMSTAFF-potężna,łagodna suczka do adopcji (667264415) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  12. [quote name='tula']Ja mogę wyróżnić, tylko że kasę przelałabym Ci Agaga na początku przyszłego tygodnia, bo za nic nie dam rady jutro iść do banku:lol:[/quote] dobra, nie ma sprawy.;) już wyróżniam!
  13. [quote name='Karolcia_ko5']Już?? Ojej powiedzcie dokładniej co i jak? Cieszę się!.[/quote] karolcia, pisałam już wcześniej że [B]prawdopodobnie [/B]24 lub 25 czerwca;)
  14. [quote name='paros']Simona przypomina się :-(:-([/quote] a moze przypomniała by sie jakimiś nowymi fotkami? informacjami?:razz:
  15. [IMG]http://i41.tinypic.com/28akv39.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/intvsk.jpg[/IMG] KONIEC!:lol:
  16. [IMG]http://i42.tinypic.com/dy85ts.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/9gy8sj.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/j99a8i.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i41.tinypic.com/29x6uzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/jky3ps.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/313rx92.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/x6ahiv.jpg[/IMG]
  18. [SIZE=6]NIESPODZIANKA OD ŁUKASZA:[/SIZE] [url=http://www.youtube.com/watch?v=jlCWlC2alkE]YouTube - MOV02212[/url]
  19. psiak jest po prostu świetny! na kiedy planujecie jego kastrację?
  20. czy ktos chciałby wyróżnić majeczce allegro, bo właśnie się skończyło?
  21. [quote name='aga_1234'] Chciałabym dodać, że pomimo 4 uczestników spaceru, w tym 2 obce dla Zeldy osoby nie było żadnych przejawów agresji lub dominacji.[/quote] to dobry znak. tak trzymaj zeldziu i nie odstraszaj potencjalnych chętnych już więcej.
  22. ab-agnieszka wyjechała na weekend ale podejrzewam ze w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek da nam znać co z kaśką.
  23. tak ale wieczorem na chwilę będzie miała internet a potem chyba w niedzielę wieczorem więc piszcie na pw żeby odnowiła bo pewnie nie da rady wszystkich "zaległości" od razu przeczytać.
  24. to jakas paranoja:shake:
  25. [quote name='agpol']dzięki :) kaska idzie[/quote] to my dziękujemy w imieniu barona!:lol:
×
×
  • Create New...