Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. oki. dziękuję! cioteczki, która się jeszcze dorzuci?
  2. [quote name='mariamc'] Na pewno nie zmarżnie, buda jest ocieplona i z przedsionkiem.[/quote] :evil_lol: danusiu, mamy lato!;)
  3. ciotki, napiszcie tekst to bardzo chetnie zrobię psiakowi allegro:cool3:
  4. danusiu kochana, to teraz będziemy czekać na zdjęcia od ciebie i wieści-oby jak najlepsze! ja mam jedno zdjęcie: [IMG]http://i25.tinypic.com/2ecdo9c.jpg[/IMG]
  5. ulka 18 -30 zł miesięcznie kluska4 -10zł miesięcznie doddy -20zł mam nadzieję że zmiana tytułu pomoże zebrać nam ciut więcej;) tych deklaracji
  6. cudowny psiak w końcu ma swój dom i swoich ludzi!!!:multi:
  7. proszę o aktualny tekst i jakby się udało ładne, nowe zdjęcia. zrobię psu allegro.
  8. cukiereczek już w drodze! właśnie wyjeżdżają ze szczecina.
  9. [quote name='Asior']agaga, czy Ty mu robisz teraz allegro???[/quote] ja nie. ktoś inny mu robi...chyba:roll:
  10. super! mam nadzieję że ten przystojniak szybko znajdzie dom i już na zimę będzie się wygrzewał gdzieś przed kominkiem albo na miękkim posłanku
  11. biedaczko, kiedy cię ktoś w końcu dostrzeże?:-(
  12. [url]http://img228.imageshack.us/img228/1472/img1888.jpg[/url] boziu! jakie cudo!!! bidulek śliczny
  13. ooo! czyli jednak:multi:
  14. [quote name='martka1982']Moje Sonecisko takie osamotnione.... Nikt nie chce starszego psiaka skoro na około tyle młodych psów........[/quote] tych młodych też nikt nie chce:placz: sonet, liczę na to, że ktoś cię pokocha:-(
  15. aż trudno uwierzyć, że jest aż tak dobrze, że psy tak wspaniale się dogadały. wyglądają razem jakby się znały od szczeniaka
  16. [quote name='malawaszka']tylko mu nie róbcie :lol: :cool3: :kciuki:[/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='fioneczka']to nie paranoja to banda dziadów raczej :angryy: stawki mają wysokie za psiaki ... oj bardzo wysokie[/quote] żeby to jeszcze była stawka za zdrowego psa...ale za chorego???? przecież biorąc ją zdejmujemy z nich ciężar leczenia suni!:angryy::angryy:
  18. super!!!!!!!!
  19. o cholerka! niech ma tą szramę!!!
  20. rudisiu, ile ty jeszcze wycierpisz?:-(:shake:
  21. z tego co wiem niedługo wybiera się do nich w odwiedziny ania z poznania z saintem, więc jeśli wyjazd dojdzie do skutku to i zdjęcia pewnie będą piękne:cool3:
  22. boże! jak wspaniale że jej się udało! sunia trafiła do swojego raju i teraz już będzie tylko lepiej! jak ta kochana, niewinna istotka musiała być krzywdzona:placz:
×
×
  • Create New...