-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
wyróżnione allegro dla słodkiej honey: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=735414229"]PIT BULL RED NOSE znudziła się-IDEAŁ DO ADOPCJI (735414229) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] wyróżniła mikosaj mikosaj, dasz radę podesłać jakieś jeszcze zdjęcia suni?
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
gdzie te obiecane zdjęcia?:cool3: co u was? jak się miewa hektorek? -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
nowy dom shivy! [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3667/dsc3995.jpg[/IMG] wspaniałe wieści -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
agaga21 replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/index56.html[/URL] na dole i ostatnia strona !!!!![/quote] ukradłam zdjęcia ;) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9536/dsc3996.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2272/dsc3999.jpg[/IMG] ona idealnie tam pasuje:-o [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6642/dsc4000.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9872/dsc4001.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5016/dsc4003.jpg[/IMG] -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
agaga21 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
niech już się w końcu to miejsce dla lorka zwolni :-( -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] teraz kciukasy za pogode 4 października u nas ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to prawie miesiąc! a za co mamy trzymać kciuki, bo ja nie w temacie:oops:...co będzie 4 paźdźernika?(jeśli oczywiście można wiedzieć;) )
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
nie mogę się już doczekać zdjęć maleńkiej groosi z klocusiem!!! -
jak teraz wygląda sprawa z jej zdrowiem? śliczna jest tojeczka, bardzo, bardzo mi się podoba.
-
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada_']......... i czy sa jakies postepy w zachowaniu w stosunku do mężczyzn? [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja coś wiem, ale nie powiem:eviltong: niech ania pochwali się sama tymi postępami:diabloti::cool3: