Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. nowe psiaki w naszej brygadzie ;) http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749 http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807
  2. nowe wątki naszych nowych psiaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807[/url]
  3. LARA lara to śliczna bullowata sunia, ok 3 letnia. psinka dzięki donvitow została wyciągnięta z maleńkiego kojca, w którym przebywała bez dostępu światła w schronisku w celestynowie. lara ma pokiereszowaną głowę, kilka ran na ciele... sunia jest bardzo spokojna, jak na razie toleruje inne psiaki, do ludzi przyjazna ale nie wylewna, troszeczkę wycofana... zdjęcia z celestynowa (połowa sierpnia) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/c85eec1a2dd07e2a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/f74bc6d86d20f48e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/2c63b8143d7ad795.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/917fad2bea64dcee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/bac345eef8f09e9c.jpg[/IMG][/URL] kajetan obiecał podesłać w najbliższym czasie zdjęcia. sunia, tak jak diablo, spędzi kilka dni gościnnie w gaju, potem pojedzie do hoteliku u mariamc-też razem z diablo. w poniedziałek wizyta u weta. wątek diablo: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mix-amstaffa-cudny-diabel-juz-bezpieczny-146319/#post12956749[/URL] [B]prosimy o pomoc finansowo-bazarkową na utrzymanie suni w hoteliku [SIZE=4][COLOR=Blue]deklaracje na larę: [/COLOR][/SIZE] [/B][SIZE=4][COLOR=Blue][B]20zł redcat miesięcznie 20zł Lena 01 04 09 miesięcznie 20zł hajaa miesięcznie 20zł kana miesięcznie[/B] [B]brakuje 120zł na hotelik[/B][/COLOR][/SIZE]
  4. [SIZE=5][B]DIABLO[/B][/SIZE] ok. półtoraroczny mix amstaffa wyciągnięty ze schroniska w wołominie. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/86/05d2282742aeb489.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/527/18629c9f80882753.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images49.fotosik.pl/194/1f5086ffcb3938c7.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/190/701689180d665ccd.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/194/d0947d47c88487b7.jpg[/IMG] pies podobno miał być uśpiony z powodu pokasływania. na szczęście do tego nie doszło, dzięki DONVITOW, DIABLO jest już bezpieczny! gościnnie przebywa w gaju i czeka na transport do hoteliku w szczecinku. pies nie kaszle, jest bardzo radosny, wesoły i z ogromną energią. na spacerze ręce urywa:evil_lol: do psów bez agresji, całkowicie nieokrzesany, nic nie potrafi jak na razie. na szczęście jest młodziutki więc wszystko do nadrobienia. czekam na nowe zdjęcia, które mam obiecane od kajetana, któremu bardzo bardzo dziękuję za pomoc:loveu: razem z diablo, donvitow przywiózł larę z celestynowa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pokiereszowana-amstaffka-z-celestynowa-juz-bezpieczna-146320/#post12956807[/URL] [B]mile widziana pomoc finansowa na utrzymanie psiaka w hoteliku [SIZE=4][COLOR=Blue]deklaracje: bebcik 20zł[/COLOR][/SIZE][/B]
  5. a co to za maluszek? ja chyba coś przeoczyłam, myślałam że masz czarną suńkę na tymczasie:crazyeye::oops:
  6. [url]http://i26.tinypic.com/pvuqd.jpg[/url] jakie smutne oczy!:placz:
  7. też jestem ciekawa co u ambusia. może najdekanna nam coś napisze:cool3: a jak nie to musimy poczekać aż ab-agnieszka wróci z niemiec i się dowie. wysyłam pw.
  8. :evil_lol:ale się dzieciaki przytulają! powiem ci że wcale ta twoja grosia duża nie urosła sądząc po rozmiarach brzuszka..ciesz się z tego;) a klocuś spojrzenie ma boskie! nic tylko kochać taki pychol:loveu:
  9. [quote name='Kana']agag ale nam chodzilo o to że on bierze do siebie psiaki na stale :evil_lol:[/quote] no taaak, zapomniałam;)
  10. [quote name='andzia69']czy ktos wie jak tam Maja?[/quote] ab-agnieszka jest w niemczech, pewnie jak wróci do polski za parę dni to się podowiaduje co u naszych psiaków;)
  11. a jest możliwość żeby te nowe pokazać czy nie za bardzo?
  12. [quote name='pinkmoon']Widzę na tym wątku niesamowitą zmianę atmosfery i nastroju w porównaniu do wczorajszego wieczora :diabloti:[/quote] chyba trzeba się po prostu odstresować trochę...teraz niech winna się stresuje a my spokojnie poczekamy jak się sprawa rozwinie:eviltong:
  13. [quote name='gameta']Ogólnie proponuje, by przedstawiciele płci przeciwnej "cioteczkom" przedstawiając się podawali swój stan cywilny (nawet niesformalizowany) :diabloti: Pozwoli do odsiać ziarno od plew :eviltong:[/quote]:megagrin::megagrin::megagrin:
  14. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Lubię proste i szybkie rozwiązania, więc te kilkanaście lat mnie przeraża:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] minie szybciej niż myślisz:placz::placz::placz: ja dopiero co planowałam ciążę, dopiero co rodziłam....a teraz mój synuś zaczyna przedszkole:placz::placz::placz::placz:i już nie jest słodkim bobasem tylko diabłem wcielonym a ja jestem stara!:placz:i w dodatku przezywam najgorszy okres-pierwsze rozstanie z moim dzieckiem - muszę go odsyłać do przedszkola gdzie obce babsko (alicja, wybacz:diabloti:) się nim zajmuje:placz: a dopiero mi się wydawało że dłuuuugi czas będziemy razem i długo będzie moim maleńkim dzidziusiem...za chwilę dziewczyny będzie przyprowadzał i ani się obejrzę babcią zostanę:placz::placz::placz: a on po kryjomu papieroski będzie gdzieś w międzyczasie popalał i piwa próbował:crazyeye::placz: czas leci szybko, ani się obejrzysz a 18 minie;):evil_lol:
  15. [quote name='andzia69']to zmieniamy temat wątku?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no właśnie, jak kajetan podeśle mi zdjęcia to założę im osobne wątki.
  16. [quote name='Anja2201']Kurcze tyle było telefonów w sprawie muszkietera i ja wszystkim mówiłam ,że już nie aktualne ( bo ta pani miała go wziąść ):-([/quote] nie masz już w telefonie tych numerów?
  17. [quote name='Karolcia_ko5']Muka dziś przeszła zabieg sterylizacji..[/quote] no widzisz, dobrze na allegro napisałam:evil_lol::eviltong:
  18. [quote name='Whitey']Przyznam szczerze , że to forum pozwoli mi połączyc przyjemne z pożytecznym :) bo i psiakom można pomóc, a jednocześnie jest to miła odskocznia od for przesyconych TESTOSTERONEM :mad: No i "najważniejsze" stosunek płci userów jest tutaj idealny :cool3:[/quote] tylko się nie zdziw jak kiedyś ktoś do ciebie napisze "cioteczko";) bo na dogo to ogromna większość ciotek:evil_lol:
  19. [quote name='martka1982']Nic nie wiedziałam,że się domek szykuje a tu nagle dzisiaj się dowiaduję,że Batman pojechał! Do Zielonej Góry! To pewnie dzięki allegro, dlatego bardzo bardzo mocno dziękujemy agaga21 za allegro dla Batmana:)))[/quote] a ja właśnie wczoraj odnowiłam mu allegro:mad: :evil_lol:proszę bardzo, cieszę się że się przydało.
  20. [quote name='aga_krzys']to ja też poproszę na pw[/quote] wysyłam pw
  21. oba psiaki już bezpieczne, jadą z donvitow do wielkopolski!:multi: [B]dziękuję ci vito![/B]:loveu: kajetan mówi, że oba są tak fajne że chyba żadnego nam nie odda!:crazyeye::evil_lol::evil_lol:
  22. zablokowane komentarze na nk...i dobrze.
  23. [quote name='gops'] mozliwe ze ma jeszcze jakis inny nick ? bo to napewno byla ona, ten sam styl pisania bazarkow i wogole , tzn tak mi sie wydaje i to nazwisko od nr konta sie zgadza[/quote] xxtruskawkaxx, blue lagoon, turkusik...tyle udało się ujawnić aha i jeszcze to jedno, które wczoraj sobie wymyśliła ale na tym ostatnim nic nie zdziałała
  24. [quote name='Sventata'] nie liczyłabym na poprawczak, jako że mozliwe jest to jej piewrsze przewinienie, najwyżej kurator albo zawiasy. Prosze o ważenie swoich wypowiedzi, ponieważ sprawa jest w toku z czasem wszystko sie wyjaśni. Wiem, że jest duzo złości i emocje maja przewage nad rozsądkiem, jednak po tylu przykrych wypowiedziach śmię sądzić, że jeśli oddaje pieniądze to ruszyło ją sumienie i jej stan psychiczny nie koniecznie jest w dobrej kondycji. Gdyby tych wyrzutów nie miała mogła wyciągnąć pieniądze z konta i wyjechać, jednakże tego nie zrobiła. Troche wyrozumiałości.[/quote] według mnie to nie sumienie ale zwyczajny strach przed karą. nie sądzę żeby próbowała uciekać z tymi pieniędzmi bo chyba nie było ich aż tak dużo, żeby jej starczyło na utrzymanie się gdzieś samej. myślę że oddając pieniądze liczy na łagodniejsze potraktowanie po prostu. i ja nie mam wyrozumiałości dla złodziei.
×
×
  • Create New...