-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
troszeczkę zaoffuję ale nie za bardzo bo chodzi o białą ukradzioną amstaffkę... szukam wątku schroniska w gorzowie wlkp lub kontaktu z wolontariuszkami z gorzowa. moja wyszukiwarka na dogo ostatnio się buntuje i nie mogę nic znaleźć. bardzo proszę o link do wątku schroniska w gorzowie jeśli ktoś ma.
-
Sochaczew - banda małolatów roznosi dom JUZ W DOMACH
agaga21 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
a nie można każdego po kolei z kojca wynieść, obfocić i wziąć następnego?:cool3: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']ode mnie dla kaszlaka 20 zl po 15.09[/quote] dziękujemy! [B]35zł[/B] od dagmara86[B] 50zł [/B]od malwla [B]20zł[/B] od bebcik wciąż nie mamy stałych deklaracji... -
Sochaczew - banda małolatów roznosi dom JUZ W DOMACH
agaga21 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
czy maluchy mają allegro? przydały by się dobre zdjęcia każdego z osobna i ładne, wyraźne portrety:cool3: -
niunia domek ma zaklepany a czy na maluszka są już jacyś chętni?
-
Wyrzucił ją z 2piętra dobił jej dzieci. MA JUŻ RAJ NA ZIEMI:)
agaga21 replied to Ada_'s topic in Już w nowym domu
zołzunie:loveu: [IMG]http://i28.tinypic.com/2ec2ki8.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zrobiłam sobie nowy banerek dla etnusi [URL="http://tiny.pl/hqqdb"][IMG]http://i25.tinypic.com/1z3td7k.jpg[/IMG][/URL] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[url]http://img136.imageshack.us/img136/3629/dsc01178e.jpg[/url] i jak tu jej nie kochać??? :loveu::placz::placz: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka'].........choć pewnie mnie astkowe cioteczki zatłuką :eviltong: ROTKI to najcudowniejsze psy na świecie ... ukochaj je ode mnie[/quote]:mad::mad::mad::mad::mad: -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
czyli mamy dwie jednorazowe wpłaty: [B] 35zł[/B] od dagmara86[B] 50zł [/B]od malwla -
KRAKÓW - szczeniak pręgowana PRIMA, POTRZEBA PIENIĘDZY NA OPERACJE !!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
co za spojrzenie!:loveu: [url]http://img529.imageshack.us/img529/1995/dsc01201b.jpg[/url] jakie decyzje zostały podjęte w sprawie primy? -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kometa']pregusek jest MEGA łagodny w stosunku do ludzi, dogaduje się z sukami ale nie lubi psów. ma około roku i jest wykastrowany.[/quote] o, to super! czyli typowy astek. dzięki za tą informację że łagodny do ludzi, bardzo była dla mnie ważna. -
co za babol paskudny!:angryy: alicja, tego to ja się po tobie nie spodziewała bym:loveu:pełna jestem podziwu:diabloti: asiu, dla ciebie jestem też pełna podziwu, że taka opanowana byłaś! mnie też by nosiło jakbym coś takiego usłyszała! kiedyś jedna baba przechodziła ze swoim szurniętym jamnikiem, który na wszystkich szczeka i chodzi na takiej rozciąganej dłuuugiej smyczy a ja stałam z lecterem na króciutkiej smyczy. oczywiście jamnior zaczął do nas biec z zębami więc i lecter pokazał swoje:diabloti: a babsko na to, że "takie bydle" to powinno w kagańcu chodzić albo najlepiej w domu siedzieć!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i że przecież może pogryźć jej pieska:crazyeye: ja jej na to że "nie mam zamiaru zakładać mu kagańca, bo jej bydle też bez kagańca chodzi i nie pozwole na to, żeby mojego pieska pogryzło". za każdym razem jak mnie widzi to z daleka wykrzykuje że bydle czy coś tam, rękami wymachuje...wariatka!:diabloti::diabloti::evil_lol:
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malwla']Ja dam 50 zł, planowałam dla Rudej, ale w tej sytuacji dam dla niego. [/quote] malwa, dziękuję bardzo! konto podam jak już psiak do hotelu pojedzie. czy to deklaracja jednorazowa czy stała? [QUOTE]Czy oni naprawdę usypiają tam psy z takiego powodu? Bo kszale? To jakaś paranoja, przecież powinni go leczyć!!! Chyba, że tak mówią tylko by je szybko zabierać i by sami nie musieli ponosić kosztów leczenia...[/QUOTE] wolę nie sprawdzać ale wiele złego słyszałam o wołominie i celestynowie -
może jakieś zdjęcia malucha i mamusi byście mogły nowe zrobić?:cool3:
-
UWAGA!!! Mnostwo nowych psów !!! ..ŁÓDŻ.. Bullowate z Marmurowej
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
aga, może dałąbyś radę napisać które mają ogłoszenia i gdzie, które mają allegro a które jeszcze nie? -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
agaga21 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
formica miała pod opieką zataczającą się kaję. dziewczynka miała spore problemy, myślę że warto by było zaprosić formicę na wątek. -
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000097.JPG[/url] jak ja lubię takie zdjęcia!:loveu:
- 78403 replies
-
no to ozzy się wypluskał w to lato...a mój lecter ani razu:shake: jakoś nam się nie udało bo wszędzie tłumy plażowiczów były.
- 78403 replies