Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. troszeczkę zaoffuję ale nie za bardzo bo chodzi o białą ukradzioną amstaffkę... szukam wątku schroniska w gorzowie wlkp lub kontaktu z wolontariuszkami z gorzowa. moja wyszukiwarka na dogo ostatnio się buntuje i nie mogę nic znaleźć. bardzo proszę o link do wątku schroniska w gorzowie jeśli ktoś ma.
  2. a nie można każdego po kolei z kojca wynieść, obfocić i wziąć następnego?:cool3:
  3. [quote name='bebcik']ode mnie dla kaszlaka 20 zl po 15.09[/quote] dziękujemy! [B]35zł[/B] od dagmara86[B] 50zł [/B]od malwla [B]20zł[/B] od bebcik wciąż nie mamy stałych deklaracji...
  4. czy maluchy mają allegro? przydały by się dobre zdjęcia każdego z osobna i ładne, wyraźne portrety:cool3:
  5. niunia domek ma zaklepany a czy na maluszka są już jacyś chętni?
  6. zołzunie:loveu: [IMG]http://i28.tinypic.com/2ec2ki8.jpg[/IMG]
  7. zrobiłam sobie nowy banerek dla etnusi [URL="http://tiny.pl/hqqdb"][IMG]http://i25.tinypic.com/1z3td7k.jpg[/IMG][/URL]
  8. [url]http://img136.imageshack.us/img136/3629/dsc01178e.jpg[/url] i jak tu jej nie kochać??? :loveu::placz::placz:
  9. [quote name='fioneczka'].........choć pewnie mnie astkowe cioteczki zatłuką :eviltong: ROTKI to najcudowniejsze psy na świecie ... ukochaj je ode mnie[/quote]:mad::mad::mad::mad::mad:
  10. czyli mamy dwie jednorazowe wpłaty: [B] 35zł[/B] od dagmara86[B] 50zł [/B]od malwla
  11. co za spojrzenie!:loveu: [url]http://img529.imageshack.us/img529/1995/dsc01201b.jpg[/url] jakie decyzje zostały podjęte w sprawie primy?
  12. [quote name='kometa']pregusek jest MEGA łagodny w stosunku do ludzi, dogaduje się z sukami ale nie lubi psów. ma około roku i jest wykastrowany.[/quote] o, to super! czyli typowy astek. dzięki za tą informację że łagodny do ludzi, bardzo była dla mnie ważna.
  13. co za babol paskudny!:angryy: alicja, tego to ja się po tobie nie spodziewała bym:loveu:pełna jestem podziwu:diabloti: asiu, dla ciebie jestem też pełna podziwu, że taka opanowana byłaś! mnie też by nosiło jakbym coś takiego usłyszała! kiedyś jedna baba przechodziła ze swoim szurniętym jamnikiem, który na wszystkich szczeka i chodzi na takiej rozciąganej dłuuugiej smyczy a ja stałam z lecterem na króciutkiej smyczy. oczywiście jamnior zaczął do nas biec z zębami więc i lecter pokazał swoje:diabloti: a babsko na to, że "takie bydle" to powinno w kagańcu chodzić albo najlepiej w domu siedzieć!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i że przecież może pogryźć jej pieska:crazyeye: ja jej na to że "nie mam zamiaru zakładać mu kagańca, bo jej bydle też bez kagańca chodzi i nie pozwole na to, żeby mojego pieska pogryzło". za każdym razem jak mnie widzi to z daleka wykrzykuje że bydle czy coś tam, rękami wymachuje...wariatka!:diabloti::diabloti::evil_lol:
  14. [quote name='Malwla']Ja dam 50 zł, planowałam dla Rudej, ale w tej sytuacji dam dla niego. [/quote] malwa, dziękuję bardzo! konto podam jak już psiak do hotelu pojedzie. czy to deklaracja jednorazowa czy stała? [QUOTE]Czy oni naprawdę usypiają tam psy z takiego powodu? Bo kszale? To jakaś paranoja, przecież powinni go leczyć!!! Chyba, że tak mówią tylko by je szybko zabierać i by sami nie musieli ponosić kosztów leczenia...[/QUOTE] wolę nie sprawdzać ale wiele złego słyszałam o wołominie i celestynowie
  15. może jakieś zdjęcia malucha i mamusi byście mogły nowe zrobić?:cool3:
  16. aga, może dałąbyś radę napisać które mają ogłoszenia i gdzie, które mają allegro a które jeszcze nie?
  17. formica miała pod opieką zataczającą się kaję. dziewczynka miała spore problemy, myślę że warto by było zaprosić formicę na wątek.
  18. [quote name='agamika']tak tak wiem :) , tylko ze ja nie pamiętam jaki był stary tekst :oops: dlatego o niego proszę[/quote] ale ja też nie pamiętam! jesli mam zmienić dane kontaktowe to też mi napiszcie na jakie bo nie wiem.;)
  19. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000097.JPG[/url] jak ja lubię takie zdjęcia!:loveu:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] niech żałują :diabloti::evil_lol:[/B][/FONT][/quote] oj tak!:evil_lol:
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dobry wieczór i dobranoc :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]dobry wieczór i dobranoc ;) :evil_lol:
  22. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:skopiowałam te słowa od naszej znajomej :p[/FONT][/B] [FONT=Arial][/FONT][/quote] wiem, wiem...tylko pewnie reszta ciotek nie wie;) [FONT=Arial][/FONT]
  23. no to ozzy się wypluskał w to lato...a mój lecter ani razu:shake: jakoś nam się nie udało bo wszędzie tłumy plażowiczów były.
×
×
  • Create New...