-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='bebcik']Na jakie konto przesłać pieniądze na kaszlaka i rudą?[/quote] wysyłam ci pw -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:..... ja wiem ....ja :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]GROSISŁAWA [/B][/COLOR][/FONT]:grins: [/RIGHT] [/quote] no ja myślałam że grosia to już wymyślone imię dla dzidzi...:roll: -
[CK]astek OSKAR--nareszcie w swoim nowym domku!!
agaga21 replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
[quote name='OlaLola']Nikt nie napisał że Oskar juz w nowym domku :)[/quote] naprawdę???:crazyeye: od kiedy? -
[quote name='Kana']Jaka piekna! Moge zrobic allegro ? Prosze prosze prosze!!!! :diabloti: [/quote] jeśli o mnie chodzi to proszę bardzo. ja i tak mam sporo aukcji które robię ;)
-
[quote name='Laura1108']Na całe szczęście jest po sterylce więc pseudo odpada :diabloti: To pokombinuję nocą ogłoszenia tylko chyba nie można za bardzo przesłodzić co myślicie ??[/quote] trzeba pisać prawdę. ja mogę jej zrobić allegro tylko napisz tekścik ;)
-
zawsze znajdzie się ktoś do wizyty przed adopcyjnej. najpierw trzeba znaleźć chętny domek dla tej cudowności!:loveu:
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laura1108']Zarezerwowane rozumiem przez Was ? Bo chyba nie przez jakiegoś dorabiacza co to sobie zamówił je w schronie ...:angryy:[/quote] nie, nie przez dorabiacza. przez nas.;) -
ozzulek, łapki przy sobie!:mad::evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/337733/00000009.JPG[/url]
- 78403 replies
-
dostałam maila w sprawie aukcji drako.... [QUOTE]człowieku! Ty chyba jesteś chory... może zastrzegasz sobie coś jeszcze! a może odetniesz mu łapy przed adpcją! Marcin [/QUOTE]
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
niestety wyjazd przełożony, psiaki muszą kilka dni poczekać. są zarezerwowane. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
jeśli to jest to schronisko: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie ul. Prosta 3, 05-430 Celestynów to jest otwarte [B]do 15.00!!! [/B]a w wołominie nie wiem, nie mogę znaleźć. no to nawet jeśli donvitow by pojechał po 13 to i tak nie zdąży :placz: jedyna opcja jest taka, że ktoś wyciągnie nam psiaki ze schronów i przetrzyma kilka godzin... -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Nie mogę się dodzwonic do Kasi...ale z tego co kojarzę, to ona ma raczej więksiejsze klatki:shake: Agaga - pytałaś na niebieskim?[/quote] nie:oops: zaraz zapytam. ania próbuje do kajetana się dodzwonić by coś ustalić...mam ogromną nadzieję że jednak uda si,ę jutro oba psiaki zabrać. -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] 8Ox100 :crazyeye: ogromne z porównaniem do Salsy kosza :evil_lol: który ma 70x55 mniej więcej :evil_lol: [URL]http://img198.imageshack.us/img198/6562/dsc08393x.jpg[/URL] ale jak chce to się jakoś zmieści [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc09704p.jpg/"]http://img197.imageshack.us/img197/895/dsc09704p.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: no nie wiem czy to nie podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami!:mad: [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][URL]http://img198.imageshack.us/img198/6562/dsc08393x.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
do której godziny schroniska w wołominie i celestynowie są otwarte?ktoś wie może? edit: o, widzę , że nasz problem powoli zaczyna się rozwiązywać:cool3: