Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. jaki on podobny do napalma-ziutka :-( czy wiadomo coś o jego charakterze? doddy czy masz jakieś informacje o rudej? jak jest w celestynowie? można po prostu przyjechać i ją zabrać?
  2. [quote name='sacred PIRANHA'] zamiłowanie do chałwy mi przeszło tylko to złoszczenie się zostało:evil_lol:[/quote] coś w tym jest...u mnie też zostało:roll::diabloti:
  3. u nas szkoła rodzenia kosztowała 50 zł-to był całkowity koszt 4 zajęć, na których dowiedziałam się baaardzo wielu rzeczy. było nawet zwiedzanie porodówki, wyjaśnianie co do czego służy, na koniec dostałam paczuszkę "gratisów", min. były tam próbki kosmetyków-słoiczek sudocremu, który mi się w szpitalu przydał, kilka pampersów, płyn do mycia dziecka w saszetkach, próbki proszku do prania itp. także mogłam sobie wypróbować. przy porodzie była moja doktor prowadząca, położna i ze 2 pielęgniarki, których wtedy strasznie nienawidziłam:evil_lol::oops::oops: atmosfera była bardzo serdeczna. mogłam sobie brać prysznic kiedy chciałam w pierwszej fazie porodu, skakałam sobie na piłce, ogólnie było fajnie...na początku:diabloti:;)
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial] Na arbuzy to mam zawsze ochote w lutym :diabloti: :evil_lol: bo wiem ze trudnozdobyczne to moze to u ciebie to nie była zachcianka ciążowa .... [/FONT][/quote]ja też mam zawsze ochotę na aruza:oops: ale wtedy ja o niczym innym nie myślałam!to nie była ochota tylko [B]konieczność[/B]:evil_lol:musiał być arbuz bo byłam nieszczęśliwa bez niego:diabloti: w końcu jak dostałam to mi przeszło bo nie był zbyt dobry
  5. :mdleje::mdleje::mdleje::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziewczynki, ja z innej beczki;) jakie macie zachcianki?:cool3: ja całą ciążę jadłam twarożek ze szczypiorkiem i miałam przeogromną ochotę na arbuza aż mąż w końcu w lutym(!) gdzieś znalazł i kupił mi :p poza tym nie mogłam od samego początku znieść zapachu kawy(przestałam przez to ją pić) i mięsa. jak gotowałam psu kurczaka to płakać mi się chciało, włączałam pochłaniacz na maksa, i zamykałąm się w pokoju:roll: po za tym bardzo mocno wyczulił mi się węch, który zawsze miałam i tak już wyczulony. mąż się śmiał że mam węch jak pies!
  6. cudeńko! [url]http://img228.imageshack.us/img228/3605/obraz236r.jpg[/url]
  7. dostałam pytanie na maila z allegro: [B]Cześć. W jakim wieku jest pies? Ile waży? Czy ma jakieś ukryte choroby? Czy jet agresywny, nadpobudliwy, inteligentny, zaradny? Będę wdzięczny za ogólną charakterystykę. Maciej Stępień [email][email protected][/email] Dziękuję! [/B] i nie wiem co mam odpowiedzieć...:roll:
  8. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:multi::multi:i ROWER ma .......:diabloti: nawet 2 ...tylko ja nie mam .....spódnicy :placz:[/FONT][/B][/quote] hihihihi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i chyba ciut za szczupła jesteś ;)
  9. a ja w ciąży kupowałam sobie gazetki dla młodych lub przyszłych mam i wiedziałam wszystko:eviltong::eviltong::evil_lol: poza tym miałam 2 miesiące leżenia więc w internecie grzebałam, czytałam, czytałam, czytałam.....(jeszcze wtedy na dogomanię nie trafiłam;))
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] sushi żre w knajpce bo tam siostrzenica TZta pracuje :multi:to przynajmniej tu mamy plus :p[/B][/FONT][/quote] hihi, to już coś! światowy chłopak;)
  11. [quote name='Freya73']Chyba nie obedzie sie bez wizyt poadopcyjnych?[/quote] myślę że poprosimy kanę by od czasu do czasu zajrzała do majeczki i obfociła dziewczynkę :cool3:
  12. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]....biedne miał dzieciństwo oj biedne :shake:... dmuchany basenik :placz:...namiot :placz:i klocki Duplo :placz:[/FONT][/B][/quote] oj biedny:shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak można żyć bez oczka, wibratora i kampingu...i jeszcze sushi!:-o:shake::shake:
  13. [quote name='red']Kto będzie z nią wychodził na spacery, chyba nie dzieci...Czy p.Grażyna ma w najbliższym czasie tę przeprowadzkę?[/quote] red, myślę że ab-agnieszka nie dała by majki pani grazynie gdyby miała co do niej wątpliwości. uważam też że nawet jeśli przeprowadzka miała by być za rok nawet, to majce będzie teraz o niebo lepiej niż w schronisku czy w hoteliku.;)
  14. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]ja mam tylko stary namiot :roll:....elegancka 3 DUŻA z przedsionkiem z tropikiem:diabloti:ale mój syn starej daty ....20 lat 18 września .... to mu styknie :diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/quote] no tak, w końcu biedny nawet wibratora nie miał:roll:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]:roll:nie no so Ty .... nie chciałam :grins:[/B][/FONT][/quote]tylko nie wiem czy mój kamping się nadaje:hmmmm::evil_lol:
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: nie bierz tego do siebie[/B][/COLOR][/FONT][/quote]ja mam luz ale nie wiem co na to misio:shake:;)
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] będzie źle się układać :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mad: no i znowu mi tu się naśmiewają z mojego cudno-krzywo-uchego:evil_lol:
  18. [quote name='irysek']polacy jeszcze malo wiedza o sushi. dlatego we wszystkich gazetach artykulach itd jest napisane unikac sushi w ciazy! a moze warto wspomniec, ze najbardziej moze zaszkodzic sashimi (czyli sama surowa ryba). a moze warto wspomniec, ze sushi mozna tez jesc np z krewetka w tempurze, albo z pieczona ryba, albo z pasta rybna (pieczona i posiekana ryba). a moze warto wspomniec, ze sushi mozna jesc z samymi warzywami (tykwa, ogorkiem avocado + majonez czy serek philadelphia). to wszystko wyzej to takze sushi. tylko pare lat minie zanim polacy beda to jedli czesto beda na ten temat co nie co wiecej wiedzieli. bo teraz sushi w ciazy = zabronione![/quote] bo my takie nieświatowe baby:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. mam znajomych, którzy są bardzo przeciwni szczepieniom, swoich dzieci nie szczepią. jest to bardzo kontrowersyjny temat. ja szczepiłam ale pewności czy dobrze robię nie miałam.
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] niech szybko wraca do normy bo uszy mu się ugniotą w tym opatrunku[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oj, żebymu się czasem uszko nie wykrzywiło:roll:..............:evil_lol:
  21. [quote name='sacred PIRANHA']ja bym na rowerze nie jeździła...czemu? bo ryzykowac to sobie mozna ale samym sobą a nie zdrowiem bądz nawet życiem dziecka- swojego czy nie swojego nieważne...ja też mam zwykle inne zdanie, ale mam jedną cechę toleruje innych...zatem piszę jaka jest moja opinia ale nie potepiam ciebie bo to Twoja sprawa więc ja bym na rowerze nie jeżdziła tak samo jak bym nie nosiłą obciśniętych na dole spodni dlaczego? bo w 9tym miesiącu główka dziecka jest już na dole...a jak się jedzie na rowerze? nogi zgięte w kolanach, blisko siebie i machamy uciskając brzuch...ale to tylko moja wyobraźnia, moja opinia... co do opalania to zależy o jakie opalania chodzi...jesli o wylegiwanie się na słońcu i spalanie się na mulatkę to również nie robiłabym tak...czemu? bo miałam koleżankę, która tak zrobiła...raz tylko jeden raz, dziecka nie ma i pozbierać się nie może...przegrzanie organizmu, temperatura, szpital ,przedwczesny poród, dzidzia nie dała rady... co do sushi to jest pewna grupa pokarmów których powinno sie unikać bo zwyczajnie mogą zawierać bakterie które normalnie nie robią nam nic a ciąży moga zagrozić..jest i sushi i talar i sery plesniowe...ale to wybór ciężarnej...w przeważającej większości przypadków nic się nei stanie...a w ktorymś przypadku się stanie i współczuje kobiecie mającej świadomość że jej dziecko urodziło się chore lub się nie urodziło bo ona ryzykowała...zaszkodzi lub nie... wiem wiem nie popadajmy w paranoje, ciąża to nie choroba...nie...ale to stan wyjątkowy w którym kobieta powinna wybitnie o siebie dbać bo od tej chwili nie ona i jej zachcianki są ważne tylko dziecko- jego zdrowie i życie...w ciąży jest się 9 miesięcy a skutki nie dbania o siebie w ciąży mogą być na lata...oczywiście są tez przypadki że kobiety piją, pala nawet ćpają w ciąży a dzieci rodzą się zdrowe ale czy to jest wystarczający powód żeby ryzykować? dla mnie nie.. dla innych byc może...zwisa mi to:diabloti:[/quote] podpisuję się pod tym postem wszystkimi kończynami. nic dodać nic ująć....ale każdy ma swój rozum i swoje sumienie.
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][B] Widzisz to te dziadowskie szwy :mad:[/B][/FONT][/QUOTE]miałaś rację! [FONT=Arial][/FONT][quote name='Alicja'] [FONT=Arial][B] Masz oczko wodne :roll:?? bo dziecko masz .... i będzie Kamilkowi przykro jak nie będziesz miała oczka wodnego :diabloti:[/B][/FONT][/quote] ahahahahahahahahaha no dokładnie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: alicja zabiłaś mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Asior'] oo kochana.. i tu się nie zgodzę.. wyczaiłam na allegro zarypiaste staniki do karmienia, wiem bo mam dwa..., są naprawde cudne... [URL="http://www.allegro.pl/item720248619_biustonosz_do_karmienia_alles_mama_bianca_75_e.html"]@@@ Biustonosz do KARMIENIA-ALLES Mama BIANCA 75 E (720248619) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item732113619_biustonosz_do_karmienia_alles_mama_papaya_75_b.html"]@@BIUSTONOSZ do KARMIENIA - ALLES Mama PAPAYA 75 B (732113619) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item725968935_gaia_mama_210_biustonosz_do_karmienia_80b_bialy.html"]GAIA Mama 210 Biustonosz do karmienia 80B BIAŁY (725968935) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item725745209_super_biustonosz_do_karmienia_alles_mama_rose_85_f.html"]SUPER Biustonosz do KARMIENIA-ALLES Mama ROSE 85 F (725745209) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item729626726_biustonosz_roxy_do_karmienia_75_d_nowosc.html"]BIUSTONOSZ ***ROXY*** do karmienia 75 D NOWOŚĆ! (729626726) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :razz::razz::razz:[/quote] no rzeczywiście! że mi do głowy nie przyszło na allegro poszukać:oops:
×
×
  • Create New...