-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiesz co, znając wetów, on nie zmieni swojej diagnozy, żeby nie wyjść na osobę nierzetelną. ...jestem na 99% pewna że powie ci to samo co dziś. lepiej iść do innego weta i nic nie mówić, czekać na diagnozę. -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie miał zatkane od dawna i nikt mu nigdy nie udrażniał. zerknij proszę do książeczki co wet mu podał -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mój pies też bardzo często ma zatkane gruczoły odbytowe, trzeba je co jakiś czas udrażniać. nieczyszczone mogą prowadzić do różnych stanów zapalnych-tu prawdopodobnie łapeczki ambolka! mój pies też ma zawsze problemy z łapeczkami i stany zapalne nawracające tych przestrzeni międzypalcowych! ja nie wiem co ten wet ci nagadał ale nie podoba mi się to:angryy: -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zatkane gruczoły a nie węzły chłonne! -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
agaga21 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
kolejny wspaniały astek:-( co wet mówi na te jego zaburzenia równowagi? może to chore ucho? miał pod tym kątem jakieś badania? -
jak tu się bać takiego uśmiechniętego pycholka???:loveu: [url]http://i32.tinypic.com/w8thk7.jpg[/url] wiecie co, pomyślałam sobie że może trzeba "odświeżyć" jej trochę allegro...może całkiem nowy tekst, nowe zdjęcia...co wy na to? kto napisze nowy tekścik?:cool3: ta ślicznota nie może następnej zimy spędzić w schronie:shake:
-
tylko, że nawet jak się nie ma pokarmu to w 99% przypadków można wywołać jego "produkcję" poprzez stymulację piersi, tzn. częste przystawianie dziecka do piersi lub używanie laktatora.
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
dagmara86 z niebieskiego deklaruje jednorazową wpłatę 35 zł na hotelik dla pręguska. -
ja miałam laktator, używałam kilka razy, przydał się przy nawale pokarmu. na tej aukcji masz same pojemniczki.
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']a ja nie mam kasy żeby pomóc :placz::placz::placz: przepraszam :oops:[/quote] no co ty asia, i tak dużo pomagasz:Rose: -
dodałam całą czwórkę do astków na naszej klasie: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] mam uwagę do allegro. nie ma w aukcjach podanego numeru tel.jest tylko w jednej. ludzie są wygodni, nie chce im się szukać. proponowałabym je dodać ;)
-
[quote name='sacred PIRANHA'] rutynowego nacinania już się nie stosuje, kiedyś to była profilaktyka według lekarzy:roll:[/quote] no to ja się na tą profilaktykę załapałam...nie wiem co gorsze-nacięcie czy pęknięcie...ja słyszałam że pęknięcie się gorzej goi bo jest nierówne a nacięcie jest równe więc się łatwiej zrasta.poza tym jest to ryzyko, że pęknie za bardzo...z drugiej jednak strony zdarza się że nie natną i nie pęknie!
-
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
mamy dla psiaka miejsce u danki koszt miesięczny to 200zł. możemy uratować tego psa, potrzebujemy jednak [B]szybkich[/B] deklaracji. -
[quote name='irysek'] a zadnej pani po porodzie sobie w domu nie zycze. jeszcze tego mi potrzeba.[/quote]no tak to w takim razie ciekawa jestem czy sama potrafisz sobie zajrzeć 4-5 dni po porodzie w swoje krocze i określić czy rana się dobrze goi...powodzenia!:evil_lol: z pępuszkiem noworodka też trzeba ostrożnie bo się zacznie paprać. to właśnie ma dopilnować położna przychodząca do domu. [quote name='irysek'] mama mi pomoze albo siostra. poza tym w czym tu pomagac? [/quote] no jasne, nie ma w czym:evil_lol: pogadmy jak po porodzie na dooopsko usiąść nie będziesz mogła a macica będzie ci się obkurczać a ty będziesz tak osłabiona, że nie będziesz miała siły wstać, nie mówiąc już o zajęciu się dzidziom... [quote name='irysek'] (w sumie jestem poczworna ciocia - dodam, ze uwielbiana). [/quote] nie watpię:diabloti: [quote name='irysek'] nie panikuje jesli chodzi o zajmowanie sie bobasem po porodzie, bo nie mam powodu.[/quote] szczerze ci życzę, żeby wszystko poszło ci tak gładko jak to sobie wyobrażasz:lol: