Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='fioneczka']o tym specyfiku mówiłam [URL="http://www.i-apteka.pl/product-pol-1243-ALTACET-zel-75g.html"]ALTACET żel 75g | Układ kostny, nogi | Obrzęki, Stłuczenia | i-Apteka.pl[/URL][/quote] dzięki, jutro pójdę do apteki i kupię, bo opuchlizna nie schodzi.
  2. wiesz co, znając wetów, on nie zmieni swojej diagnozy, żeby nie wyjść na osobę nierzetelną. ...jestem na 99% pewna że powie ci to samo co dziś. lepiej iść do innego weta i nic nie mówić, czekać na diagnozę.
  3. mój dzielny lecterek właśnie zamortyzował swoim ciałem kamila upadek z łóżka przez sen :roll: kamil spadł na lectera a nie na podłogę.
  4. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:roll:... bo ja ..................... nie naleze do panikarek. tylko do ludzi wyluzowanych i ryzykantow, dlatego wlasnie jestem uwielbiana:roflt::diabloti:[/FONT][/B][/quote] to jest akurat jasne ;)
  5. agamika, ona ma cały czas allegro robione, chciałam jej tylko odświeżyć-w sensie takim, że pozmieniać ;)
  6. pewnie miał zatkane od dawna i nikt mu nigdy nie udrażniał. zerknij proszę do książeczki co wet mu podał
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] .......sushi:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: oj ty wredoto!
  8. mój pies też bardzo często ma zatkane gruczoły odbytowe, trzeba je co jakiś czas udrażniać. nieczyszczone mogą prowadzić do różnych stanów zapalnych-tu prawdopodobnie łapeczki ambolka! mój pies też ma zawsze problemy z łapeczkami i stany zapalne nawracające tych przestrzeni międzypalcowych! ja nie wiem co ten wet ci nagadał ale nie podoba mi się to:angryy:
  9. zatkane gruczoły a nie węzły chłonne!
  10. kolejny wspaniały astek:-( co wet mówi na te jego zaburzenia równowagi? może to chore ucho? miał pod tym kątem jakieś badania?
  11. jak tu się bać takiego uśmiechniętego pycholka???:loveu: [url]http://i32.tinypic.com/w8thk7.jpg[/url] wiecie co, pomyślałam sobie że może trzeba "odświeżyć" jej trochę allegro...może całkiem nowy tekst, nowe zdjęcia...co wy na to? kto napisze nowy tekścik?:cool3: ta ślicznota nie może następnej zimy spędzić w schronie:shake:
  12. jaka ona jest przerażona! aż się serce kraje jak się patrzy na jej postawę...i ten smutek! co ona biedna musiała przeżyć:-(:shake::-(
  13. tylko, że nawet jak się nie ma pokarmu to w 99% przypadków można wywołać jego "produkcję" poprzez stymulację piersi, tzn. częste przystawianie dziecka do piersi lub używanie laktatora.
  14. dagmara86 z niebieskiego deklaruje jednorazową wpłatę 35 zł na hotelik dla pręguska.
  15. ja miałam laktator, używałam kilka razy, przydał się przy nawale pokarmu. na tej aukcji masz same pojemniczki.
  16. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=733367149]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (733367149) - Aukcje internetowe Allegro[/url] allegro wyróżnia ania z poznania:loveu:
  17. oj ciotki, ciotki! znów chcecie się bić?:evil_lol: dziękuję aniu:loveu: agnieszko, przykro mi ;)
  18. ja tak nieśmiało zapytam...czy może chciał by ktoś wyróżnić allegro naszemu baronkowi? :cool3:
  19. [quote name='fioneczka']a ja nie mam kasy żeby pomóc :placz::placz::placz: przepraszam :oops:[/quote] no co ty asia, i tak dużo pomagasz:Rose:
  20. dodałam całą czwórkę do astków na naszej klasie: [url=http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] mam uwagę do allegro. nie ma w aukcjach podanego numeru tel.jest tylko w jednej. ludzie są wygodni, nie chce im się szukać. proponowałabym je dodać ;)
  21. [quote name='sacred PIRANHA'] rutynowego nacinania już się nie stosuje, kiedyś to była profilaktyka według lekarzy:roll:[/quote] no to ja się na tą profilaktykę załapałam...nie wiem co gorsze-nacięcie czy pęknięcie...ja słyszałam że pęknięcie się gorzej goi bo jest nierówne a nacięcie jest równe więc się łatwiej zrasta.poza tym jest to ryzyko, że pęknie za bardzo...z drugiej jednak strony zdarza się że nie natną i nie pęknie!
  22. mamy dla psiaka miejsce u danki koszt miesięczny to 200zł. możemy uratować tego psa, potrzebujemy jednak [B]szybkich[/B] deklaracji.
  23. [quote name='irysek'] a zadnej pani po porodzie sobie w domu nie zycze. jeszcze tego mi potrzeba.[/quote]no tak to w takim razie ciekawa jestem czy sama potrafisz sobie zajrzeć 4-5 dni po porodzie w swoje krocze i określić czy rana się dobrze goi...powodzenia!:evil_lol: z pępuszkiem noworodka też trzeba ostrożnie bo się zacznie paprać. to właśnie ma dopilnować położna przychodząca do domu. [quote name='irysek'] mama mi pomoze albo siostra. poza tym w czym tu pomagac? [/quote] no jasne, nie ma w czym:evil_lol: pogadmy jak po porodzie na dooopsko usiąść nie będziesz mogła a macica będzie ci się obkurczać a ty będziesz tak osłabiona, że nie będziesz miała siły wstać, nie mówiąc już o zajęciu się dzidziom... [quote name='irysek'] (w sumie jestem poczworna ciocia - dodam, ze uwielbiana). [/quote] nie watpię:diabloti: [quote name='irysek'] nie panikuje jesli chodzi o zajmowanie sie bobasem po porodzie, bo nie mam powodu.[/quote] szczerze ci życzę, żeby wszystko poszło ci tak gładko jak to sobie wyobrażasz:lol:
  24. [quote name='agnieszka32']Będą zdjęcia, ale allegro wystawi sam właściciel i je wyróżni ;).[/quote] to nic tu po mnie:placz: na nic więcej się nie przydam...chociaż dopingować będę;)
×
×
  • Create New...