Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. ja bym chyba zabiła taką pielęgniarę albo bym na zawał padła jakbym widziała, że tak majta moim noworodkiem! normalnie w szoku jestem.
  2. hihi, irysek, ja wiem, że w ciąży ma się różne humorki :evil_lol:;) stanikiem się nie przejmuj, te co są dostępne typowe do karmienia są paskudne. ja wygrzebałam z szuflady 2 bawełniane staniki, jeden koronkowy ale bez żadnych usztywnień-taki cienki, następnie powyjmowałam z nich fiżbiny:oops::oops::evil_lol: i ich używałam na zmianę. kupiłam jeden w jakimś markecie-typowy do karmienia ale używałam go głównie do spania. o wiele lepiej się czułam w normalnych.
  3. [quote name='ania z poznania']Biedny Misio, taką babuszkę grzecznie nosi :cool3:![/quote] pewnie większość psiaków próbowałaby się tego pozbyć ale nie mój wspaniały misio:loveu::loveu::loveu: [quote name='ania z poznania']Jak pięknie śpią razem![/quote] zawsze lecter śpi u kamila, co najmniej pół nocy:evil_lol:
  4. [quote name='hajaa']Przelane :lol: W przyszłym miesiącu będzie więcej, teraz szkoła, przedszkole, bla, bla bla ...[/quote] dzięki wielkie!:loveu: ab-agnieszka będzie robić rozliczenie na wątku rozliczeniowym BB jak będzie już miała swobodny dostęp do internetu.
  5. vegunia śliczna! i spojrzenie ma już całkiem inne!
  6. [quote name='clockwork']:evil_lol::evil_lol: bo u mnie to nie wpadka :eviltong::eviltong:[/quote] to widać;)
  7. [quote name='hajaa']Proszę na PW numer konta dla Rudej.[/quote] wysłane :lol:
  8. [quote name='clockwork']boshhhh... :mdleje: irysek- czytam i mam wrażenie że Ty się tydzień temu dowiedziałaś że jesteś w ciąży.... :diabloti: 5 dni temu lekarz powiedział Ci że poród tuż tuż :crazyeye: a Ty nadal w lesie???? oprócz wózka i oczka wodnego i przyczepy kempingowej :diabloti: masz cokolwiek przygotowane na poród i dla dzidzi??? :cool3::cool3: nie wiem, może ja jestem za bardzo zapobiegawcza, może nadgorliwa.... ale ja np. już dawno mam pokupione kosmetyki dla dziecka (postawiłam na Nivee-mam nadzieję że dzidzi spasi;) ), wyprawkę (kompletowałam pomalutku od 3go mies. ciąży:roll:- pewnie temu nie użalam się że muszę wywalić fortunę na raz .... ), ciuszki Grosi poprane i poprasowane od miesiąca.... prałam w proszku LOVELA, na rynku jest jeszcze JELP, DZIDZIUŚ, i jakieś inne.... biorę pod uwagę że teraz to już w każdej chwili.... więc nic nie zostawiałam na potem.... pampersami, chusteczkami jestem zawalona na jakiś czas.... wkładki laktacyjne, biustonosze do karmienia, koszula dla karmiących- spakowane do szpitala... co do lewatywy- ja osobiście wierzę że jest to niefajne doświadczenie, ale nie omieszkam jednak skorzystać ;) wolę to niż .... :razz::razz: co do jedzenia to wiem, że: żegnajcie smaczki- "jedzonko pod dzidzie", lekkostrawne ;)[/quote] BRAWO! i takie podejście mi się podoba!:cool2: mądra, odpowiedzialna dziewczynka:evil_lol:
  9. chłopcy idą spać [IMG]http://i32.tinypic.com/sgl5zb.jpg[/IMG] i już śpią.... [IMG]http://i30.tinypic.com/dr9mg.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/eb27fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/33tqaop.jpg[/IMG]
  10. zrobiłam misiowi okład z roztworu octu...biednie strasznie wygląda, ma w tym chodzić do rana a rano nowy okład...i tak do skutku, dopóki opuchlizna nie zejdzie:roll: wygląda strasznie biednie ale nawet mu ten okład nie przeszkadza i za bardzo się nie przejął. już się przyzwyczaił, że robi się przy nim różne dziwne rzeczy:oops::evil_lol: [IMG]http://i28.tinypic.com/24xq6is.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/4jan9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/54d8q8.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/23qyoas.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/t66tms.jpg[/IMG]
  11. kana, dziękujemy ci za pomoc :Rose::Rose::Rose: majeczko, zaczynasz nowe życie:multi: nie rozrabiaj!:mad::loveu:
  12. [quote name='chita']moglby pewnie gdyby ktos nie zapomnial mu powiedziec:mad::evil_lol:[/quote] jedynie ab-agnieszka ma z nim kontakt ale niestety będzie miała teraz trochę utrudniony dostęp do internetu tak więc musimy uzbroić się w cierpliwość.
  13. no to jesteśmy po wizycie. to szew wyszedł spod mięśnia. lecterek dostał jakiś zastrzyk w to miejsce na przyspieszenie rozpuszczenia się szwów. zupełnie przez przypadek w trakcie wizyty odkryłam że ma spuchniętą część ucha. taka poduszeczka mu się zrobiła. wet powiedział, że musiał gdzieś tym uchem uderzyć i naczynko pękło i się zrobił krwiak. będziemy robić okład z roztworu octu:roll: ja nie wiem, dlaczego jemu zawsze coś się musi przyplątać. dziś dostał ostatnią dawkę antybiotyku i za 2 tygodnie ma pobranie krwi.
  14. [quote name='irysek'] a wy ja robilyscie. [/quote]tak, dla mnie to było przerażające bo nigdy wcześniej nie miałam ale zdecydowałam się bo jeszcze straszniejsze by było dla mnie zrobić koope w trakcie.;)
  15. [quote name='wroobelterrorystka']tak więc weterynarz powiedział, że jest to przepuklina i niestety Tosie czeka zabieg..[/quote] kiedy planujecie zabieg?
  16. [quote name='irysek']bede rodzic z chlopakiem i polozna bedzie zaplacona. co do lewatywy to ona w szpitalu, w ktorym bede rodzic jest obowiazkowa jedynie do porodu w wodzie. chcialam tak urodzic dzidzie, ale gin odradzil, mowiac, ze to nie jest naturalna metoda. nigdy tak kobiety nie rodzily i nie ma co cudaczyc.[/quote] ja bym ci radziła skorzystać jednak z tej lewatywy...chyba byś nie chciała na oczach swojego chłopaka i całej reszty zrobić kooopy?:razz: uwierz mi, że się podczas porodu nad tym nie panuje.lewatywa da ci komfort psychiczny, że się w trakcie nie załatwisz;) [quote name='irysek'] mam duzo kucac, stac pod prysznicem, spacerowac itd. (podobno porod pojdzie mi szybko bom wysportowana - chociazby teraz wrocilam z zakupow na rowerze hihi).[/quote]moja kuzynka gra w reprezentacji w piłkę ręczną i jest bardzo wysportowana ale u niej to był minus. miałą tak silne mięśnie, że nie pozwalały jej wypchnąć dziecka-cofały je:evil_lol: skończyło się cesarką po wielu godzinach męczarni:roll: [quote name='irysek'] co do wod to boje sie, ze mi odejda gdzies gdzie nie bede sie czuc komfortowo. np w jakims markecie albo cos i jeszcze sama bede w nim. to by byla katastrofa.[/quote]też się tego bałam [quote name='irysek']jeszcze mam pytanie co do [B]pokarmu[/B]. kiedy widac, ze on jest? cos mi ktos mowil i czytalam, ze on juz przed porodem sie pojawia i trzeba nosic takie wkladki ochronne w staniku. ale u mnie nie ma nic takiego. po czym bede wiedziala, ze mam pokarm?[/quote] są wkładki laktacyjne do kupienia np. w aptece lub sklepie dziecięcym. mi się na początku nie przydawały, zaraz po porodzie położna kazała przystawiać dziecko jak najczęściej do piersi. na początku prawie nic nie leciało i martwiłam się że nie mam pokarmu ale po 2-3 dniach nagle się pojawiło tak dużo, że wkładki były baaardzo potrzebne:oops::evil_lol: potem był moment, że nad tym nie panowałam, chyba 3 dnia po wyjściu ze szpitala, piersi były nabrzmiałe, twarde jak kamienie i bardzo bolące, dostałam gorączki 38,5. położna kazała mi wtedy ściągać pokarm w małych ilościach laktatorem a potem robić okłady z liści kapusty wyjętych z zamrażarki. pomogło. [quote name='irysek']jedzenia szpitalnego nie mam wcale zamiaru ruszac. mama mojej siostrze nosila do szpitala codziennie cos innego. wiec i mi chyba bedzie przynosic. chlopak tez pewnie bedzie spelnial moje zachcianki zywieniowe. smieję sie, ze sushi, bo teraz sie nim obzeram. ale podobno po porodzie zmieniaja sie gusty i mozna nie chciec jesc tego co do tej pory sie uwielbialo. no, zobaczymy jak to bedzie.[/quote] ja po porodzie jadłam to co nie zaszkodzi maluszkowi, co go nie uczuli. trzeba bardzo uważać na to co się je gdy się karmi. [quote name='irysek']a co do [B]kapieli[/B] takiego nowonarodzonego bobaska uzywalyscie? ja mysle nad produktami firmy hipp. beda ok? no i ten specjalny [B]proszek do ubranek[/B] - jakiego uzywacie, badz uzywalyscie?[/quote]ja urzywałam płyn do kąpieli nivea na początku i sudocrem do pupy(POLECAM!!!) i nic więcej. proszku nie pamiętam.
  17. [quote name='dOgLoV']Prześliczne psisko :loveu::loveu::loveu::loveu: kocham oglądać zdjęcia psów więc na pewno będe tutaj stałą bywalczynią ;);););) pozdrawiamy[/quote] witam witam:lol: my czekamy na weta, ma być między 17 a 19.
  18. kurcze, my na rudą nawet połowy deklaracji nie mamy, miejsce u danki może b y i było ale bez sponsorów nie da rady. poza tym do danki mogą jechać tylko łagodne psiaki, bo tam jest sporo młodziutkich wolontariuszy. czy wiadomo coś o jego charakterze? doddy, czy ty nie masz możliwości go zabrać jak loganka (*)już nie ma?
  19. [quote name='irysek']no to czekamy na jakies porady. moze powiesz co przydalo ci sie w szpitalu, albo co by ci sie przydalo ale zapomnialas zabrac. musze sie zaczac do szpitala pakowac i nie wiem od czego zaczac... tragedia.[/quote] kup sobie jeśli jeszcze nie masz takie jednorazowe majteczki w aptece, bardzo się przydają.
  20. [quote name='mikosaj']Agaga21 dziękuję za ogłoszenie i czy możesz mi podać numer konta, na który mam wpłacić pieniążki? Wszystkim Wam bardzo dziękuję za takie zainteresowanie i pomoc dla Honey...[/quote] jasne, zaraz wyślę ci na pw. za 3 dni koniec aukcji i wtedy wystawię tą wyróżnioną za 12,50zł.
  21. nie wiem o co ci chodzi...ja napisałam jak było u mnie w rodzinie, nie wyssałam sobie tych informacji z palca, telewizji ani internetu. dziecko było adoptowane z domu małego dziecka i tak to właśnie wyglądało.
  22. nie mogę się zdjęć doczekać i relacji kany!
  23. KTOKOLWIEK WIDZIAŁ.... biała sunia w typie amstaffa ukradziona w POBIEROWIE prawdopodobnie złodziej zabrał ją do auta z GORZOWSKIMI BLACHAMI, więc prawdopodobne że będzie w okolicach GORZOWA. sunia adoptowana rok temu, po sterylce. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/biala-sunia-w-typie-amstaffa-ukradziona-gorzow-pobierow-145636/#post12903471"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/forum/f96/biala-sunia-w-typie-amstaffa-ukradziona-gorzow-pobierowo-145636/#post12903466[/url] [IMG]http://i26.tinypic.com/n145qg.jpg[/IMG]
  24. może gdzieś znalazł jakieś schronienie..
×
×
  • Create New...