Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. arjunę poproście o kubraczek,ona robi nieprzemakalne, bezpłatnie, trzeba tylko jej kurtkę nieprzemakalną wysłać lub 10zł chyba
  2. [quote name='fioneczka']oj ciotka ... pewnie na kafffkę wdepta[/quote] aaaa! to ucałuj ją kana od ciotki agagi w pyzaty pycholek;) czekamy na foty!
  3. [quote name='Kana']Maja juz niedlugo u mnie bedzie :razz:[/quote] jak to u ciebie?
  4. zima już niedługo nadejdzie a ten biedak nadal bez sierści :(
  5. [quote name='GameBoy'] w domu dziecka dzieci jest sporo - nei wiem jak mozna "wybrac" jedno :-([/quote] określasz pewne kryteria(chłopiec czy dziewczynka, wiek...)i oni proponują ci dziecko po tym jak formalności juz są załatwione. nie idziesz wybrać sobie dziecko z sali, wcześniej są rozmowy, dzieki którym panie wybierają małego "kandydata", potem jest zapoznanie i podejmujesz decyzję. jeśli nie zaiskrzy to pewnie za jakiś czas przedstawiają ci inne dziecko. u nas to był strzał w dziesiątkę i miłość od pierwszego spotkania.podejrzewam, że tak właśnie jest zazwyczaj ale może się mylę.
  6. [quote name='GameBoy']tzn plusem tego jest fakt, ze masz okazje poznac matke dziecka ew ojca - dostajesz maluszka zaraz po porodzie w sumie, wiec nie ma opcji ze bierzesz dziecko " w ciemno" za przeproszeniem dwa, ze nie musisz przechodzic az takich restrykcyjnych procedur adopcyjnych nie wyobrazam sobie jednak zeby matka biologiczna wiedziala gdzie mieszka jej dziecko lub je odwiedziala a znam takie przypadki minusem jest tez to ze takie adopcje sa czasem "platne" (tzn rodzina oddajaca dziecko mysli raczej o sprzedazy lub wynajeciu brzucha - ale to jeszcze co innego) - nie jest to jednak wcale takie nagminne jak sie ludziom wydaje[/quote] nie bałabyś się że "rodzicom" się odwidzi , ty pokochasz dziecko a oni się rozmyślą? albo inaczej- poznacie się, dostaniesz od nich dziecko a oni cię potem jakoś wyśledzą, zechcą szantażować, odebrać dziecko...w końcu to nie takie trudne jak będą wiedzieli jak wyglądasz. według mnie anonimowość jest bezpieczniejsza.
  7. [quote name='GameBoy']w sumie zeby byla adopcja musi byc ciaza - cudza :evil_lol: a tak na powaznie - co myslicie o adopcji ze wskazaniem?[/quote] nie mam zdania...nie wiem po co się tak robi, dla spokoju biologicznej matki?
  8. [quote name='GameBoy'] irysek nas zabije za off :cool1:[/quote] to wcale nie off! wszystko o dzieciach, ciąży itp...,;)
  9. [quote name='GameBoy']mnie nie ukrywam tez ale my chyba zdecydujemy sie na adopcje :p niemniej jednak zaczynam TZ nakrecać[/quote] polecam, nie ma czego się bać. mam adoptowane rodzeństwo i powiem ci, że jest od początku oczkiem w głowie całej rodziny:loveu:
  10. [quote name='yuki']Zazdroszczę i to bardzo , bo sama jakiś rok temu miałabym maluszka, ale się nie udało :-( niestety. Nie rozpatruję tego w kwestii uziemnienia, może i trochę się jest, ale ile za to rzeczy pięknych :loveu: to chyba najpiękniejszy czas dla kobiety, ciąża , macierzyństwo. W każdym razie planuję podziałać na początku 2010, to może się tu do Was przyłącze :)i będę najszczęśliwszą babką pod słońcem jak się uda!!!!![/quote] współczuję przeżyć i tych wszystkich zawodów...ja od lutego "staram się" i nic :shake: mam jednak to szczęście że już raz mi się udało i mam wspaniałego synka, który daje mi tyle szczęścia, że nie zmierzę tego żadnymi pieniędzmi, choć łobuz jest i rozrabia jak tylko się da:evil_lol::loveu: yuki, game boy...trzymam za was kciuki
  11. [quote name='irysek']a czego dokladnie zazdroscisz? tego, ze bedziemy uziemione przez dziecko? czy, ze musimy stawac na glowie, by skompletowac wyprawke dla malucha wydajac cala mase pieniedzy? moim zdaniem nie ma tu nic do zazdroszczenia :( chociaz nie powiem, ze ciesze sie na maluszka.[/quote] kobieto, zastanów się co piszesz...:shake:
  12. a u nas dziś upał okropny ale rano było już chłodno.....jesień idzie...nie ma na to rady ;)
  13. mikosaj,wstawiłam honey na aukcję na miejsce innego psa, który już znalazł dom. ta aukcja za 3 dni się skończy. jeśli chcesz to nadal będę ją wystawiać. [B]proponuję jednak, byś przed każdym wystawieniem przeze mnie aukcji wpłaciła na moje konto 12,50zł, wtedy wystawię wyróżnione allegro. wiem, że na wyróżnione wchodzi o wiele więcej osób niż na niewyróżnione a nie uważam, żeby ktoś inny miał sponsorować aukcję twojej suni. ja na pewno nie będę tego robić i wydaje mi się że tak będzie uczciwie względem psów bezpańskich, którym nasza finansowa pomoc jest potrzebna.[/B] oto aukcja(miniaturka zmieni się w ciągu doby): [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=726376444]PIT BULL RED NOSE znudziła się-IDEAŁ DO ADOPCJI (726376444) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url] jeśli dasz więcej zdjęć to dodam je do allegro-zwiększy to na pewno szansę suni na znalezienie domu. daj proszę znać, czy chcesz sponsorować wystawienie aukcji swojej suni.
  14. czy mógłby ktoś podwieźć rudą w stronę poznania w dniach 6-8 września?
  15. jakie ciałko!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000074.JPG[/url]
  16. ja całą ciążę wiedziałam że będzie chłopak i aż do urodzenia myślałam o hubercie lub konradzie(które teraz w ogóle mi się nie podobają :evil_lol: ). jak urodziłam to stwierdziłam, że mój synek ma na imię kamil;) (wcześniej nawet o tym imieniu nie pomyślałam:evil_lol:)
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]w wersji uboższej bez wibratora nie było brane pod uwagę :diabloti::evil_lol:[/B][/FONT][/quote] no to chyba jasne! .............tylko dla kogo ten wibrator?:roll::diabloti:
  18. to nie na moje nerwy...a myślałam że dogo mnie uodporniło:placz::angryy::placz:
  19. [quote name='clockwork']w tych kojcach też jest regulowana wysokość- 2 poziomy- wyższy dla noworodka i obniżany na potem ;) wymiary łóżeczka drewnianego... czyli to samo ino mięciutki materiał :eviltong::eviltong: + przewijak + inne gadżety... i... wibrator :diabloti:[/quote] aaa, no to full wypas:evil_lol:
  20. [quote name='marysia55'] Z drugiej strony to dobrze, że nie macie tych słuchaweczek, bo jakbyście się nagadały przez Skypa to pewnie wiele nowinek by nas ominęło :cool3::evil_lol:[/quote] takich, że aga głodzi i bije swojego męża?:cool3:
  21. [quote name='agnieszka32']Agatka, a o mnie zapomniałyście, wredoty :mad::eviltong::evil_lol: A ja jutro robię przelew, przecież :cool1:[/quote] bo się trzeba na pw przypominać ;) już ci piszę kochana nowe dane!:loveu:
  22. mariamc przyjmie na hotel T[B]YLKO łagodne[/B] psiaki, ponieważ ma wiele młodziutkich wolontariuszy i boi się o ich bezpieczeństwo, także psiak musiał by być sprawdzony pod tym względem.
  23. [quote name='agnieszka32'][SIZE=1]że ciągle go biję i głodzę ... - wszystko w mig załatwia i nie czeka w żadnych kolejkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:) [/SIZE][/quote] to że go głodzisz to wiedziałam, biedny, pieskowe - wątrobowe ciasteczka musiał podkradać:shake: :evil_lol:
  24. [quote name='agnieszka32']Aniu, oczywiście że radę damy, nie z takimi rzeczami sobie radzimy ;) W końcu, jak radzimy sobie z facetami, to każde inne ustrojstwo dla nas to drobnostka :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/quote] hehe, no coś ty! faceci w większości wcale nie są skomplikowani:evil_lol:
  25. ja też kupiłam z szufladą ale nigdy z niej nie korzystałam. żadnych osłonek nie miałam, jedynie kupiłam ochraniacze na szczebelki, żeby dziecko główki i szczebelki nie uderzało i żeby nóżki się nie zaplątały w szczebelki.;)
×
×
  • Create New...