Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [IMG]http://i25.tinypic.com/260vh9w.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/1498ll4.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/n509c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ufd99x.jpg[/IMG]
  2. wyróżnione allegro dla słodkiej honey: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=735414229"]PIT BULL RED NOSE znudziła się-IDEAŁ DO ADOPCJI (735414229) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] wyróżniła mikosaj mikosaj, dasz radę podesłać jakieś jeszcze zdjęcia suni?
  3. zrobiłam bardziej kolorową aukcję(trochę się "pobawiłam"), dodałam numer tel, zdjęcia....oby się w koncu coś ruszyło! [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=735409992]wyeksploatowana AMSTAFF -ka niepotrzebna nikomu (735409992) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  4. gdzie te obiecane zdjęcia?:cool3: co u was? jak się miewa hektorek?
  5. prosiłabym o jakieś ładne zdjęcia suni bo trochę mam mało. allegro: [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=735367081]AMSTAFF przywiązana do drzewa szuka domu (735367081) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/url]
  6. mam nadzieję że nie jako króliczki doświadczalne....tyle się słyszy:shake:
  7. dziś rozmawiałam z mariamc o kaśce. adopcja jest udana, kaśka świetnie się w rodzinę wpasowała, rodzina jest nią zachwycona. kaśka ma dużo ruchu, wszędzie chodzi ze swoim panem, śpi w wyrku...czego chcieć więcej? zdjęcia są obiecane ale musimy poczekać.
  8. to proszę tekst i jak się da to kilka nowych zdjęć to jej zrobię allegro.
  9. nowy dom shivy! [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/3667/dsc3995.jpg[/IMG] wspaniałe wieści
  10. [quote name='mamanabank'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/index56.html[/URL] na dole i ostatnia strona !!!!![/quote] ukradłam zdjęcia ;) [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9536/dsc3996.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2272/dsc3999.jpg[/IMG] ona idealnie tam pasuje:-o [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6642/dsc4000.jpg[/IMG] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9872/dsc4001.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5016/dsc4003.jpg[/IMG]
  11. no rzeczywiście spora poprawa na szyjce:multi: oby się nadal poprawiało, trzymam za fioneczkę kciuki:loveu:
  12. niech już się w końcu to miejsce dla lorka zwolni :-(
  13. [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/83ea27cff2.jpg[/url] ale z niego łaciatek!:crazyeye::evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] teraz kciukasy za pogode 4 października u nas ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] to prawie miesiąc! a za co mamy trzymać kciuki, bo ja nie w temacie:oops:...co będzie 4 paźdźernika?(jeśli oczywiście można wiedzieć;) )
  15. [url]http://images6.fotosik.pl/528/07e461f7ee8d0f78.jpg[/url] to wygląda jakby jej ta chuda doopka jednak trochę zmarzła:evil_lol:
  16. [url]http://images8.fotosik.pl/87/8c0aadba7dbbd35d.jpg[/url] :loveu: rzeczywiście dzisiaj u was słoneczko ładne! no to jadę do gdańska:cool3:
  17. nie mogę się już doczekać zdjęć maleńkiej groosi z klocusiem!!!
  18. jak teraz wygląda sprawa z jej zdrowiem? śliczna jest tojeczka, bardzo, bardzo mi się podoba.
  19. [quote name='Ada_']......... i czy sa jakies postepy w zachowaniu w stosunku do mężczyzn? [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ja coś wiem, ale nie powiem:eviltong: niech ania pochwali się sama tymi postępami:diabloti::cool3:
  20. :mad: jak można lalunię z deski karmić??? a gdzie piękny porcelanowy talerzyk?:mad::mad::evil_lol:
  21. dzisiaj u nas tak ponuro, że nigdzie nie idziemy:shake: a na pewno ja się już nigdzie nie wybieram, dość już zmarzłam. czekamy na jakieś słoneczko:razz:
×
×
  • Create New...