-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
irenko, dziękuję ci za zdjęcia, zapisują się bardzo wolno ale się zapisują. asior już nie raz pokazywała się z psiakami na wątkach ;) więc myślę że zła nie będzie bo bardzo ładnie wyszła. a etnusia....cudo!!! -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
asior, dawaj zdjęcia! :) -
sama nie wiem ***kas. skoro masz już 3 psy....w dodatku ten jest głuchy, trzeba z nim inaczej pracować niż z "normalnymi" psami. ja ze swojej strony mogłabym podarować duży worek karmy, który u mnie stoi, ale finansowo nie pomogę(przepraszam:oops:) sama przemyśl czy to dobry pomysł, czy dasz radę, czy masz warunki itp.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mam jedno zdjęcie etny od asior:lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/2mfl2s.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
etna jest w drodze do wrocławia. z wrocławia odbierze ją ania z poznania i zawiezie do śremu gdzie sunia będzie przebadana i zoperowana. kilka dni po operacji zawozimy ją z anią do hoteliku u mariamc. [COLOR=Blue]jeśli ktoś chciałby pomóc w opłaceniu operacji to będziemy podawać numer konta na pw. operacja będzie prawdopodobnie dość kosztowna. [/COLOR][SIZE=4][COLOR=Blue][B]PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE!!![/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] w najbliższych dniach będziemy znały koszt operacji i pobytu w klinice. [/COLOR] dziękujemy asior i irence za pomoc w krakowie, dziękuję nesssssa, która zgodziła się dowieźć etnę do wrocławia, dziękuję donvitow za pomoc i dogranie przyjęcia etny do kliniki dziś w nocy w śremie. ania z poznania-nieoceniona i niezawodna:loveu: pomimo kłopotów jedzie po etnę do wrocławia. asior obiecała wstawić fotki dzisiejsze... etnusiu kochana, już będzie tylko lepiej!!!! -
jak wspaniale!!! strasznie się wzruszam gdy staruszki znajdują kochające domki
-
czy allegro ma odnawiane?
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761391587"]półkrwi amstaff -ka wyrzucona jak śmieć z auta (761391587) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] wyróżnione allegro dla lady miniaturka zmieni się w ciągu kilku godzin (pomyliłam się i wstawiłam inne zdjęcie.jest już zmienione ale zwykle to trwa kilka godzin zanim w aukcji też się inne wyświetli) -
"Rudi"- AST od Bożeny Wahl !!! Ma wreszcie wyczekany dom !!!
agaga21 replied to aga_1234's topic in Już w nowym domu
cudownie! aga, kolejny happy end dzięki wam! -
CAŁUS, dog kanaryjski + ast. HOTEL, EUTANAZJA...? Ma DOM!!!
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
całusiński w domku:loveu: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761210754]słodka CANDY-AMSTAFF szuka kochającej rodziny (761210754) - Aukcje internetowe Allegro[/url] wyróżnienie od ab-agnieszki:cool3: -
[quote name='agaga21']naszemu baronkowi-łobuzowi skończyło się allegro. czy może ktoś miał by ochotę zasponsorować jego wyróżnienie?[/quote] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761210370]ŻYŁ BEZ SŁOŃCA. TRAWY, LUDZI-PIĘKNY AMSTAFF ! (761210370) - Aukcje internetowe Allegro[/url] aukcję tym razem sponsoruje ab-agnieszka:loveu:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352966/00000068.JPG[/url] co ci się śni kruszynko grosiu?:loveu: -
Molos?? Psiak zaginął - okolice Sezamu!! Raków Błeszno!! Częstochowa
agaga21 replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']W Czestochowie dzisiaj padał deszcz i jakis grad chyba - jest strasznie zimno i wilgotno, wieje - straszna pogoda a on biedak bez żadnego schronienia[/quote] :placz::placz::placz:kto mu pomoże? -
[quote name='lamia2'] Myślę, że Zwierzaki miała dobre intencje i celowo udramatyzowała sytuację, żeby szybciej znalazł się dom dla Pręgusa. [/quote] tylko dlaczego napisała że dostała sms, że pies ma już dom???:niewiem::hmmmm::hmmmm:
-
Przywiazana do drzewa-suka CC- Juz w nowym domku!!!
agaga21 replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
oooo! wspaniała wiadomość!