Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. :crazyeye::crazyeye: właśnie ktoś zalicytował granda na allegro! oczywiście odwołałam ofertę, ciekawe czy się skontaktuje.
  2. [quote name='andzia69']przecież to szczeniaki!:cool3: na pewno się do siebie z czasem przyzwyczają - tylko pewnie szczylek będzie gonił koty, bo to taka fajna zabawa jest w gonionego:p[/quote] dostanie od kota po nosie to mu się odechce gonitwy;)
  3. napisałam do tej osoby by się zarejestrowała na dogo w razie pytań ale chyba jej nie ma...
  4. [quote name='Bjuta']Masz absolutną rację! A czy Ty ogłaszasz też niebullowate? :oops::evil_lol:[/quote] mogę ogłosić ale nie mam szablonu na inne-pozostałe psiaki. szablon mam tylko dla bullowatych, tak więc allegro by było takie zwykłe. trzeba by też zmienić tekst.
  5. dzięki alicja! edit: i tak nie mogę nic skomentować bo nawet z ostatniej strony od tengusi mnie wywala
  6. 3 razy kasowałam posta przed wysłaniem.......... strasznie współczuję laluni, okropnie mi jej żal, nic tylko usiąść i płakać:-( nie wiem co napisać...jestem z wami myślami:-(
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/3-szczeniaki-mix-ast-dwa-skrajnie-wychudzone-w-schronie-148378/[/URL] [URL="http://img122.imageshack.us/i/45385216.jpg/"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4438/45385216.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img36.imageshack.us/i/97706689.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2112/97706689.jpg[/IMG][/URL] ania z pauliną są właśnie w schronisku, dzwoniła do mnie bym napisała, że [B]maluchy są w stanie TRAGICZNYM![/B] [B]bardzo chude, bardzo słabe[/B]. są 4 a nie 3 szczeniaki, [B]z czego 2 są w opłakanym stanie[/B]. dla jednego jest dt ale drugiego nie ma dokąd zabrać. jeśli szybko nie znajdzie się pomoc, to ten drugi słabiutki wkrótce umrze. [SIZE=5][B]BARDZO PILNY DT!!! jeśli się znajdzie dt to ania może pokryć koszty wet. i karmy! [/B][/SIZE]
  8. [SIZE=4][B]jeśli by się znalazł dt to ania pokrywa koszty karmy i weta[/B][/SIZE]
  9. [quote name='agnieszka32'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/3-szczeniaki-mix-ast-dwa-skrajnie-wychudzone-w-schronie-148378/#post13115982[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/546/17c29808d94e5005.jpg[/IMG][/URL][/quote] ania z pauliną są właśnie w schronisku, dzwoniła do mnie bym napisała, że [B]maluchy są w stanie TRAGICZNYM![/B] [B]bardzo chude, bardzo słabe[/B]. są 4 a nie 3 szczeniaki, [B]z czego 2 są w opłakanym stanie[/B]. dla jednego jest dt ale drugiego nie ma dokąd zabrać. jeśli szybko nie znajdzie się pomoc, to ten drugi słabiutki wkrótce umrze. [SIZE=5][B]BARDZO PILNY DT!!![/B][/SIZE]
  10. ania z pauliną są właśnie w schronisku, dzwoniła do mnie bym napisała, że [B]maluchy są w stanie TRAGICZNYM![/B] [B]bardzo chude, bardzo słabe[/B]. są 4 a nie 3 szczeniaki, [B]z czego 2 są w opłakanym stanie[/B]. dla jednego jest dt ale drugiego nie ma dokąd zabrać. jeśli szybko nie znajdzie się pomoc, to ten drugi słabiutki wkrótce umrze. [SIZE=5][B]BARDZO PILNY DT!!![/B][/SIZE]
  11. [quote name='Tengusia']jak juz wstaniesz i przytuptasz tutaj to idz do mojego blogaska bo sa nowe foteczki :p[/quote] a ja też chciałam zobaczyć fotaski ale gdy na twojego bloga wchodzę to mi się komputer zawiesza:placz::placz: chyba za dużo zdjęć na jednej stronie, tzn. na ostatnią stronę wątku mogę wejść i jest ok. ale jak chcę obejrzeć stronę wcześniejszą to mi się zawiesza i już 3 razy resetowałam kompa:angryy:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]....kurcze to już pewnie na skuterze po Wrocku toto pomyka :diabloti::evil_lol: [/B][/FONT][/quote] i sushi wpirnicza:-o:diabloti:
  13. dodałam zdjęcia ale wiecie co....ja bym go jako bullowatego nie ogłaszała. nie wiem czy on cokolwiek z ttb ma , w każdym razie na zdjęciach tego nie widać. dla miłośników ttb ma za mało cech bullowatych w wyglądzie a pozostałych świadomość że może coś z n ich mieć tylko odstrasza.
  14. jaka wredna mordka!:evil_lol: śliczne zdjęcie!!
  15. candusia cały czas ma wyróżnione allegro ale nikt w jej sprawie nie dzwoni...NIKT!!!:-( ja wiem że danusia ją bardzo kocha i dba o nią ale chyba już najwyższa pora, by słodzinka trafiła do swojego domu, by znalazła swoją rodzinę. candusiu, już niedługo ciotki cię odwiedzą i przywiozą całą masę smakołyków i buziaków!:loveu:
  16. [quote name='ania z poznania']Nie mogę się doczekać żeby ją poznać![/quote] ja też :cool3:
  17. [quote name='Kana']agaga a pies bedzie w kojcu ? Tak myslalam dlatego moze zle odpowiedzialam kolezance na temat kubraczka :oops:[/quote] jeśli są wolne pokoiki to na pewno będzie w pokoiku ale to trzeba dogadać z markiem. a co do kubraczka to z tego co pamiętam z zeszłego roku arjuna robiłą raczej dla psów schroniskowych a nie hotelowych (no chyba że nie u niej miał być zamówiony albo może też zasady się zmieniły;) )
  18. ania zabiegana dziś, ale dzwoniła do kliniki. etna w świetnym humorku, czuje się lepiej niż można by się spodziewać! wszyscy do niej zaglądają, wszyscy zdążyli ją polubić, jutro ania ją odwiedzi
  19. ale po co kubraczek? pies na dniach jedzie do hotelu.
  20. mariamc mówi, że larunia jest zupełnie bezproblemową sunią. ładnie się zaaklimatyzowała w hoteliku. jest miła, spokojna i grzecznie czeka sobie na nowy dom ;)
  21. candusia miała zabieg oczyszczenia zatok, była bardzo dzielna i grzeczna. ani razu nie warknęła tylko cichutko popiskiwała. kochana moja dzielna dziewczynka:loveu::loveu: kiepsko się czuła ale już jej lepiej. danusia dba o nią bardzo. candy uczy się ładnie na smyczy chodzić i ogólnie podstaw dobrego wychowania-behawiorysta z nią pracuje.tylko coś domki nie ustawiają się w kolejce po cukiereczka:shake:
  22. mariamc ma utrudniony dostęp do internetu ale rozmawiałam z nią dziś o naszych psiakach. diabeł przytył już trochę,wariat jakich mało, trudno opanować go bo to jedna wielgachna radosna energia. bahawiorysta zaczyna się jednak za niego "brać" więc powinno być coraz lepiej.
  23. kochana mamuśka w końcu się doczekała!:multi:
  24. [CENTER][COLOR=Red][B]NOWY BAZAREK NA ETNĘ:[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watrobowe-ciasteczka-rarytas-dfla-twojego-psa-na-operacje-etny-do-20-10-a-148370/#post13114395[/URL] ZAPRASZAM!! [COLOR=Red][B]:bigok:[/B][/COLOR][/CENTER]
×
×
  • Create New...