-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
GRAND pojechał do nowego domu... Trzymaj się tam ciepło!!
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye: właśnie ktoś zalicytował granda na allegro! oczywiście odwołałam ofertę, ciekawe czy się skontaktuje. -
młodziutka w typie amstaff -a szuka nowego domu
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
napisałam do tej osoby by się zarejestrowała na dogo w razie pytań ale chyba jej nie ma... -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
agaga21 replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
kolejne psie nieszczęście:-( -
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
agaga21 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Masz absolutną rację! A czy Ty ogłaszasz też niebullowate? :oops::evil_lol:[/quote] mogę ogłosić ale nie mam szablonu na inne-pozostałe psiaki. szablon mam tylko dla bullowatych, tak więc allegro by było takie zwykłe. trzeba by też zmienić tekst. -
dzięki alicja! edit: i tak nie mogę nic skomentować bo nawet z ostatniej strony od tengusi mnie wywala
- 78403 replies
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
agaga21 replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/3-szczeniaki-mix-ast-dwa-skrajnie-wychudzone-w-schronie-148378/[/URL] [URL="http://img122.imageshack.us/i/45385216.jpg/"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4438/45385216.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img36.imageshack.us/i/97706689.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2112/97706689.jpg[/IMG][/URL] ania z pauliną są właśnie w schronisku, dzwoniła do mnie bym napisała, że [B]maluchy są w stanie TRAGICZNYM![/B] [B]bardzo chude, bardzo słabe[/B]. są 4 a nie 3 szczeniaki, [B]z czego 2 są w opłakanym stanie[/B]. dla jednego jest dt ale drugiego nie ma dokąd zabrać. jeśli szybko nie znajdzie się pomoc, to ten drugi słabiutki wkrótce umrze. [SIZE=5][B]BARDZO PILNY DT!!! jeśli się znajdzie dt to ania może pokryć koszty wet. i karmy! [/B][/SIZE] -
[quote name='agnieszka32'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/3-szczeniaki-mix-ast-dwa-skrajnie-wychudzone-w-schronie-148378/#post13115982[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/546/17c29808d94e5005.jpg[/IMG][/URL][/quote] ania z pauliną są właśnie w schronisku, dzwoniła do mnie bym napisała, że [B]maluchy są w stanie TRAGICZNYM![/B] [B]bardzo chude, bardzo słabe[/B]. są 4 a nie 3 szczeniaki, [B]z czego 2 są w opłakanym stanie[/B]. dla jednego jest dt ale drugiego nie ma dokąd zabrać. jeśli szybko nie znajdzie się pomoc, to ten drugi słabiutki wkrótce umrze. [SIZE=5][B]BARDZO PILNY DT!!![/B][/SIZE]
-
ania z pauliną są właśnie w schronisku, dzwoniła do mnie bym napisała, że [B]maluchy są w stanie TRAGICZNYM![/B] [B]bardzo chude, bardzo słabe[/B]. są 4 a nie 3 szczeniaki, [B]z czego 2 są w opłakanym stanie[/B]. dla jednego jest dt ale drugiego nie ma dokąd zabrać. jeśli szybko nie znajdzie się pomoc, to ten drugi słabiutki wkrótce umrze. [SIZE=5][B]BARDZO PILNY DT!!![/B][/SIZE]
-
[quote name='Tengusia']jak juz wstaniesz i przytuptasz tutaj to idz do mojego blogaska bo sa nowe foteczki :p[/quote] a ja też chciałam zobaczyć fotaski ale gdy na twojego bloga wchodzę to mi się komputer zawiesza:placz::placz: chyba za dużo zdjęć na jednej stronie, tzn. na ostatnią stronę wątku mogę wejść i jest ok. ale jak chcę obejrzeć stronę wcześniejszą to mi się zawiesza i już 3 razy resetowałam kompa:angryy:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]....kurcze to już pewnie na skuterze po Wrocku toto pomyka :diabloti::evil_lol: [/B][/FONT][/quote] i sushi wpirnicza:-o:diabloti:
-
Demon - anioł nie pies a już 11 lat kibluje w schronie. Za TM
agaga21 replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
dodałam zdjęcia ale wiecie co....ja bym go jako bullowatego nie ogłaszała. nie wiem czy on cokolwiek z ttb ma , w każdym razie na zdjęciach tego nie widać. dla miłośników ttb ma za mało cech bullowatych w wyglądzie a pozostałych świadomość że może coś z n ich mieć tylko odstrasza. -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
candusia cały czas ma wyróżnione allegro ale nikt w jej sprawie nie dzwoni...NIKT!!!:-( ja wiem że danusia ją bardzo kocha i dba o nią ale chyba już najwyższa pora, by słodzinka trafiła do swojego domu, by znalazła swoją rodzinę. candusiu, już niedługo ciotki cię odwiedzą i przywiozą całą masę smakołyków i buziaków!:loveu: -
[quote name='Kana']agaga a pies bedzie w kojcu ? Tak myslalam dlatego moze zle odpowiedzialam kolezance na temat kubraczka :oops:[/quote] jeśli są wolne pokoiki to na pewno będzie w pokoiku ale to trzeba dogadać z markiem. a co do kubraczka to z tego co pamiętam z zeszłego roku arjuna robiłą raczej dla psów schroniskowych a nie hotelowych (no chyba że nie u niej miał być zamówiony albo może też zasady się zmieniły;) )
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ania zabiegana dziś, ale dzwoniła do kliniki. etna w świetnym humorku, czuje się lepiej niż można by się spodziewać! wszyscy do niej zaglądają, wszyscy zdążyli ją polubić, jutro ania ją odwiedzi -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
candusia miała zabieg oczyszczenia zatok, była bardzo dzielna i grzeczna. ani razu nie warknęła tylko cichutko popiskiwała. kochana moja dzielna dziewczynka:loveu::loveu: kiepsko się czuła ale już jej lepiej. danusia dba o nią bardzo. candy uczy się ładnie na smyczy chodzić i ogólnie podstaw dobrego wychowania-behawiorysta z nią pracuje.tylko coś domki nie ustawiają się w kolejce po cukiereczka:shake: