[quote name='agnieszka32']No w końcu można się cieszyć oficjalnie :mdleje::bigcool: no bo ileż można milczeć, jak język swędzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
Ale się Etnusi cudowny dom trafił, lepszy nie mógł:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
aga, będziemy się cieszyć, jak już u nas będzie!
i nie myśl że odpuszczę imprezę...,tzn.wizytę po adopcyjną:diabloti: