Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173904-KrzywoA-apek-psie-dziecko-tak-bardzo-skrzywdzone/page2[/URL] :-(:-( [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6872/p1020373p.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8002/p1020437o.jpg[/IMG]
  2. [quote name='ULKA12'] Nie wiem czy to ważne ale podobno ludzie z tej miejscowości mówili, że to był jakiś zlot kynologów????? [/QUOTE] kurcze, oby się udało!
  3. w tym ośrodku na pewno mają choćby nazwę firmy, która miała to szkolenie i miejscowość. myślę że jest szansa dojść do tego!
  4. :placz: ja już nie chce, nie moge, nie daje rady!!!!!!!:placz::placz::placz: maluszki są 3, bo jeden umarł, tak? czy 31????? 31 szczeniaków ogólnie wszystkich macie w schronie , tak? czy 31 astków???
  5. tekścik poproszę :razz: do allegro.
  6. POSTARAM SIĘ POROBIĆ FOTKI. NIESTETY MOJA WIZYTA W GAJU PEWNIE JEST JEDNORAZOWA ALE akurat juniorowi chyba spacerów nie brakuje ;)
  7. też bym chciała zobaczyć fotki boogiego
  8. :madgo:Pako jest w szczecińskim schronisku od zeszłej niedzieli, podczas, gdy na niebieskim forum wstawiane są zdjęcia pako i ani słowa, że pako w schronie!!!!!:stormy-sad: ROZSZARPAŁABYM MARIUSZKA I JEGO KUMPLA - MIELEW WŁASNYMI PAZURAMI!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy:
  9. perro, kochany! za 3 dni cię odwiedzę i wezmę na spacerek....szkoda, ,że nie mogę wziąć cię do domu :(
  10. hahaha! współczuję sąsiadom!
  11. eeee, tam... głupio mi że dopiero teraz allegro zrobiłam.
  12. [quote name='madcat1981']No właśnie :) Zacytuję swego małżonka: Bo to akty PCIOWE muszą być :D[/QUOTE] hmmm.... mówisz?:evil_lol:
  13. [quote name='Lucia93']..., a co do tego, że się boi szrpnięcia smyczą lub podniesienia ręki to nie mam wątpliwości bo nie raz byłam z Wojtkiem na spacerze ze Scoobim...[/QUOTE] sugerujesz, że wojtek go szarpie i bije???????
  14. powodzenia madcat. ja chyba rzeczywiście za długo na dogo siedzę, bo coś się nie udaje...
  15. jest allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=826428903[/url]
  16. jaki numer tel. do allegro? (w końcu odnalazł mi się wątek!)
  17. zrób jej proszę jakieś zdjęcia jak będzie jasno, poogłaszać panienkę trzeba.
  18. oby ten encorton pomógł rzeczywiście! w jej sytuacji chyba nawet podawanie sterydu dożywotnio jest lepsze niż ten okropny świąd i ból! fioneczko, buziaczki od ciotki agagi. trzymaj się maleńka i zdrowiej!
  19. [quote name='Kana']I co z Rudą?[/QUOTE] cierpliwości ;) dziewczyny muszą się zgrać czasowo. chcemy by podczas wizyty byli wszyscy domownicy a to nie takie proste.
  20. [quote name='agnieszka32'] A wizyty poadopcyjnej nie odpuszczę za nic w świecie :diabloti:[/QUOTE] no ja myślę!
  21. [quote name='agnieszka32']No w końcu można się cieszyć oficjalnie :mdleje::bigcool: no bo ileż można milczeć, jak język swędzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Ale się Etnusi cudowny dom trafił, lepszy nie mógł:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] aga, będziemy się cieszyć, jak już u nas będzie! i nie myśl że odpuszczę imprezę...,tzn.wizytę po adopcyjną:diabloti:
  22. [quote name='GoniaP']"Opłata za pobyt w hotelu psa "Białas" w terminie od 13.11 do 13.12. 2009".[/QUOTE] może marek się pomylił i chodziło o żorża?? kajetan zapłacił za białasa kilka dni temu. to pomyłka.
  23. trzeba coś napisać żeby zdjęcia wstawić;) [IMG]http://i46.tinypic.com/2jchfd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ntehcz.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34goo4x.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...