-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
HESIA i VIVA - szczeniaki PITBULLKI - OBIE W SUPER DOMACH
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
ja zdjęć nie widze -
[URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000029.JPG[/URL] uwielbiam biegające zdjęcia ozzulka!:loveu: świetnie wygląda, zadowolony i szczęśliwy! [SIZE=1]mojemu misiowi to ja już chyba nigdy biegać nie pozwolę...nawet jak mu się zachce, w co watpię. [/SIZE]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork']jeeesssoooo:crazyeye::crazyeye: poczytałam i sie wystrachałam że ja Grosie mam odrobaczyć, że zapomniałam, że....... :evil_lol::evil_lol: potem lukłam do czego odp. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]:grin::grin::grin: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
w końcu znajdzie się domek! a ubranko dla lady już jest? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']nie małe..........:shake::shake::shake::shake: zerowe:placz::placz::placz::placz: a ja nie rozumiem czemu:-(:-(:-(:-(:-([/QUOTE] ja wiem dlaczego.... lady jest jednocześnie [B]za mało amstaffowata[/B] i [B]za bardzo amstaffowata[/B]....takie mają najgorzej.:shake: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ja zagladam ale co mam pisać? małe zainteresowanie sunią :( mam nadzieję że ktoś ją w końcu odnajdzie. -
Bajer - 3 letni mix AMSTAFFA - w nowym domku ! ;-)
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']Dzięki za allegro;) Wiesz ja też wolałabym wydać psa do ciepłego domku.. kanapa i te sprawy, ale po co w takim razie kojce? W schronie siedzą w kojcach i co nie marzną?[/QUOTE] zastanów się zanim coś napiszesz. chyba nie szuka się psom warunków takich jakie mają w schroniskach tylko lepszych...? -
Bajer - 3 letni mix AMSTAFFA - w nowym domku ! ;-)
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolcia_ko5']A okres letni?[/QUOTE] a kto sprawia sobie psa na okres letni?????????????? -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
agaga21 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='lubiana99']To co tu piszecie jest jedną wielką bzdurą .. mam nadzieje że pewnego dnia BajkaB znajdzie w sobie odwagę by powiedzieć czy napisać co naprawdę powiedziała jej pokrzywdzona.. Wy nie znacie szczegółów tej sprawy nie znacie osób .. jak sama BajkaB napisała na „Moi Drodzy,choć nie wierzę w dobre intencje współwłaściciela, który pewnie chciał przede wszystkim ,,dokopać,, właścicielce psiaków” Ludzie zastanówcie się nad swoim zachowaniem ja rozumiem że bronicie zwierząt ale nie oskarżajcie ludzi którzy nie zrobili tego tylko KTOŚ chce się zemścić.. z wiadomych mi źródeł Fundacja miała już jedną sprawę(nawet jakaś wypowiedz tu była ale znikła..) że oskarżyła kogoś o podobne rzeczy a przegrała.. Pani BajkoB proszę ratować zwierzęta tam gdzie naprawdę tego potrzebują..Tylko Pani słyszała wypowiedź właścicielki nikt więcej proszę napisać prawdę..! A co do sąsiada napiszcie jeszcze że kocha tak pokrzywdzoną i dlatego wypowiedział się tak dobrze.. LUDZIE .. kurde pomyślcie trochę.. uważacie że człowiek który znęca się nad zwierzętami jest w stanie trzymać w ramionach swojego konającego psa..? bo moim zdaniem było by mu to obojętne i nawet by się nie pofatygował do kliniki.. a jednak Ta Kobieta pojechała z tymi psami do kliniki.. Ja mam nadzieje że jak ta sprawa się wyjaśni to wszystkim Wam będzie tu wstyd że piszecie takie rzeczy.. Polacy .. eh.. zawsze oceniacie sytuacje którą poznacie w mediach .. Media na tym zarabiają .. czytałam że fundacje też .. no ale cóż każdy musi jakoś zarabiać.. obyście nie zarobili na tej sprawie ![/QUOTE] to chyba jakaś chora prowokacja! kochająca właścicielka psa zagłodziła go na śmierć:angryy::angryy::angryy::angryy:....dziękuję za taką miłość! weź się człowieku zastanów jakie bzdury wypisujesz! -
Bajer - 3 letni mix AMSTAFFA - w nowym domku ! ;-)
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
karolcia, ttb nie mają podszerstka. marzną. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=833627742[/url] -
Bajer - 3 letni mix AMSTAFFA - w nowym domku ! ;-)
agaga21 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
przepraszam ale to zdanie:[QUOTE]Może mieszkać w kojcu pod warunkiem, że zapewni mu się stały kontakt z właścicielem i członkami rodziny oraz odpowiednią dawkę ruchu, zabawy i spacerów.[/QUOTE] wywalam. kłóci się ono z moimi przekonaniami, uważam że ttb absolutnie nie nadają się do kojców. mogę mu robić allegro ale nie po to, by znaleźć mu kojec, tylko dom-ciepły dom. -
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ale super! i niech tak zostanie! -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
agaga21 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
przypominajcie ludziom o psiakach z szydłowca na naszej klasie. tam zawsze znajdą się osoby, które chętnie pomogą. ja dodają co jakiś czas linki na śledzika, zawsze to szansa, że ktoś jeszcze dowie się o tragedii tych piesków. -
wczoraj wieczorem misio już na spacerku pięknie mnie przeciągnął po swoich ścieżkach, rano poszedł jak zwykle z karolem do garażu, gdy wrócił, zjadł śniadanko a w śniadanku tabletki p. bólowe i antybiotyk. w nocy miał kołnierz, rano mu zdjęłam i poszłam na chwilę do łazienki. gdy wyszłam, patrzę a lecter ma założony kołnierz....w odwrotną stronę!!!!:-o kamilek mu założył, żeby misio nie lizał rany:evil_lol: rany wyglądają nieźle, nie spuchły ale nie dotykam bo psisko się stresuje gdy mu się baczniej przyglądam:-(
-
[quote name='idusiek']to juz ponad rok.........[/QUOTE] no, to już przesada! zuzelka, niech ktoś cię w końcu odpowiedni odnajdzie!