Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. a gdzie tekst do allegro???:mad: jaka ona jest podobna do candy!
  2. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812631916]AMSTAFF -MIX niesamowicie kochana sunia szuka domu (812631916) - Aukcje internetowe Allegro[/url] poprawiłam. miniaturka zmieni się w ciągu kilku godzin.
  3. tirunia po sterylce. widzę, że już przeniesiona do apartamentu:cool3: [IMG]http://i33.tinypic.com/16blxzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/33eh3e8.jpg[/IMG]
  4. nasz śmierdziuszek oczywiście na zdjęciach rozmyty:evil_lol: [IMG]http://i38.tinypic.com/sqsflx.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/33nkpc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2wgfbbc.jpg[/IMG]
  5. zdjęcia lary ze spacerku z kumplem: [IMG]http://i34.tinypic.com/2mm8vnm.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/24lifrr.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2jeabd3.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/14y3ite.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2sb4ihe.jpg[/IMG]
  6. jestem w szoku że nie przeszły, są [U] [SIZE=4][B]z[/B][B]jawiskowe!!![/B][/SIZE][/U]
  7. trzymajcie się, asiu, nawet nie wyobrażam sobie co przeżywacie, mogę się jedynie domyślać jak wam na co dzień ciężko. walczycie dzielnie i wytrwale, szczerze podziwiam i równocześnie współczuję.
  8. [IMG]http://i35.tinypic.com/2e34px2.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/302b1vd.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::loveu: [IMG]http://i36.tinypic.com/1zgx8ja.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/33e4p5z.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2vkcb4l.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i34.tinypic.com/292pmw3.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/6tfzsw.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2nga93d.jpg[/IMG] ile osób jednego biedaka trzyma!:crazyeye::crazyeye::evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/xe287t.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/iyoghj.jpg[/IMG]
  10. marta, strasznie cię przepraszam, miałam ostatnio straszne problemy, na dobrą sprawę nie dałam rady nawet skupić się na twoich mailach. proszę, wstaw tu na watek gotowy tekst dla suni do allegro, to wtedy skopiuję do aukcji. przepraszam ale nie jestem w stanie nic sama poskładać. i tak już zalegam z jeszcze jednym obiecanym allegro i nie mogę się wziąć w garść.
  11. kalneri, pani beata w każdej chwili mogła do mnie napisać, powiedziałabym jej, że u lary nic nowego....bo jak widzisz nic się nie dzieje ostatnio na jej wątku. my z anią też byłyśmy pewne tej jutrzejszej wizyty, nic nie pisałyśmy by nie zapeszać. zalezy nam na dobrym domku dla lary ale wyszło tak a nie inaczej. zycie niestety bywa nieprzewidywalne.
  12. [quote name='Klaneri']Cioteczki! Mam do Was żal , właściwie to nie bardzo rozumiem nieprofesjonalne podejście...:( Jest jedna osoba która bardzo chcę zaadoptować Lare... jednak z tego co mi wiadomo osoba nie jest powaznie traktowana . Chyba zależy Wam żeby Lara miala ciepły domek jak najszybciej i nie musiała marznąć a robi się coraz zimniej...:( Bardzo mnie zmartwiłyście , kobieta też już nie wie co myśleć , 3 tydzień próbuje sie czegoś dowiedzieć a tak naprawdę postawa osoby któa udziela jej informacji pozostawia wiele do życzenia... Powiedzcie , czy w ogóle chcecie ją oddać?[/QUOTE] domyślam się że piszesz w imieniu pani beaty. właśnie pisałam z nią. niestety tak wyszło, miała mieć wizytę przedadopcyjną jutro, jednak ania, która miała jechać do niej, musi odwieźć 3 tygodniowe szczeniaki do weterynarza z tego watku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/potrzeba-pilnie-tymczasow-dla-3-tyg-maluchow-po-zastrzelonej-matce-poznan-okolice-173436/[/url] to nie żadna "ściema" tylko siła wyższa, bo jesli maluszki nie pojadą do weta, [B]mogą nie przeżyć.[/B] tak więc zastanówcie się z panią beatą co jest ważniejsze: życie maluszków czy wywiązanie się z terminu. napisałam do p. beaty, że bardzo mi przykro z tego powodu, że ania próbowała się dodzwonić ale być może z tego dzisiejszego zamieszania(dopiero wróciła do domu z zagranicy, wykonała mnóstwo telefonów w sprawie ratowania tych szczeniąt)mogła pomylić numery. ania w niedzielę już wraca za granicę na tydzień, także nie mam pojęcia w jaki sposób mogłaby zdążyć jeszcze odwiedzić panią beatę kilkadziesiąt km od poznania. uważam że wybrała słusznie-ratowanie życia malutkich sierotek. jeśli pani beacie rzeczywiście na larze zależy to chyba mogłaby poczekać jeszcze kilka dni...?nie wiem czy się z tego powodu obraziła, ja w kazdym razie ją przeprosiłam za te zmiany:roll:
  13. candy zrobiła się ponoć....kwadratowa! zmiany na skórze ładnie się goją po lekach. danusiu, jak będziesz miała chwilkę to może nasze psiaki uda ci się obfocić :cool3: ?
  14. [quote name='andzia69']...czyli tylko w waszych okolicach - już 16 maluchów szuka domków:-(:-(:-([/QUOTE] to jakiś KOSZMAR!!! 16 o których wiadomo...:shake::placz:
  15. za pomocą [B]ctrl[/B]+[B]c[/B] (kopiuj) i [B]ctrl[/B]+[B]v[/B](wklej) można dodawać zdjęcia do allegro, nie płacąc za nie. można taż skopiować adres obrazka i w allegro wcisnąć ikonkę do wstawiania obrazków i tam wkleić ten adres, to wtedy też się zdjęcie doda za darmo.ja wiem że 10 groszy to się wydaje nic ale jeśli się duzo aukcji w kółko wystawia to już się robią koszty, więc po co przepłacać ;)
  16. jeśli jest potrzeba to mogę jej zrobić allegro, ale jeśli już ma to nie wiem czy jest sens robić drugie temu samemu psu, skoro tyle innych nie ma ani jednego...
  17. [quote name='Kana'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=816311577"]Encykopedia PWN !! Kompedium wiedzy - Na Amstaffa! (816311577) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] jest szansa, że ktoś się skusi. dzięki kana, że taka wytrwała jestes! :loveu:
  18. [IMG]http://i37.tinypic.com/15g57ie.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2mwfimp.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2ppneau.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/vcxcep.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/112d8bp.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i36.tinypic.com/oh4m10.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/ymoft.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/v2qslk.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1piex4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/osh074.jpg[/IMG]
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholewcia jaka ja mondra jestem .... niby MŁODA :diabloti: mama a wsjo robie jak cza :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to ja już nie wiem:shake:....grubiej przykrywać, skarpetki na stópki i dalej wietrzyć do skutku.
  21. kurcze, to niedobrze. może za dużo koopek małą robi. ja na samym początku jak karmiłam kamilka, piłam sporo soków owocowych i kamilek przez to robił dużo kupek i właśnie odparzał sobie pupę, choć bardzo często zmienialiśmy pampersa. linomag i niestety wietrzenie. kładź małą na pampersie i przykryj kocykiem bez ubierania, bez zapinania pampersa albo ceratka, na to kocyk/ręcznik/pieluszka flanelowa, na to dziecko, na dziecko kocyk. pewnie zasika wszystko ale inaczej się nie da. edit: nie wiem czy myjesz małą wodą czy tylko wycierasz chusteczkami ale przy tak odparzonej pupce polecam myć pupę pod bieżącą wodą i bardzo dokładnie osuszyć przed posmarowaniem linomagiem.
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pozytywne podejście :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bardzo! a najfajniej jest jak misio daje jej buziaki prosto w buzię, wtedy jest kupa śmiechu! już nawet jej mama się do tego przyzwyczaiła i nie biegnie zaraz po chusteczkę nawilżoną tylko się śmieje:evil_lol:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Co u Misia ??[/B][/FONT][/QUOTE] jak na razie żadnych zmian nie widzę-pewnie jeszcze na nie za wcześnie. chyba muszę go trochę odchudzić bo waży 38,200kg. :evil_lol: jest w niebo wzięty gdy w domu są dzieci i tylko czeka, aż dostaną jakieś ciasteczka/płatki/rodzynki/paluszki itp. zawsze coś im skradnie:mad::evil_lol: kamil się buntuje ale mała, półtora roczna kuzynka kamila się cieszy i sama mu pod nos podtyka:roll:
  24. [quote name='Freya73'][B]Agaga[/B], tylko potwierdze, ze [B]Zuzlikowa[/B] przekazala pieniazki wczoraj na podane konto na priv. To zapewne poprawne konto ... A jak sie miewa Candy? Obecnie zbieram kosmetyki, przerozne roznosci na bazarek na Bogatynie i Szczecinek wiec jak sie ich troche uzbiera dam znac i poprosze o pomoc i pelen instruktaz. [/QUOTE] chyba do zuzlikowej nie pisałam pw wczoraj... nie ważne, jeśli dojdą na wcześniejsze konto to też dojdą, aga i tak musi uzupełnić rozliczenie. bazarki baaardzo mile widziane:loveu:w razie czego służę pomocą.
  25. [quote name='andzia69']Agaga - myślisz, ze SM będzie sie takimi duperelami zajmować?:cool3:[/QUOTE] nie ale myślałam, że któraś z dogomaniaczek to koordynuje!
×
×
  • Create New...