-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Boksiowata starsza Zina wciąż czeka w schronisku na dom - Olsztyn
agaga21 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
niestety ja robię allegro, innych nie.[B] poproście Jenny19[/B] [B]o ogłoszenia[/B]-to specjalistka! jak będzie miałą czas to na bank ogłosi zinkę na ielu stronach! -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
żeby wstawić zdjęcia, robisz wszystko tak samo jak kiedyś, tylko trzeba wpisać tekst,który ma min. 10 znaków oprócz zdjęć ;) [URL]http://img204.imageshack.us/img204/493/dsc0060n.jpg[/URL] ufoludek:evil_lol: ŚLICZNY!!!! -
[quote name='andzia69']wstawiałyście jakieś zdjęcia? czy ja nie widzę przez to "nowoczesne" forum?[/QUOTE] ja też nie widze
-
ja też myślałam że rany będą mniejsze ale też widziałam całe to powycinane paskudztwo! na zdjęciach nie było aż tak bardzo widać ale np. te guzy pod pachą zapełniały całą garść jak lecterka pod paszką złapałam, żeby je "obmacać", a moja dłoń do najmniejszych nie należy. ufam naszemu obecnemu wetowi i myślę że tak trzeba było...ale rzeczywiście, rany przez pół psa:placz:
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę. wczoraj skończyło się allegro, już mam nadzieję nigdy nie będę odnawiać. -
misio leży spokojnie. wcześniej piszczał bo chciał siku. znalazłam kilka starych pampersów po kamilu, rozkładam mu, żeby się nie zmoczył. lecter jak zrobi siku, czuje się bardzo zażenowany. zsikał już 3 sztuki! ale wet uprzedzał, że będzie sporo sikał. leży sobie biduś cichutko:( ....jestem spokojniejsza, bo już wiem, że to piszczenie nie było z bólu tylko właśnie dlatego, że miał pełny pęcherz. przeraziła mnie ilość tych guzów. wydawało się że to 2 a było ich tam bardzo dużo...widziałam je, takie połączone ze sobą, jeden przy drugim.
-
przekupna bestia ;) jak spróbował moich wątróbkowych ciasteczek, to ciągle siadał i łapkę podawał:evil_lol: ładnie przychodzi na zawołanie jak już załatwi swoje "sprawy". jest przepiękny i bardzo sympatyczny! nie rozumiem jak ktoś mógł go porzucić...i to 2 razy!:shake: [IMG]http://i47.tinypic.com/2vsncrk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/e96lvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jghcg4.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2j504k4.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/jhd4l0.jpg[/IMG]
-
junior to wspaniały pies! dziś go poznałam i jestem nim zachwycona. piękny, duży, sprężysty, pełen energii. [IMG]http://i45.tinypic.com/15ixdi.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/f36ss9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2rqlic8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/23sw3s6.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dzf2u9.jpg[/IMG]
-
to na bank red nosek astki nie mają czerwonych nosków a red noski - jak sama nazwa wskazuje ;)
-
[quote name='Alicja'] a nie mówili co może być przyczyną przerostu mięśnia sercowego ??... sterydy , brał kiedyś jakieś ?? czy wrodzone [/B][/QUOTE]brał sterydy...od każdego weta do którego trafiliśmy dostawał sterydy:angryy: ale równie dobrze może to być wrodzone lub jakieś schorzenie. [quote name='fioneczka']nie wiem co powiedzieć :placz::placz::placz: ukochaj delikatnie Misia ode mnie ... i powiedz mu że my z parchatkiem jesteśmy przy nim serduchami nie martw się Agata ... jutro będzie lepiej ... Misio płacze bo wszystko jest świeże Jessssu no gdzie sprawiedliwość :placz::placz:[/QUOTE] płacze nadal, chociaż dostał zastrzyk p. bólowy w lecznicy. ma sucho, ciepło...pewnie go i tak boli:-(:-( te rany takie ogromne!!! [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]głaski dla Lecterka i dużo sił !! jakie biedaczysko, aż żal patrzeć :roll: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] żal patrzeć, żal słuchać....:placz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial] [SIZE=1] i łzy mi ciekną po policzkach , bo przypomniał mi się Harley po operacji 5 lat temu ...:placz:[/SIZE][/FONT][/QUOTE]a co mu było?
-
misio piszczał bo...zsiusiał się a ja nie zauważyłam:-(:oops: zmieniłam mu kocyk, powycierałam łapki chusteczkami......teraz leży spokojnie a kocyk się pierze. [IMG]http://i50.tinypic.com/2ur5duo.jpg[/IMG] w ranach są dreny, jutro muszę je SAMA(!!!) wyciągnąć. [IMG]http://i46.tinypic.com/10r3dys.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2vcezkl.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/13ym3hf.jpg[/IMG] moja bidulinka:-( [IMG]http://i47.tinypic.com/23kf3x0.jpg[/IMG]
-
właśnie wróciłam mój misio miał zapaść :placz: reanimowali go 5 min. i na szczęście się udało ale jak to usłyszałam to mało nie zemdlałam. okazało się że guz pod pachą to nie jeden guz ale kilka zrośniętych ze sobą twardych, brzydkich a na boku nie tylko zrost ale pod zrostem mnóstwo małych guzków!:placz::placz::placz: strasznie dużo trzeba było wyciąć, rany ogromne!:placz::placz::placz::placz:misio popiskuje, wnosiliśmy go z mężem do domu bo nie jest w stanie wstać. płuca czyste ale serce bardzo duże-jak u cielaka. normalne zajmuje 3 przestrzenie a jego serduszko 5. prawdopodobnie stąd jego niechęć do długich spacerów, biegania. zaraz wrzucę zdjęcia.
-
Boksiowata starsza Zina wciąż czeka w schronisku na dom - Olsztyn
agaga21 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
jaka ona fajniutka! czy nadal ma robione allegro i inne ogłoszenia? -
Hope już straciła nadzieję. Niestety nie do nazsej adopcji. ZAWIESZAM
agaga21 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ona raczej nie ma nic w typie boksera tak czy inaczej śliczna sunia, ze smutnymi oczami :( -
Suczka Astka wydana ze schronu, czy znów do niego wróci?
agaga21 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']Dziewczyny od bullowatych tu jeszcze bokserka jest, w duzo gorszym stanie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174165-Hope-nie-traci-nadzieji?p=13563869#post13563869[/url][/QUOTE] gdzie ty tam widzisz bokserkę? -
i ostatnie 3 foteczki: [IMG]http://i49.tinypic.com/1zf0kco.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zf3mlk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/90wojk.jpg[/IMG]
-
dixonku, gdzie twój domek? [IMG]http://i50.tinypic.com/2egcgew.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2cqh9gk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/opu2k9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/eq2xe0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/28anrrd.jpg[/IMG]
-
nowe zdjęcia przystojniaka [IMG]http://i48.tinypic.com/2ef1gdw.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/28mifr9.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2e3pvuh.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/154arux.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2kk8ew.jpg[/IMG]