-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Vectra']tak samo jak na starej , z serwera zewnętrznego , fotoszita , żaby tudzież buckieta ..[/QUOTE] jakoś mi nien wychodzi, zawsze dodawałam przez tinypic.com a banerki trzeba będzie od nowa podlinkować czy zaczną działać same?:cool3:
- 78403 replies
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
jaki słodki tatusiek ;) maluch śliczne ale kompletnie nie wiem jak się zabrać z allegro.chyba by trzeba je jakoś ponumerować....?pozaznaczać chłopców i dziewczynki...? tekst też jakiś by się przydał. -
czy ktoś wie jak na nowej dogo się zdjęcia wrzuca? bo mi się nie udaje...
- 78403 replies
-
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
agaga21 replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='luśka'] Dogo wreszcie działa, więc już piszę do Mosii. [/QUOTE]nie liczyłabym na to, że mosii odeczyta w najbliższym czasie pw. ona już chyba nie bywa na dogo a jeśli nawet to sporadycznie. -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
agaga21 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jest cudowna! ŚLICZNOŚCI -
nie rozumiem po co te zmiany, po co "uszczęśliwiają" nas na siłę :mad:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Aga :glaszcze: ja nadal liczę :kciuki: , że to nie będzie TO :shake:[/B][/FONT][/QUOTE] miałam nadzieję że po tych zastrzykach będzie się zmniejszało jak u twojego ozzulka:shake: też mam nadzieję że będzie dobrze ale jak sobie pomyślę jaki on znów będzie obolały...:-(
-
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000022.JPG[/url] boskie zdjęcie!!!!! tylko te czarne nogi bym usunęła;)
- 78403 replies
-
[quote name='estote']rozumiem doskonale bo mi tez dziś nerwy puściły do granic możliwości mateusz chyba ma nas już w nosie oby tylko udało nam się odzyskac fado[/QUOTE] czy mi się wydaje, czy czwarty raz napisałaś tego posta?????:-o
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam Cezara :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha a ja KAROLA WIELKIEGO :cool3::cool3::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='pinkmoon'](oczywiście dla mnie Trollik najpiękniejszy :loveu:), [/QUOTE] nie radziłabym pisać tego na tym wątku bo jak ania to przeczyta....................................... :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
jakie malizny!:loveu: zdjęcia świetne do allegro. decydujcie jak je ogłaszamy: mixy astków czy kundelki? -
[quote name='estote']nie, nie jest na dogo. właśnie próbuje się z nim dogadać. trzymajcie kuciki[/QUOTE] myślałam że mówisz o łukaszu, ja z nim rozmawiałam dziś o tym psie, okolice rypina....
-
[quote name='estote']może ktoś z was ma jutro czas wieczorem, by przewieźć fado z torunia pod rypin? bo prawdopodobnie mój kolega weżmie go na dt.[/QUOTE] twój kolega to dogomaniak ;) większości z nas tutaj znany z dogo:cool3:
-
właśnie usłyszałam, że mały poszedł na łańcuch....mam nadzieję że uda się go odebrać!
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
dla kundelków piękny szablonik ma asior-podobny do mojego (ona oba szablony robiła). podejrzewam, że zgodziła by się wystawiać sponsorowane allegro kundelkom. -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
jeśli mam im robić "ładne" allegro to muszę je ogłosić jako mixy amstaffa (bo mam szablon dla bullowatych) a jeśli mają być ogłaszane jako kundelki to już takiego ładnego allegro niestety nie umiem zrobić. -
wróciliśmy od weta. bardzo nie podobał mu się ten guz pod pachą, zwiększył się jeszcze i dookoła wytworzyło się coś jakby wysięk(nie jestem pewna czy użył właśnie tego słowa) w każdym razie dookoła guza jest dużo czegoś takiego bardziej miękkiego w dotyku, jest to chyba z 2 razy większe od samego duza(guz ma ok.6cm x 5cm). [B]w następną środę operacja[/B]:placz::placz::placz::placz::placz: pod warunkiem że na rtg płuca będą czyste. ten zrost na boku też będzie usunięty przy okazji operacji ale wet mówi, że ten "kosmetyka".
-
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
allegro candusi wyróżniła agnieszka32:loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819812994]słodka CANDY-AMSTAFF szuka kochającej rodziny (819812994) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819812255]Zdumiewająco uszaty amstaff czy cudna Lady? (819812255) - Aukcje internetowe Allegro[/url]