Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. trzeba się chyba przyzwyczaić do nowego forum, byle by tylko zaczęło normalnie działać [IMG]http://i48.tinypic.com/2nrmq68.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ptyt1u.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/213q9gp.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/opw9ax.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Vectra']tak samo jak na starej , z serwera zewnętrznego , fotoszita , żaby tudzież buckieta ..[/QUOTE] jakoś mi nien wychodzi, zawsze dodawałam przez tinypic.com a banerki trzeba będzie od nowa podlinkować czy zaczną działać same?:cool3:
  3. jaki słodki tatusiek ;) maluch śliczne ale kompletnie nie wiem jak się zabrać z allegro.chyba by trzeba je jakoś ponumerować....?pozaznaczać chłopców i dziewczynki...? tekst też jakiś by się przydał.
  4. czy ktoś wie jak na nowej dogo się zdjęcia wrzuca? bo mi się nie udaje...
  5. [quote name='luśka'] Dogo wreszcie działa, więc już piszę do Mosii. [/QUOTE]nie liczyłabym na to, że mosii odeczyta w najbliższym czasie pw. ona już chyba nie bywa na dogo a jeśli nawet to sporadycznie.
  6. dostałam wpłatę od kany 50zł na białaska, dziękuję! swoje rozliczenie na wątku rozliczeniowym uzupełniłam.
  7. nie rozumiem po co te zmiany, po co "uszczęśliwiają" nas na siłę :mad:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]Aga :glaszcze: ja nadal liczę :kciuki: , że to nie będzie TO :shake:[/B][/FONT][/QUOTE] miałam nadzieję że po tych zastrzykach będzie się zmniejszało jak u twojego ozzulka:shake: też mam nadzieję że będzie dobrze ale jak sobie pomyślę jaki on znów będzie obolały...:-(
  9. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000022.JPG[/url] boskie zdjęcie!!!!! tylko te czarne nogi bym usunęła;)
  10. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mam nadzieję że będzie dobrze, musi !!! i trzymam kciuki póki co za to prześwietlenie [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] dzięki, póki co mam doła, że to paskudztwo tak szybko urosło i będzie jednak trzeba ciąć:-(:-(
  11. [quote name='agnieszka32']:-(:-(:-( Trzymam kciuki, musi być dobrze.[/QUOTE] dzięki aga, strasznie się boję tej operacji! a jeszcze bardziej prześwietlenia płuc!
  12. [quote name='estote']rozumiem doskonale bo mi tez dziś nerwy puściły do granic możliwości mateusz chyba ma nas już w nosie oby tylko udało nam się odzyskac fado[/QUOTE] czy mi się wydaje, czy czwarty raz napisałaś tego posta?????:-o
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam Cezara :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] hahaha a ja KAROLA WIELKIEGO :cool3::cool3::evil_lol:
  14. [quote name='pinkmoon'](oczywiście dla mnie Trollik najpiękniejszy :loveu:), [/QUOTE] nie radziłabym pisać tego na tym wątku bo jak ania to przeczyta....................................... :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:
  15. jakie malizny!:loveu: zdjęcia świetne do allegro. decydujcie jak je ogłaszamy: mixy astków czy kundelki?
  16. [quote name='estote']nie, nie jest na dogo. właśnie próbuje się z nim dogadać. trzymajcie kuciki[/QUOTE] myślałam że mówisz o łukaszu, ja z nim rozmawiałam dziś o tym psie, okolice rypina....
  17. [quote name='estote']może ktoś z was ma jutro czas wieczorem, by przewieźć fado z torunia pod rypin? bo prawdopodobnie mój kolega weżmie go na dt.[/QUOTE] twój kolega to dogomaniak ;) większości z nas tutaj znany z dogo:cool3:
  18. właśnie usłyszałam, że mały poszedł na łańcuch....mam nadzieję że uda się go odebrać!
  19. dla kundelków piękny szablonik ma asior-podobny do mojego (ona oba szablony robiła). podejrzewam, że zgodziła by się wystawiać sponsorowane allegro kundelkom.
  20. jeśli mam im robić "ładne" allegro to muszę je ogłosić jako mixy amstaffa (bo mam szablon dla bullowatych) a jeśli mają być ogłaszane jako kundelki to już takiego ładnego allegro niestety nie umiem zrobić.
  21. wróciliśmy od weta. bardzo nie podobał mu się ten guz pod pachą, zwiększył się jeszcze i dookoła wytworzyło się coś jakby wysięk(nie jestem pewna czy użył właśnie tego słowa) w każdym razie dookoła guza jest dużo czegoś takiego bardziej miękkiego w dotyku, jest to chyba z 2 razy większe od samego duza(guz ma ok.6cm x 5cm). [B]w następną środę operacja[/B]:placz::placz::placz::placz::placz: pod warunkiem że na rtg płuca będą czyste. ten zrost na boku też będzie usunięty przy okazji operacji ale wet mówi, że ten "kosmetyka".
  22. allegro candusi wyróżniła agnieszka32:loveu: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819812994]słodka CANDY-AMSTAFF szuka kochającej rodziny (819812994) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  23. wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=819812255]Zdumiewająco uszaty amstaff czy cudna Lady? (819812255) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...