Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. aniu, czy białasek skończył już z podgryzaniem i nieustającym szczekaniem? [IMG]http://i46.tinypic.com/2moqa8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vt72w0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mrweia.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/vnfjpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29f56qp.jpg[/IMG]
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/174098-PiAE-kny-REDNOSE-KIMBO-11-miesiAE-cy-szuka-pilnie-nowego-pana?p=13544253#post13544253[/url] [IMG]http://i47.tinypic.com/11vmq6q.jpg[/IMG]
  3. aniu, może państwo porobią mu więcej fotek aparatem a nie telefonem i wyślą na maila? lepsza jakość =większe zainteresowanie ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/11vmq6q.jpg[/IMG] ZAŁOŻYŁAM MU WĄTEK NA NIEBIESKIM: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=3507[/url] zaraz dodam do bullowatych tylko znajdę wątek.
  4. jestem dobrej myśli i nie mogę się doczekać...
  5. nie czytają ogłoszeń! dziś miałam telefon w sprawie barona-kompletnie nieadopcyjnego amstaffa, wrogo nastawionego do ludzi(oprócz szkoleniowca u którego przebywa). pani ma 10 mies. dziecko i chciała naszego baronka....:mdleje:
  6. [quote name='fioneczka']a kopnąć Cię w doopę ?[/QUOTE] wiesz asiu, w normalnej sytuacji wszystko by było do poustawiania, jednak mała jest świeżo po ciężkiej ortopedycznej operacji i nie darowałabym sobie, gdyby misio zrobił jej krzywdę, podczas "ZAPRZYJAŹNIANIA SIĘ". ona jet na razie bardzo delikatna i żadne przepychanki nie wchodzą w grę.
  7. [quote name='fioneczka']hmmm pewnie o niej .... że jesteście wszyscy razem na spacerku i jakiś psi macho się do niej zaleca ;) dlatego zły i warczy[/QUOTE] hihi, no może i tak. mam ogromnego stresa, że się nie polubią...
  8. asiu, mariamc podpowiada (nie może się zalogować) żebyś podpytała weta o ludzki lek AZOTOPIRYNA. danka miała psa z podobnymi objawami co fioneczka i ta azotopiryna podawana z encortonem dawała ponoć niesamowite rezultaty.
  9. [quote name='fioneczka']powalają mnie zdjęcia śpiącego Misia ... ciekawe co mu sie śni ? a o siostrzyczce już wie ??[/QUOTE] pewnie śni właśnie o nowej siostrzyczce ;) ...tylko nie wiem, czy wtedy gdy warczy i szczeka, czy gdy wali ogonem w ścianę:hmmmm:
  10. [quote name='andzia69']czy ja czegoś nie wiem???? ale się domyślam????:razz: Agatko...czy adoptujesz Etnusię?????????????????????????????????????????????????:cool3::lol:[/QUOTE] miałam nic nie pisać do samego końca żeby 'NIE ZAPESZYĆ" ;) ............w grudniu jedziemy wszyscy razem do szczecinka (mój mąż, synek, psisko i ja). od psów zależy czy wrócimy do domu z etną. jeśli się nie znienawidzą od pierwszego wejrzenia, etna wróci z nami, więc trzymajcie kciuki, żeby lecter okazał się dżentelmenem a etna żeby nie okazała się straszną heterą...:evil_lol: [quote name='fioneczka']czy Etna już wie ??? czy się zgodziła :eviltong:[/QUOTE] danka mi obiecała, że codziennie będzie jej o tym przypominać:evil_lol:
  11. [quote name='Frogg']Ale cioteczko patent wymyśliłaś. Gratuluję i bardzo dziękuję :)[/QUOTE] trzeba sobie jakos radzić z tym nowym-opornym forum:evil_lol:
  12. [quote name='Frogg']Cioteczko, co do bazarku, pamiętaj , ze jak na razie nie działa edytowanie postów .... ;([/QUOTE] działa, tylko trzeba 2-3 razy kliknąć "edytuj post" bo za pierwszym razem dogomania udaje, że nie zuważyła kliknięcia ;)
  13. fioneczka to chyba największa zagadka w dziejach weterynarii! jak to możliwe, że nikt nic nie wie???
  14. [quote name='Asior']osz Ty..... jak możesz mnie tak w niepewności trzymać :placz:[/QUOTE] nie becz, martwić się już o nią nie musisz ;)
  15. [quote name='Asior']jak nie musisz.... zgodził się???[/QUOTE] asiu, słyszałaś, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?:cool3::evil_lol:;)
  16. [quote name='OniISucz']Mam nadzieje ,czasem widać że ma gorsze dni ,często ogląda się za wózkami z małymi dziećmi ,ale jest ok .Najważniejsze że się "dogadujemy" .Dalej sporo pracy przed nami ale jest ok .Wstępnie na koniec luteo jesteśmy umowieni na sterylkę ,po tym jak suczyna dojdzie do siebie wybieramy się na szkolenie .:):):):)[/QUOTE] suuuper!! chyba nie mogła lepiej trafić. honey pewnie pamięta swoją panią, pewnie nigdy nie zapomni...mam jednak nadzieję że zapomni o tym [B]#$@##@@!!!!*%![/B] który ją tak źle traktował.
  17. bardzo się cieszę, że wam się układa. widać, że honey jest szczęśliwa. :)
  18. [quote name='Asior'] Ty lepiej działaj coś, naciskaj, molestuj... bo szkoda czasu :p[/QUOTE] nie muszę:evil_lol:
  19. [quote name='Asior']ooo przepraszam.... :angryy: jakiej Twojej?????[/QUOTE]:eviltong::eviltong:
  20. i jeszcze dwa: [IMG]http://i49.tinypic.com/35076er.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/205a747.jpg[/IMG]
  21. zdjęcia mojej ślicznej:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/2hefswz.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2q9fga1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/fohpxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/r0w13a.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/54f9g4.jpg[/IMG]
  22. [quote name='clockwork'] ino jak ja mam czy nie mam całować Grosie jak ja jej wogóle nie widze od poniedziałku :placz::placz: [/QUOTE]oj...współczuję!
  23. [quote name='rotek_']w poście 30. sa fotki mogłby ktoś wystawić allegro?[/QUOTE] proszę o gotowy tekst z namiarami, zrobię allegro.
  24. [quote name='Vectra']nie wiem , nie wiem , nie wiem - mój baner też nie działa .. ale póki dogo nie zacznie działać jakoś ... to nic nie ruszam .. ja widzę że przez tinypic wstawiaja ludki bez problemu .. a w czym dokładnie tkwi błąd ?[/QUOTE] już mi się udało! :) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000007.JPG[/URL] AAAAAAAAALE KLATA!!!!!:-o
×
×
  • Create New...