-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
aniu, czy białasek skończył już z podgryzaniem i nieustającym szczekaniem? [IMG]http://i46.tinypic.com/2moqa8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2vt72w0.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mrweia.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/vnfjpg.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29f56qp.jpg[/IMG]
-
aniu, może państwo porobią mu więcej fotek aparatem a nie telefonem i wyślą na maila? lepsza jakość =większe zainteresowanie ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/11vmq6q.jpg[/IMG] ZAŁOŻYŁAM MU WĄTEK NA NIEBIESKIM: [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=3507[/url] zaraz dodam do bullowatych tylko znajdę wątek.
-
nie czytają ogłoszeń! dziś miałam telefon w sprawie barona-kompletnie nieadopcyjnego amstaffa, wrogo nastawionego do ludzi(oprócz szkoleniowca u którego przebywa). pani ma 10 mies. dziecko i chciała naszego baronka....:mdleje:
-
[quote name='fioneczka']a kopnąć Cię w doopę ?[/QUOTE] wiesz asiu, w normalnej sytuacji wszystko by było do poustawiania, jednak mała jest świeżo po ciężkiej ortopedycznej operacji i nie darowałabym sobie, gdyby misio zrobił jej krzywdę, podczas "ZAPRZYJAŹNIANIA SIĘ". ona jet na razie bardzo delikatna i żadne przepychanki nie wchodzą w grę.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']czy ja czegoś nie wiem???? ale się domyślam????:razz: Agatko...czy adoptujesz Etnusię?????????????????????????????????????????????????:cool3::lol:[/QUOTE] miałam nic nie pisać do samego końca żeby 'NIE ZAPESZYĆ" ;) ............w grudniu jedziemy wszyscy razem do szczecinka (mój mąż, synek, psisko i ja). od psów zależy czy wrócimy do domu z etną. jeśli się nie znienawidzą od pierwszego wejrzenia, etna wróci z nami, więc trzymajcie kciuki, żeby lecter okazał się dżentelmenem a etna żeby nie okazała się straszną heterą...:evil_lol: [quote name='fioneczka']czy Etna już wie ??? czy się zgodziła :eviltong:[/QUOTE] danka mi obiecała, że codziennie będzie jej o tym przypominać:evil_lol: -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Ale cioteczko patent wymyśliłaś. Gratuluję i bardzo dziękuję :)[/QUOTE] trzeba sobie jakos radzić z tym nowym-opornym forum:evil_lol: -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frogg']Cioteczko, co do bazarku, pamiętaj , ze jak na razie nie działa edytowanie postów .... ;([/QUOTE] działa, tylko trzeba 2-3 razy kliknąć "edytuj post" bo za pierwszym razem dogomania udaje, że nie zuważyła kliknięcia ;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
uwierz mi na słowo:cool3: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']osz Ty..... jak możesz mnie tak w niepewności trzymać :placz:[/QUOTE] nie becz, martwić się już o nią nie musisz ;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']jak nie musisz.... zgodził się???[/QUOTE] asiu, słyszałaś, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?:cool3::evil_lol:;) -
[quote name='OniISucz']Mam nadzieje ,czasem widać że ma gorsze dni ,często ogląda się za wózkami z małymi dziećmi ,ale jest ok .Najważniejsze że się "dogadujemy" .Dalej sporo pracy przed nami ale jest ok .Wstępnie na koniec luteo jesteśmy umowieni na sterylkę ,po tym jak suczyna dojdzie do siebie wybieramy się na szkolenie .:):):):)[/QUOTE] suuuper!! chyba nie mogła lepiej trafić. honey pewnie pamięta swoją panią, pewnie nigdy nie zapomni...mam jednak nadzieję że zapomni o tym [B]#$@##@@!!!!*%![/B] który ją tak źle traktował.
-
bardzo się cieszę, że wam się układa. widać, że honey jest szczęśliwa. :)
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior'] Ty lepiej działaj coś, naciskaj, molestuj... bo szkoda czasu :p[/QUOTE] nie muszę:evil_lol: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']ooo przepraszam.... :angryy: jakiej Twojej?????[/QUOTE]:eviltong::eviltong: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
i jeszcze dwa: [IMG]http://i49.tinypic.com/35076er.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/205a747.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zdjęcia mojej ślicznej:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i49.tinypic.com/2hefswz.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2q9fga1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/fohpxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/r0w13a.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/54f9g4.jpg[/IMG] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] ino jak ja mam czy nie mam całować Grosie jak ja jej wogóle nie widze od poniedziałku :placz::placz: [/QUOTE]oj...współczuję! -
Urocza amstaffka Pigi ODNALAZŁA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI !!! MA DOM
agaga21 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='rotek_']w poście 30. sa fotki mogłby ktoś wystawić allegro?[/QUOTE] proszę o gotowy tekst z namiarami, zrobię allegro. -
[quote name='Vectra']nie wiem , nie wiem , nie wiem - mój baner też nie działa .. ale póki dogo nie zacznie działać jakoś ... to nic nie ruszam .. ja widzę że przez tinypic wstawiaja ludki bez problemu .. a w czym dokładnie tkwi błąd ?[/QUOTE] już mi się udało! :) [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/380232/00000007.JPG[/URL] AAAAAAAAALE KLATA!!!!!:-o
- 78403 replies