-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
dobrze by było wiedzieć, vczy są zaszczepione, odrobaczone, w jakim stanie zdrowia, które to pieski, które suczki, ile mają tygodni, w jakim mieście są do odebrania, namiary-telefon do osoby, która będzie rozmawiać z potencjalnymi chętnymi. mam nadzieję że domki będą sprawdzane przed adopcją i że w umowie będzie punkt o późniejszej sterylce/kastracji. -
[quote name='agnieszka24']Chciałam wam wstawić nowe fotki Maniuni, ale ImageShack szwankuje :placz: :placz: Macie jakiegoś pomysła, jak je wstawić??[/QUOTE] [url=http://www.tinypic.com]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/url]
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
maleńkie sierotki! co z nimi będzie???:placz: jeśli udało by się zrobić każdemu z osobna zdjęcia, wystawiłabym im allegro. -
[SIZE=5][COLOR=Red]TRAGEDIA!!![/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/11-pieknych-szczeniaczkow-amstaff-szuka-domu-bardzo-pilne-poznan-okolice-173436/[/url] [URL="http://img404.imageshack.us/i/szczeniaki1.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4905/szczeniaki1.jpg[/IMG][/URL] MAŁE SIEROTKI:placz::placz::placz:
-
Młoda amstaffka dostała wyrok - ZNALAZŁA NOWY SUPER DOM
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
a jak ona zachowuje si,ę w domu? tak mało o niej informacji:shake: sunia się bardzo zmieniła, zmężniała, dorosła i tylko 2 nowe zdjęcia masz? -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']Zawsze można skorzystać z kafejki internetowej ;)[/QUOTE] jak się ma czas, to pewnie że można;) -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
ninka nie ma internetu -
[quote name='andzia69']ło matko - znowu zmiana?:roll: Agaga - czy na Trola też? pytam na zaś, bo na ten m-c wpłaciłam juz...ale mozesz mi w razie co wysłać pw;)[/QUOTE] wysłałam ci pw bardzo mi przykro że znowu zmiana ale ab-agnieszka ostatnio ciągle jest bez internetu i ciągle za granicą, więc nie ma jak prowadzić naszych rachunków na bieżąco.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B] -
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[b][size=5][color=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [u]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/u][/color][/size][/b] -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B] -
[b][size=5][color=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [u]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/u][/color][/size][/b]
-
[quote name='Ewa Marta']Nie usuwali allegra dla psów z Krzyczek. Nie pamiętam, kto je robił, ale może warto poszperać i zobaczyć jak było napisane o tyvh dyplomach? Mam nadzieję, że opsoby, które kupiły cegiełki (chyba 34) wpłaca pieniądze, bo za moment Gusia jedzie do weterynarza na dalsze badania...[/QUOTE] [B]allegro cegiełkowe może robić tylko fundacja która złożyła wniosek z prośbą o to i z odpowiednimi dokumentami do allegro[/B]. "normalne" osoby nie mogą, [B]grozi to usunięciem konta allegro[/B], dlatego chcąc sprzedawać te cegiełki [B]nie może cie ich wysyłać elektronicznie[/B] i [B]nie mogą nazywać się "cegiełki" tylko np. zdjęcia czy plakaty.[/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jak to jest, że dorosły człowiek bez zębów wygląda tragicznie a taki maluszek słodko....? -
kana, ja po naszej wczorajszej rozmowie cały czas zastanawiam się co by było lepsze. wiem, że nasz dixon, który bardzo bał się facetów otworzył się szybciutko u panów w bogatyni i przestał się bać ale z drugiej strony nie wiem czy wysłanie vegi na zimę do kojca jest dobrym pomysłem...i jest ryzyko, bo w układzie jaki wczoraj proponowałaś, nie było by odwrotu:shake: