Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. dobrze by było wiedzieć, vczy są zaszczepione, odrobaczone, w jakim stanie zdrowia, które to pieski, które suczki, ile mają tygodni, w jakim mieście są do odebrania, namiary-telefon do osoby, która będzie rozmawiać z potencjalnymi chętnymi. mam nadzieję że domki będą sprawdzane przed adopcją i że w umowie będzie punkt o późniejszej sterylce/kastracji.
  2. [quote name='agnieszka24']Chciałam wam wstawić nowe fotki Maniuni, ale ImageShack szwankuje :placz: :placz: Macie jakiegoś pomysła, jak je wstawić??[/QUOTE] [url=http://www.tinypic.com]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/url]
  3. maleńkie sierotki! co z nimi będzie???:placz: jeśli udało by się zrobić każdemu z osobna zdjęcia, wystawiłabym im allegro.
  4. [SIZE=5][COLOR=Red]TRAGEDIA!!![/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/11-pieknych-szczeniaczkow-amstaff-szuka-domu-bardzo-pilne-poznan-okolice-173436/[/url] [URL="http://img404.imageshack.us/i/szczeniaki1.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4905/szczeniaki1.jpg[/IMG][/URL] MAŁE SIEROTKI:placz::placz::placz:
  5. a jak ona zachowuje si,ę w domu? tak mało o niej informacji:shake: sunia się bardzo zmieniła, zmężniała, dorosła i tylko 2 nowe zdjęcia masz?
  6. [quote name='ata']Zawsze można skorzystać z kafejki internetowej ;)[/QUOTE] jak się ma czas, to pewnie że można;)
  7. [quote name='andzia69']ło matko - znowu zmiana?:roll: Agaga - czy na Trola też? pytam na zaś, bo na ten m-c wpłaciłam juz...ale mozesz mi w razie co wysłać pw;)[/QUOTE] wysłałam ci pw bardzo mi przykro że znowu zmiana ale ab-agnieszka ostatnio ciągle jest bez internetu i ciągle za granicą, więc nie ma jak prowadzić naszych rachunków na bieżąco.
  8. [B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B]
  9. [b][size=5][color=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [u]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/u][/color][/size][/b]
  10. [B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B]
  11. [B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B]
  12. [B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B]
  13. [B][SIZE=5][COLOR=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [U]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/U][/COLOR][/SIZE][/B]
  14. [b][size=5][color=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [u]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/u][/color][/size][/b]
  15. [b][size=5][color=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [u]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/u][/color][/size][/b]
  16. [b][size=5][color=red]uwaga, uwaga! Bardzo proszę wszystkich wpłacających na nasze psiaki o kontakt ze mną na pw przed kolejną wpłatą, [u]ponieważ zmienia się numer konta od teraz!!!!!!!![/u][/color][/size][/b]
  17. [quote name='Soema'](można wysłać mailem, lub pocztą) bo jednak ludzie chcą pomagać..[/QUOTE] ale trzeba to ustalić mailem z każdym kupującym a nie pisać tego w aukcji!
  18. [quote name='Ewa Marta']Nie usuwali allegra dla psów z Krzyczek. Nie pamiętam, kto je robił, ale może warto poszperać i zobaczyć jak było napisane o tyvh dyplomach? Mam nadzieję, że opsoby, które kupiły cegiełki (chyba 34) wpłaca pieniądze, bo za moment Gusia jedzie do weterynarza na dalsze badania...[/QUOTE] [B]allegro cegiełkowe może robić tylko fundacja która złożyła wniosek z prośbą o to i z odpowiednimi dokumentami do allegro[/B]. "normalne" osoby nie mogą, [B]grozi to usunięciem konta allegro[/B], dlatego chcąc sprzedawać te cegiełki [B]nie może cie ich wysyłać elektronicznie[/B] i [B]nie mogą nazywać się "cegiełki" tylko np. zdjęcia czy plakaty.[/B]
  19. zamiast cegiełek-dyplomów napiszcie, że sprzedajecie zdjęcia i wysyłacie je pocztą. koszt wysyłki wyniesie 1,5zł i nie będą mieli się do czego przyczepić. ważne, żeby w aukcji nie było słowa "cegiełka".
  20. jak to jest, że dorosły człowiek bez zębów wygląda tragicznie a taki maluszek słodko....?
  21. kana, ja po naszej wczorajszej rozmowie cały czas zastanawiam się co by było lepsze. wiem, że nasz dixon, który bardzo bał się facetów otworzył się szybciutko u panów w bogatyni i przestał się bać ale z drugiej strony nie wiem czy wysłanie vegi na zimę do kojca jest dobrym pomysłem...i jest ryzyko, bo w układzie jaki wczoraj proponowałaś, nie było by odwrotu:shake:
  22. oprócz pierwszego zdjęcia nie wygląda na przerażonego, raczej zaciekawionego:cool3: czy to nie jest owczarek belgijski? (z góry zaznaczam, że na owczarkach się nie znam wcale ale takie ma umaszczenie chyba jak belgi)
×
×
  • Create New...