-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Alex78'] Tylko chciałabym, aby Jamor oficjalnie mi pozwolił skorzystać z fotek, które robił, bo jakieś 2 fotki uzyłabym w ogłoszeniach. [/QUOTE] [quote name='jamor']o Matko Bosko, te zdjecia są dla wszstkich, do publicznego użytku, przecie nie zdjecia moje na golasa[/QUOTE] dlatego pytam, bo widziałam poprzednie pytanie ;) tak więc czekam tylko na tekst do ogłoszenia z namiarami i zaraz mogę wystawić allegro! :)
-
dziś miałam telefon o dixona o 7 rano(!!!!) :mad: facet ma kota w domu...:shake:
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Ale czerwoną będzie miała?? Etnsia mówiła mi, że chce czerwoną, i ciasteczka wątróbkowe minimum raz w miesiącu :diabloti:![/QUOTE] oczywiście, że czerwoną! jakże by inaczej???taka będzie: [url]http://www.pitman.pl/obroze/junor-1[/url] a ciasteczka będą o ile nauczę się obsługi nowego piekarnika ;) -
nie mogę uwierzyć, że nie odnalazła się ta pani, która szukała swojego psa
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']no pięknie a tej krakowskiej nie chciałaś :eviltong:[/QUOTE] w ogóle to miałam w planach kupić jej inną-z pitmana ale póki nie wiem jak szeroki ma karczek, wstrzymam się. chyba się nic nie stanie, jeśli do domu pojedzie w niebieskiej obróżce z bazarku...?:evil_lol: tak w ogóle to nie mogę się już doczekać. już niedługo!!!!!:multi: -
.......... [IMG]http://i49.tinypic.com/14j68e9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ur4hmu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2vb7fwn.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/24qq1op.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2n1b3fp.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2nsz0g7.jpg[/IMG]
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']O nie, moja droga, obróżką to Ty mnie nie przekupisz :eviltong:, co innego dobrym winkiem :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] będzie...duuużo i dobre :) [quote name='agnieszka32'] I tak dobrze, że w kubraczkach, jak Alicji Ozzy, nie chodzi, bo to całkowity obciach już jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (mam nadzieję, że Alicja tego nie czyta :siara::diabloti:)[/QUOTE]na pewno czyta:diabloti: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']ojej ... gdyby była za duża, to ja ją chętnie od Ciebie odkupię :evil_lol: A nowa jest?[/QUOTE] no właśnie nie wiem czy nowa...chyba tak, może raz była założona...a do chłopaka czerwona raczej nie pasuje, prawda?oczywiście jeśli się okaże za duża na etnę a tobie się spodoba, to ci ją sprezentuję jako łapówkę na wizycie po adopcyjnej:cool3: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']co u suni? są jakieś telefony w jej sprawie?[/QUOTE] cisza :( .................. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
dziś doszła obróżka dla etny, którą kupiłam na jednym z bazarków ale chyba będzie za duża.... -
[quote name='agnieszka32']zapraszam na bazarek książkowy na BB [URL="http://www.dogomania.pl/174597-KSIAE-A-KI-HORRORY-THRILLERY-Koontz-King-SZKOLENIE-PSA-W-i-inne-na-BB-do-12-12-09?p=13592646#post13592646"]http://www.dogomania.pl/threads/1745...6#post13592646[/URL][/QUOTE] aleś ciotka poszalała! przypomniałaś wszystkie nasze wątki!:multi:
-
Młodziutka amstaffka, potrzebne deklaracje na hotel!!!!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
chyba zostaje.... ale boję się to głośno powiedzieć, więc jeszcze nie powiem ;) -
[quote name='Alex78']Słuchajcie, jeśli chodzi o allegro, to krew mnie zalewa kiedy muszę zrobić aukcję np kurtki po mojej córce itp rzeczy. A co dopiero aukcja dla psa, gdzie trzeba pamiętać, aby nie zabrakło info o tym, że to aukcja tylko do rozeznania, ze kliknięcie zakupu nie jest jednoznaczne z nabyciem psa itd. Ja widziałam album Fibi, cudne fotki. Tylko chciałabym, aby Jamor oficjalnie mi pozwolił skorzystać z fotek, które robił, bo jakieś 2 fotki uzyłabym w ogłoszeniach. Moje zdjęcia były fatalne.[/QUOTE] ale ja mogłabym jej zrobić to allegro! ludzie nie licytują, jest napisane, że mają najpierw zadzwonić! wystawiam ponad 20 aukcji bullowatych i jakoś nie "sprzedają się" jak świeże bułeczki. gdy ktoś zalicytuje, ofertę odwołuję.potrzebuję tylko tekst. zobacz moje aukcje i zdecyduj: [url]http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=1894063[/url] jeśli mam robić allegro to czekam na tekst i skożystam ze zdjęć od jamora o ile nie wyrazi sprzeciwu.