Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='jamor']niech sie troche cieplej zrobi[/QUOTE] hihi, zima w tym roku łagodna:cool3:
  2. [quote name='Alex78'] Tylko chciałabym, aby Jamor oficjalnie mi pozwolił skorzystać z fotek, które robił, bo jakieś 2 fotki uzyłabym w ogłoszeniach. [/QUOTE] [quote name='jamor']o Matko Bosko, te zdjecia są dla wszstkich, do publicznego użytku, przecie nie zdjecia moje na golasa[/QUOTE] dlatego pytam, bo widziałam poprzednie pytanie ;) tak więc czekam tylko na tekst do ogłoszenia z namiarami i zaraz mogę wystawić allegro! :)
  3. dziś miałam telefon o dixona o 7 rano(!!!!) :mad: facet ma kota w domu...:shake:
  4. [quote name='ania z poznania']Ale czerwoną będzie miała?? Etnsia mówiła mi, że chce czerwoną, i ciasteczka wątróbkowe minimum raz w miesiącu :diabloti:![/QUOTE] oczywiście, że czerwoną! jakże by inaczej???taka będzie: [url]http://www.pitman.pl/obroze/junor-1[/url] a ciasteczka będą o ile nauczę się obsługi nowego piekarnika ;)
  5. [quote name='Betbet'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/173892-Corgi-uratowana-z-rzezi-psA-w-w-LeA-nej-Jani-Koce-karma-potrzebne/page9[/URL][/QUOTE] kana, strasznie mi przykro :( :(
  6. nie mogę uwierzyć, że nie odnalazła się ta pani, która szukała swojego psa
  7. [quote name='Asior']no pięknie a tej krakowskiej nie chciałaś :eviltong:[/QUOTE] w ogóle to miałam w planach kupić jej inną-z pitmana ale póki nie wiem jak szeroki ma karczek, wstrzymam się. chyba się nic nie stanie, jeśli do domu pojedzie w niebieskiej obróżce z bazarku...?:evil_lol: tak w ogóle to nie mogę się już doczekać. już niedługo!!!!!:multi:
  8. jutro lub w przyszłym tygodniu zrobię białaskowi piękne allegro
  9. .......... [IMG]http://i47.tinypic.com/29yhag1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/10nx9va.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/167powi.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/723ggx.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/3444h21.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/op3ey0.jpg[/IMG]
  10. .......... [IMG]http://i49.tinypic.com/14j68e9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ur4hmu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2vb7fwn.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/24qq1op.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2n1b3fp.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2nsz0g7.jpg[/IMG]
  11. [quote name='agnieszka32']O nie, moja droga, obróżką to Ty mnie nie przekupisz :eviltong:, co innego dobrym winkiem :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] będzie...duuużo i dobre :) [quote name='agnieszka32'] I tak dobrze, że w kubraczkach, jak Alicji Ozzy, nie chodzi, bo to całkowity obciach już jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (mam nadzieję, że Alicja tego nie czyta :siara::diabloti:)[/QUOTE]na pewno czyta:diabloti:
  12. [quote name='agnieszka32']ojej ... gdyby była za duża, to ja ją chętnie od Ciebie odkupię :evil_lol: A nowa jest?[/QUOTE] no właśnie nie wiem czy nowa...chyba tak, może raz była założona...a do chłopaka czerwona raczej nie pasuje, prawda?oczywiście jeśli się okaże za duża na etnę a tobie się spodoba, to ci ją sprezentuję jako łapówkę na wizycie po adopcyjnej:cool3:
  13. [quote name='Kana']Oj żebyś wiedziala.... Pusto w domu. Sprzątam posprzątane mieszkanie... chyba zaraz sobie nasikam żeby mieć co sprzątać i zaloże sobie obroże i pojde na spacer :) [/QUOTE] zawsze możesz otworzyć szafe i pogryźć jakiś sweterek:diabloti:
  14. [quote name='andzia69']co u suni? są jakieś telefony w jej sprawie?[/QUOTE] cisza :( ..................
  15. dziś doszła obróżka dla etny, którą kupiłam na jednym z bazarków ale chyba będzie za duża....
  16. [quote name='agnieszka32']zapraszam na bazarek książkowy na BB [URL="http://www.dogomania.pl/174597-KSIAE-A-KI-HORRORY-THRILLERY-Koontz-King-SZKOLENIE-PSA-W-i-inne-na-BB-do-12-12-09?p=13592646#post13592646"]http://www.dogomania.pl/threads/1745...6#post13592646[/URL][/QUOTE] aleś ciotka poszalała! przypomniałaś wszystkie nasze wątki!:multi:
  17. chyba zostaje.... ale boję się to głośno powiedzieć, więc jeszcze nie powiem ;)
  18. [quote name='Alex78']Słuchajcie, jeśli chodzi o allegro, to krew mnie zalewa kiedy muszę zrobić aukcję np kurtki po mojej córce itp rzeczy. A co dopiero aukcja dla psa, gdzie trzeba pamiętać, aby nie zabrakło info o tym, że to aukcja tylko do rozeznania, ze kliknięcie zakupu nie jest jednoznaczne z nabyciem psa itd. Ja widziałam album Fibi, cudne fotki. Tylko chciałabym, aby Jamor oficjalnie mi pozwolił skorzystać z fotek, które robił, bo jakieś 2 fotki uzyłabym w ogłoszeniach. Moje zdjęcia były fatalne.[/QUOTE] ale ja mogłabym jej zrobić to allegro! ludzie nie licytują, jest napisane, że mają najpierw zadzwonić! wystawiam ponad 20 aukcji bullowatych i jakoś nie "sprzedają się" jak świeże bułeczki. gdy ktoś zalicytuje, ofertę odwołuję.potrzebuję tylko tekst. zobacz moje aukcje i zdecyduj: [url]http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php?uid=1894063[/url] jeśli mam robić allegro to czekam na tekst i skożystam ze zdjęć od jamora o ile nie wyrazi sprzeciwu.
  19. ale urosła! czy ktoś napisze tekst do allegro?
  20. [quote name='Kana']zawsze będziesz moją córcią tak samo jak moja Inusia jest...:-([/QUOTE]która to inusia? ma wątek?
  21. myślę że będzie dobrze! vegulec potrzebuje podwórka, będzie szczęśliwa, bo ma psa przy boku, który dotrzyma jej kroku w zabawach. do ludzi z czasem się przekona....a kana ma wolny tymczas:evil_lol: (żartuję sobie, wiem, że sama postanowisz coś gdy będziesz gotowa)
  22. ........... [IMG]http://i46.tinypic.com/2u4roxz.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/zit0k3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2cwsepk.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2aag5xs.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/j6s7pc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/30lcjsl.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i47.tinypic.com/34rhjlu.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a5ao1l.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/14xcq4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/nbais5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2v83lmw.jpg[/IMG] ......................
  24. baron świata poza łukaszem nie widzi [IMG]http://i48.tinypic.com/21bkosz.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/33fdduq.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/15quud1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ykhw75.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2lwrdag.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...