-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata M'] ja poprosze o nr konta na PW niech Księżniczka Lady będzie widoczna;)[/QUOTE] ok, już wysyłam pw. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
allegro się skończyło. czy ktoś chce wyróżnić? -
dziś mieliśmy przepiękną pogodę. było słonecznie i bardzo ciepło więc wybraliśmy się na wieś. postanowiłam wziąć grubcia na dłuższy spacer. gdy tylko wyszliśmy za furtkę, lecter siknął i...........zwiał mi z powrotem do ogrodu!!!żadne wołania ani zachęta ciasteczkami nie pomogły:shake: musiałam wziąć go na smycz, żeby raczył się ze mną wybrać na spacer:mad: w końcu jednak chyba był zadowolony, sądząc po tym jak szalał gdy doszliśmy na piękną polankę. biedał, skakał, tarzał się w trawie:loveu: dziś pięknie mi pozował, więc większa część zdjęć to portrety:cool3: [IMG]http://i36.tinypic.com/2uxv2g4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1796rc.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/25a251t.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/m96lht.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/ke7nlw.jpg[/IMG]
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
agaga21 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiaf1']nowe allegro [URL="http://www.allegro.pl/item818987490_ziva_ok_roczna_miniaturka_staffika_czeka_na_dom.html"]Ziva-ok. roczna miniaturka staffika czeka na dom (818987490) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/QUOTE] bardzo ładne allegro! oby kogoś w końcu chwyciła za serce. -
bardzo szybka adopcja.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
zdjęcia mam obiecane w najbliższych dniach:cool3: etnusia już od kilku dni nie siedzi w klateczce:multi: ma do dyspozycji całą izolatkę a w klateczce ma jedynie swoje spanko. dzięki tomu bardzo się uspokoiła i już nie hałasuje a łapkami powolutku może zaczynać pracować-z umiarem ale odrobinę więcej ruchu może mieć:lol: -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
agaga21 replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc'] Nie mogę spać ze stresu:-([/QUOTE] idź spać bo jutro będziesz potrzebna... trzymam za niego cały czas kciuki. -
[url=http://www.youtube.com/watch?v=KaZEaTonQvk&feature=fvw]YouTube - Smolik ft. Kasia Kurzawska (SOFA) - C.Y.E (Close Your Eyes)[/url]
- 78403 replies
-
ciekawe czego się spodziewali po psie kilku miesięcznym, którego nikt niczego nigdy nie nauczył ???? na pewno tego, że będzie tylko leżał na posłanku i ładnie wyglądał:angryy:.... i to już pierwszego dnia!