-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='pinkmoon']O Boże, nie mówcie że po raz kolejny jakieś finansowe przekręty?! :placz: Co się dzieje? Jak dobrze że chociaż na Trolla wyszło w końcu tak, że nie było Agi numeru konta i najpierw Ty zbierałaś a potem ja. Właściwie to Marek mi doradził jak odwoziłyśmy Trolla, że woli żebym sama mu płaciła a nie przez Agnieszkę. Ale przecież... no nie rozumiem, ab-agnieszka tak pomagała psom, wszystko załatwiała, jeździła wyciągać psy (choćby Svena), i teraz tak nagle zniknęła? Może to jakaś pomyłka? :placz:[/QUOTE] wiesz, czekałyśmy kilka tygodni...niestety to nie pomyłka. dziękuję bogu, że na trolla i gabi aga nie zbierała! to link do wątku rozliczeniowego, w którym jest trochę szcZegółów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140610-Watek-rozliczeniowy-Bandy-Bogatynskiej[/URL] za jej uczciwość dawałam sobie rękę uciąć...chodziłabym teraz bez ręki:angryy::angryy::angryy:
-
[quote name='ms_arwi']chcialam tylko powiedziec, ze dwukrotnie wplacalam jej 100 zl na Bialego...[/QUOTE] nie tylko ty:placz: w razie czego poprosimy cię(i innych) o zeznania na policji:angryy: całe pieniądze, ok 4 tyś. ma ab-agnieszka na swoim koncie i chyba nie ma zamiaru ich oddać. nasze psy nie mają żadnych pieniędzy, ja wykładam swoją kasę, której już nie mam a zbliża się czas płacenia kolejnych rachunków!:placz::placz::angryy::angryy::angryy:
-
ZIBO amstaff z papierami, czas do końca marca. ma dom
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Proszę uprzejmie.[/QUOTE] nie proś mnie więcej o żadne ogłoszenia dla twoich psów.:angryy: twoja bezczelność nie ma granic -
ZIBO amstaff z papierami, czas do końca marca. ma dom
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Tak, na bieżąco.[/QUOTE] no dziękuję ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź. -
ZIBO amstaff z papierami, czas do końca marca. ma dom
agaga21 replied to Greven's topic in Już w nowym domu
czy są jakieś wieści o zibo? -
PrzywiĄzana do znaku 6 mc amstaffka!!!!!!!!!!!
agaga21 replied to IlonaZabrocka's topic in Już w nowym domu
ciekawe co z sunią się dzieje -
Kobiór - astek ( Nero ) BERYL - JUŻ W NOWYM DOMU!!!
agaga21 replied to gosia15's topic in Już w nowym domu
co u beryla? -
szkoda, że nie doczekaliśmy się fotek. mam nadzieję że u suni wszystko dobrze.
-
ciekawe co u tajsona.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']O, miałabym powód, żeby kuchnię zmienić :evil_lol::diabloti:![/QUOTE] hehe, zapomnij! nie oddam ci jej:eviltong: nadal będziesz miała starą kuchnię:razz: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']No właśnie, po co??? Agata, Etnusia trochę przerobi te meble, schody, drzwi, bardziej interesująco będziesz mieć w mieszkaniu :diabloti::evil_lol:![/QUOTE] to może najpierw wyślemy etnusię do ciebie na wakacje?:evil_lol::cool3:niech ci przerobi mebelki, jak wyjdą fajnie to ja klatkę sprzedam:razz: kurcze, nie mogę się już doczekać! tyle na nią czekałam! mam nadzieję że przeprowadzka pójdzie nam w miarę sprawnie. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='asior'] a jak nie zaakceptuje piesa i dziecia?????[/quote] wypluj te słowa!!!!!!!!!!:mad::mad::mad: danka mówi, że do dzieci nie będzie problemu-[B]i tak zawsze będę pilnować[/B] a pierwsze spotkanie raczej nam nic nie powie o jej stosunku do dzieci. z psem musi się dogadać, jak nie to kupimy kagańce ;) -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
........dubel -
[quote name='yennefer070']To wspaniała wiadomość:lol: Tutuś ma domek:multi: Mam nadzieję, że będą też nowe zdjęcia?? On jest taki słodziutki:loveu:[/QUOTE] a można prosić o jakieś szczegóły?
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mamy spory zapas drewna do kominka więc lalunia będzie miała sporo zabawek!:evil_lol: za półtora tygodnia [B]ETNA JEDZIE DO DOMU[/B]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']a po co... przecież w mieszkaniu nie masz drzewek :razz:[/QUOTE] no w sumie racja...tylko meble, drzwi i schody drewniane...po co mi klatka?????:niewiem::hmmmm::evil_lol: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']takie pikne dzewecko zniszczyła.. oj niedobra oj oj... [IMG]http://www.forum-macierzynstwo.pl/images/smilies/e/nono.gif[/IMG][/QUOTE] nadal uważasz, że kletka nie potrzebna?:cool3: