Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='mariamc']Zartuję......[/QUOTE] dobra, dobra:evil_lol::evil_lol: i tak bym po nią przyjechała;):loveu:
  2. [quote name='mariamc']Dokładnie tak. A jeśli nie będzie świerzynki, to mebelki.......[/QUOTE]ty mnie tu nie strasz!:mad: lala będzie musiała być pilnowana i tyle.
  3. bardzo mi przykro, nie potrafię pomóc w żaden sposób :( nasze psy zostały okradzione i same mamy ogromne kłopoty finansowe (info w banerku)
  4. cieszę się, że opiekunowie psów chcą współpracować.
  5. [quote name='ania z poznania']Cudna!!!! [URL]http://i48.tinypic.com/mb516g.jpg[/URL] Widzę, że Danusia w obawie o drzewka daje jej "temat zastępczy" do przegryzienia :evil_lol:! Agata, to jest sposób, żeby Twoje iglaki ocalały![/QUOTE] spooooko! mamy 4 m sześcienne pociętego drewna do kominka ;) będzie miała lalunia całe mnóstwo zabawek:evil_lol: kupiłam 15 metrową linkę na spacerki, posłanko i klatka jeszcze nie doszły.
  6. mam nadzieję że ania wybierze się do bogatyni w najbliższym czasie. miała jechać na początku grudnia ale chyba coś pokrzyżowało ani plany.
  7. .................... [IMG]http://i46.tinypic.com/168wsib.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/29eosah.jpg[/IMG]
  8. etnuuuuuusia! :loveu: [IMG]http://i46.tinypic.com/2h4i6ao.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5pj3va.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/mb516g.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/28i1b8j.jpg[/IMG]
  9. [quote name='mariamc']a gdzie zdjęcia ?[/QUOTE] przepraszam, przez aferę z ab-agnieszką całkiem zapomniAŁm wstawić zdjęcia. dopiero wesłam do domu, więc dam dziecku jeść i wstawię.
  10. [quote name='Ziutka']O co tu chodzi ??????? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140610-Watek-rozliczeniowy-Bandy-Bogatynskiej[/URL][/QUOTE] chodzi o to, że agnieszka nas wszystkich oszukała i okradła! a przede wszystkim psy które są pod naszą opieką!:angryy: co do białki, to nie wierzę, żeby jakaś obca osoba, która ma karmić jej psy pod nieobecność agi, zakraplała 2 razy dziennie białce chore, bolące oczka.:shake:
  11. amonek ma najpiękniejszy nochalek na świecie!
  12. dzwoń izunia, może jakoś pomoże :(
  13. dorastające bullowate są pokraczne, często mają długie łapy, chude klaty, potem się rozrastają i nabierają proporcji. według mnie to po prostu pitbullk red nose, więc nie ma się czego bać ;)
  14. [quote name='chita']ten czempin to nie daleko Poznania...kolo Mosiny, po zdjeciach widac ze warunki straszne:angryy::-(...matko co za k****wski kretyn:-(:angryy:[/QUOTE] czempiń jest tuż przy piotrowicach-wsi, z której pochodzi mój lecter. hodowla to [B]osanna[/B]. może ktoś ma dobry kontakt z panią renatą j.(ja nie mam) i mógłby poprosić ją o jakąś kontrolę(?)
  15. [quote name='aga_krzys']to na jakie konto teraz wpłacamy?[/QUOTE] wysłałam ci pw.
  16. nuka się doczekała???????? :multi: wspaniale!!!!!!!!!!! ale niespodzianka!
  17. [quote name='izabelka_70']ale własnie wyczytałam na wątku rozliczeniowym BB , że w Szczecinku niestety nie ma miejsca nawet gdybyśmy kase zebrali...[/QUOTE] też to właśnie przeczytałam :(
  18. [quote name='pinkmoon']super! to chociaż jeden punkt wątpliwości mamy w miarę pewny. dzięki ms.arwi :) ale kto go zawiezie DO poznania? ile to km z piotrkowa?[/QUOTE] 259km według mapy google póki nie ma pieniędzy, nie możemy kompletnie nic zaplanować. [B]musi być jakiś "plan B"[/B]. ja nawet nie wiem czy w szczecinku jest dla bandzia miejsce. pogadam z danką dopiero gdy będę mogła zapłacić jej zaległości, nie wczesniej. deklaracji też nie widać...ani jednej:shake::-( cholera! boję się by nie było za późno.
  19. tu jest mało czasu. trzeba działać by nie było za późno. u nas jest teraz wszystko "pisane palcem po wodzie", myślę że za dużo niewiadomych, by na nas w tej chwili liczyć :( doddy, jeśli wam by się udało to lepiej wy go weźcie. ja dopiero późnym popołudniem będę jutro w domu, dopiero wtedy będę mogła sprawdzić konto. do tego jeszcze transport....ania będzie jechała do danki dopiero po 21-22 grudnia po lare. to za późno, babsztyl go pewnie uśpi. tym bardziej, że trzeba go właśnie z piotrkowa przywieźć. boję się, że przez ten "nasz" bałagan nie zdążymy uratować tego psa. jeśli by się wszystko poukładało to co innego ale jest tych niewiadomych trochę: [B]1. ab-agnieszka wpłaci pieniądze 2. pojawią się jakieś deklaracje 3. danka się zgodzi psa przyjąć 4.znajdzie się transport z piotrkowa do szczecinka/z piotrkowa do poznania-do szczecinka 5. uda się to wszystko załatwić do soboty[/B] :placz::placz::placz: przepraszam ale po prostu piszę jaka jest prawda.
  20. kurcze, ja myślałam że to poznań! to z ewentualnym transportem też by był niezły problem, gdyby nawet pojawiły się jakieś deklaracje....
  21. [quote name='Asior']ja pierd.....nosz kur..a.... czy ten ktoś nie jest debilem?? w klatce i na łańcuchu!!!!!!!![/QUOTE] i w kolczatce!
  22. [quote name='doddy']My czekamy do jutra z ewentualną deklaracją o zabraniu psiaka, gdyż Agaga21 zdeklarowała, że jak wpłynie do nich kasa od Ab- Agnieszki oraz inne dziewczyny się zgodzą, że weźmie Bandzia do hoteliku.[/QUOTE] no tak ale całkiem bez deklaracji też go nie możemy wziąć
×
×
  • Create New...