-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='Alicja'] na to wygląda ;)[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7494/49611380179651dv7.jpg[/IMG] [SIZE=7][COLOR=Red]:loveu:sto lat!:loveu:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']STOOOOO LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT....wsiego najlepsiejszego:D[/QUOTE] kto0ś ma urodzinki???:cool3:
- 78403 replies
-
[quote name='fioneczka']w allegro jest info ze przed adopcja zostanie wykastroway ... tak sobie te fotaski oglądam i się zastanawiam czy on aby kastrowany już nie jest ? czy matka natura skąpa była i dzwoneczki takie maluśkie :diabloti:[/QUOTE] też się właśnie nad tym zastanawiałam. my go jeszcze nie kastrowaliśmy, kajetan miał dopiero załatwiać tą "sprawę" z markiem ale może nie będzie takiej potrzeby!
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
etna została na 5 minut sama na wybiegu.................!!!!!:crazyeye: [IMG]http://i50.tinypic.com/15h0c55.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/n4wi0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/256cp7a.jpg[/IMG] oj, przyda się klatka! -
według mnie to nie dopuszczalne trzymanie ttb na dworze, na uwięzi. to psy ciepłolubne ! szok normalnie!
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']:placz: moje dziecko będzie siedziało w klatce... o bidulka..... wydaje mi się, ze jak będzie miała towarzystwo psa to nie będzie demolować :p[/QUOTE] nie martw się, ja pracuję na 1/2 etatu więc to są 4 godziny+ dojazd czyli max. 5. może etna będzie z nami jeździła do pracy, zobaczymy jak będzie się zachowywała. może klatka nie będzie potrzebna jak się pieski już zaprzyjaźnią, na początku jednak wydaje mi się, że nawet lepiej by nie zostawały same bez nadzoru. -
[quote name='Alicja']napisałam ale odzewu brak[/QUOTE] pewnie balują...
-
Ast i Leonbergerka w jednym kojcu w gnoju-> MAJĄ DOMY!!!
agaga21 replied to hanek's topic in Już w nowym domu
straszne! :( biedne psiaki...zimno się robi a one w kojcach zamiast w ciepełku. -
[quote name='Alicja']Hera nie była wysterylizowana ???[/QUOTE] nie, miała ciążę urojoną. miała być później wysterylizowana, tak jak majro miał być wykastrowany.
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Czyli te patyczki o których pisała Asior to był trening przed konkretną demolką :evil_lol:![/QUOTE] na to wygląda....eh, moje piękne iglaki:placz: chyba pora się pożegnać!:evil_lol: -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
mariamc mówi, że etna to okropny niszczyciel! zjadła jej drzwi i wszystko co drewniane to wróg numer 1!!! tak więc w trosce o serce mojego męża (by nie dostał zawału jak mu córcia zeżre nowe schody ;) ) właśnie zakupiłam klateczkę: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=837695567[/url] niestety księżniczka będzie w niej siedziała gdy będziemy musieli zostawić psiaki w domu same. na szczęście danka mówi, że etna nie ma problemu z zostawaniem w klatce-przyzwyczaiła się. -
[quote name='Alicja']nie wiem czy dobrze kojarzę ale czy Hera nie szła od andzi69[/QUOTE] andzia chyba tylko zakładała wątek na niebieskim, ale może się mylę.
-
a w ogóle to kto wcześniej opiekował się herą? od kogo agnieszka ją brała? może ta osoba miałaby kontakt z właścicielami? bo majro to chyba ze schroniska z gliwic.
-
[quote name='doddy']Czy robicie coś w sprawie odebrania tych psów?[/QUOTE] póki nie wyjaśni się ten cały bałagan, do którego ab-agnieszka doprowadziła, mamy związane ręce. nie stać nas na te psy, które mamy obecnie bez ich pieniędzy, o które nie możemy się od kilku tygodni doprosić. absolutnie nie możemy myśleć o następnych, tym bardziej, że z deklaracjami krucho. poza tym do danki nawet wysłać ich byśmy nie mogły, bo danka bierze tylko bardzo łagodne bullowate a wiemy, że majro i hera potrafiły zęby na "właścicieli" pokazać. mam jeszcze nadzieję że aga dziś wróci-jak pisała i posprzata w końcu ten bajzel!
-
................................
-
[quote name='Alicja']no o to chodzi że nawet nie ma ich gdzie zabrać , a wszystkie sprawy z nimi załatwiała Agnieszka Agi nie ma w Polsce[/QUOTE] jak jest w polsce to też nie odbiera. nie wiem kto, dokąd i za co zabierze te biedne psy :( jak zobaczyłam kilka dni temu w necie to towarzystwo to się przeraziłam!
-
myślę że nic dobrego
-
a u nas w tym roku wszyscy do nas zjeżdżają na święta!:mdleje: moi rodzice, brat z żoną i z dzieckiem, siostra, teść, szwagierka z mężem i 2 dzieci i nas 3 +2 psy
- 78403 replies
-
svenek nawet nie ma już allegro. nie robię mu, bo nie mam na nikogo namiarów a ab-agnieszka już telefonów nie odbiera od tygodni więc sensu nie ma :(
-
są boskie!!!!!!!!!!!!