Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Co dziś u Miśka ??[/B][/COLOR][/QUOTE] u misia bez większych zmian. ta rana na boku chyba się zaczęła goić, jest sucha, za to z tej pod pachą cieknie...ale jak ma nie cieknąć, skoro wstrzykuję mu w nią wode utlenioną... dziś pada deszcz. pojechaliśmy rano na wieś i lecter nie chciał wyjść z auta. wyciągnęłam go, zrobił siku i wskoczył:mad: z powrotem. przykryłam go kocykiem i spał w aucie. teraz znowu śpi. mieliśmy po 10 dniach jechać na zdjęcie szwów ale w tej sytuacji chyba będzie trzeba trochę jeszcze poczekać. jak nadal będzie kapało to jutro rano zadzwonię do weta, co z tym mamy zrobić. jutro minie tydzień od operacji. powinno być już ładnie wygojone a nie jest.
  2. też byłam w szoku jak na hasło "kojec" każdy piesek z merdającym ogonkiem poszedł do swojego kojca!
  3. kuźwa, jak to możliwe, że nikt nic nie wie???:shake:
  4. [quote name='izabelka_70']my życzymy kolorowych snów :-) jutro będzie lepiej![/QUOTE] [quote name='J_aceKK']Biedny Misio :( :( :( wieżę i trzymam kciuki żeby wszytko było w porządku :([/QUOTE] [quote name='Alicja'][B]Misiaczku ...buziaka masz od Ciotki :calus: [url]http://i48.tinypic.com/2jg2kgm.jpg[/url][/B][/QUOTE] [quote name='ania z poznania']Pani Grażyna M.-D. też trzyma kciuki za Misia![/QUOTE] dziękuję wam! kciuki nadal potrzebne. póki się nie wygoi. mam nadzieję że te płukanki wodą utlenioną pomogą. strasznie się boję żeby nie zaczęło się to wszystko paprać. te rany mnie przerażają za każdym razem jak na nie patrzę, są takie wielkie i cały czas świeże.
  5. ale fajnie! cieszę się bardzo!
  6. misio dziękuje za całuski, przytulanki i głaski [IMG]http://i48.tinypic.com/2jg2kgm.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2q32kut.jpg[/IMG]
  7. ale chudzina. jak nabierze ciałka to będzie bardzo pięknym psem.
  8. maniunia ma niesamowite uszka! [url]http://i45.tinypic.com/2czyohj.jpg[/url] a ten wzrok-sama niewinność! dobrze, że oczka się poprawiają.
  9. [quote name='irenaka'][FONT=Tahoma]Czy On czyta dogo?[/FONT] [FONT=Tahoma]Bo może chcieć więcej i powie, że się nie spisałaś na tej randce!!;)[/FONT][/QUOTE] na szczęście nie czyta:diabloti::evil_lol: nie wie jeszcze biedny co go dzisiaj czeka:cool3: wie tylko, że się z nim umówiłam
  10. asia, ty zadzwoń jutro. może gdzieś zapodziali namiary do ciebie...? trzymamy kciuki z moim rekonwalescentem! (tzn. ja kciuki a lecter pazurki ;) )
  11. [quote name='ania z poznania']O, to byłoby super![/QUOTE] kurcze, zapomniałam napisać, że pani dopiero w marcu może wziąć psa...także święta odpadają-chyba że wielkanocne. napisała, że chętnie w weekend przyjedzie poznać psiaki, bo w sumie to najpierw o baronie myślała ale dixonek też jej się bardzo podoba. na razie jednak nie ma co sie cieszyć, to dopiero pierwszy kontakt, może też ostatni. a pani od lary się naczekała! to dla niej duży plus! od początku, jak pokazałam jej lalunię, stwierdziła, że chce ją i tylko ją ;)
  12. [quote name='andzia69'] Aga - czy te rany ...nie smierdzą" ?[/QUOTE] nie śmierdzą na szczęście.
  13. kochane cioteczki, mrożonki zdjęte! ;) miał je tylko kilka minut, naprawdę, gdy je trzymałam, nawet mi ręce nie zmarzły tylko lekko się schłodziły-te folie takie grube są. w każdym razie wstrzyknęłam mu tam po 5 ml. wody utlenionej, spieniło się, zawinęłam go w bandaż elastyczny, pod spodem gaziki,l bo już mam całe mieszkanie we krwi. wet mówił że mogę go zawijać ale nie mocno, więc póki leci, będę zawijać.dziś jeszcze raz zrobię mu okłady. altacet mam ale boję się mu tam smarować, żeby nie zapaprać tym ran.nie wiem czy mu to nie zaszkodzi na takie otwarte rany. misio jest smutny. zabieram go wszędzie ze sobą, żeby pilnować, żeby rany nie rozdrapał. dziś byliśmy na wsi i nawet nasz malarz stwierdził że jest smutny :(
  14. [quote name='andzia69']ojej - wreszcie się doczekała:) żeby jeszcze reszta psiaków pojechała do domków:(Dixonek tak długo czeka....[/QUOTE] a dziś właśnie pisała do mnie pani z warszawy zainteresowana dixonem.....no zobaczymy.
  15. [quote name='Alicja']Aga , daj mu pod mrożonki ręczniczek . .[/QUOTE] wiesz co, sprawdzam co chweilę i one przez tą grubą folię nie są takie lodowate! aż dziwne! przez ręcznik w ogóle go nie schłodzą.
  16. to ten sam pies?! aż nieprawdopodobne, jak on wypiękniał!
  17. misio z zimnymi okładami...nie miałam lodu więc mrożonki...:oops: kochany, jest taki dzielny, położyłam na nim mrożonki a on nawet się nie ruszy! [IMG]http://i49.tinypic.com/j6o9pi.jpg[/IMG]
  18. dzwoniłam do weta. rany nie powinny już się sączyć! kazał mi robić okłady z ludu, a po okładach wstrzyknąć przez dziurkę z której się sączy wodę utlenioną! byłam przerażona ale udało mi się, mam to powtórzyć dziś jeszcze ze 2 razy i jutro. na szczęście misio stał spokojnie, więc go to nie bolało...
  19. w przyszłym tygodniu powinno być już wszystko gotowe do przeprowadzki. dziś umówiłam się z mężem na "randkę":evil_lol: i mam zamiar "wypracować sobie" konkretną (lub bardzo przybliżoną) datę wyjazdu po księżniczkę:diabloti:. niestety co do dnia nie mogę tego ustalić bo pewnie może znów coś wyskoczyć i termin się przesunie. do 17 grudnia musimy ją wziąć by nie płacić za następny miesiąc ;) mam nadzieję że zdążymy.
  20. przepiękna! ciekawe jak teraz wygląda jej siostrzyczka.
  21. [quote name='idusiek']tez się cieszymy. teraz Zulka i Fela jeszcze zostały.... :/[/QUOTE] zula to wiem....a fela? która to fela?
  22. do mrmp: 1. właśnie sugerujemy by ogłaszać je jako kundelki([B]nie[/B] asty, [B]nie[/B] russele!)-tu chyba twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania 2. (odpowiadam, bo to skierowane było chyba do mnie)nie napisałam tekstu do ogłoszeń, bo nie widziałam tych psów, nie znam ich. szczerze mówiąc to liczyłam, że maluszki zostaną ponumerowane, do każdego psiaka będzie napisane 1-2 zdania na temat temperamentu i płci. poza tym 3. nie wiem co ma na celu twoje obrażenie wszystkich dookoła. forum jest publiczne, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. moje zdanie jest takie, że nazwanie ich "w typie jack russel" jest niepotrzebnym przekłamaniem(?)naciągnięciem(?)koloryzowaniem(?). jeszcze raz podkreślam, że sugerowałam, by ogłaszać je jakom kundle. eot
  23. [quote name='Ciencienia']Przepraszam, ale obserwujac od samego poczatku watek, chyba bylo powiedziane,że mauśka to AST, poza tym chyba masz to w opisie? No juz sama nie wiem...[/QUOTE]ja już zwątpiłam czy dobry wątek śledzę:diabloti: rzeczywiście mają więcej z russela niż z asta([B]nie ważne że mama astka[/B]:evil_lol:). gdybym ja je ogłaszała były by kundelkami. dla mnie pies w typie rasy to pies, którego rodzice byli tzw. "rasowi bez rodowodów":cool3: a nie sądze, by którekolwiek z rodziców maluszków było russelem (to chyba by było fizycznie niemożliwe, jesli wiemy, że mama to astka, chyba że tatuś podstawił by sobie drabinkę);)
×
×
  • Create New...