alicja, masz kontakt z p. basią? może gdyby ktoś był chętny na svenka, dała by znać i by się zorganizowało wizytę przed adopcyjną? wiem, że raczej niechętnie wydają bullowate z tego schroniska byle komu, dlatego pewnie chętnie by skorzystała z pomocy dogomaniaków.
allegro svena:
[URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=845645607[/URL]
szukam wątku rambo. też bym mu zrobiłą allegro z namiarami na panią basię ale nie mogę znaleźć:help1::help1::help1: