Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. śliczności! asior, tekściki do ogłoszeń dla wszystkich psiaków porób
  2. kana, piękniś ci się znowu trafił :)
  3. bidusia...podobna do ambo :(
  4. alicja, masz kontakt z p. basią? może gdyby ktoś był chętny na svenka, dała by znać i by się zorganizowało wizytę przed adopcyjną? wiem, że raczej niechętnie wydają bullowate z tego schroniska byle komu, dlatego pewnie chętnie by skorzystała z pomocy dogomaniaków. allegro svena: [URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=845645607[/URL] szukam wątku rambo. też bym mu zrobiłą allegro z namiarami na panią basię ale nie mogę znaleźć:help1::help1::help1:
  5. [quote name='Kana'][URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=68&t=3133[/URL][/QUOTE] RZECZYWIŚCIE, ZAPOMNIAŁAM ŻE NA NIEBIESKIM TEŻ jest. szkoda, że to nie jest żaba.
  6. [quote name='fioneczka']chciałaś powiedzieć na kopytkach ... UPS stópkach :)[/QUOTE] no tak...właśnie tak chciałam powiedzieć ;)
  7. u "tatusia" na kolanach najlepiej się śpi!:evil_lol:
  8. kurcze, nie mogę znaleźć tamtego wątku. kana, mówisz, że to nie ona? podeślij link do wątku jak możesz
  9. [quote name='idusiek']widzą ciotki?[/QUOTE]nie:placz:
  10. kurcze, no! rana pod pachą spuchła :( smaruję mu oedemosanem, podaję furosemidum 2 razy dziennie...w środę pojedziemy do weta.
  11. ja zdjęcia też nie widzę. na nk nie jestem w stanie odnaleźć fuska bez nazwy profilu/nazwiska osoby bo za dużo masz tych znajomych. szukałam i na głównym zdjęciu żadnej z osób nie znalazłam go.
  12. asiu, czy ta sunia [url]http://img5.imageshack.us/img5/120/sukakwarantanna2.jpg[/url] jest całą biała? ma może czarne plamki-piegi na skórze pod sierścią? jeden facet szuka od wakacji suni, którą mu skradziono. zakładałam jej wątek, była bardzo podobna, nazywała się żaba. ta wychudzona strasznie wygląda...wszystkie piękne:-( jakby co to możesz liczyć na moje allegro. a może by zrobić takie zbiorowe bullowatym z krk?
  13. maniunia rośnie jak na drożdżach!
  14. [quote name='agnieszka32'] Nawet ogłoszenia dla Gucia zrobiłam - pierwszy raz, zajęło mi to ...... 4 godziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Część czeka na akceptację... [/QUOTE]:crazyeye: łał! gratuluję! może się wkręcisz:cool3::cool3:?
  15. .............................pomyliłam psy ;) powodzenia psiaku!
  16. [quote name='agnieszka32']Dziękuję Alicja :loveu:[/QUOTE] u mnie też...zgapiłam od alicji ;)
  17. hahaha! przec zakochany nic dziwnego ;)
  18. [quote name='jamor']w tersci jest ze pies obecnie na szkoleniu. :crazyeye:[/QUOTE] tekst dostałam od alex78...
  19. piękna i szczupła!:loveu::evil_lol:
  20. [quote name='ab-agnieszka']Kto chce to kontakt ze mna ma moze troszeczke utrudniony jak przebywam za granica ale jest.[/QUOTE] nawet jak byłaś w polsce to nie odbierałaś ode mnie telefonów.
  21. no właśnie, danusiu, jak się ma słodka tirówka? ;)
  22. kana, widziałaś się może z majeczką? masz jakiś kontakt z nową panią?
×
×
  • Create New...