Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. :Rose:[SIZE=7][COLOR=Magenta]100 lat!!![/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='Kana'] już ciocia Aga zrobila śledztwo w sprawie DT :diabloti: [/QUOTE]hahaha! nie trudno było sie domyślić ;)
  3. szukają nowego domu ale 300zł chcą!
  4. ok. arnold wygląda jak brat bliźniak fazy-suni tengusi.
  5. [quote name='Kana'] A cio.. ?[/QUOTE] a nić. siuper! ;):evil_lol::evil_lol:
  6. [quote name='deer_1987']Glaski dla Misia![/QUOTE] misio dziękuje :)
  7. [quote name='Kana']No przede wszystkim to pilnie poszukiwany transport do tego DT bo psiak pod Wawą siedzi jak DT Gdańsku !! Doddy czy Twoi weterynarze nie chcieliby ciachnąć mlodzieńca za mniej niż 200 zl ? Może ktoś ma znajomości takie?[/QUOTE]ty go bierzesz?
  8. [quote name='mrowa23']male wystawilam na allegro bo nie powiem ze sie nei wkur...no ... ze nie wystawil ich nikt przez 2 tyg. no ale ok... rozumiem ze mam tez i na to czas, a ze maluchy bezpieczne to mozna olac... [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=834794819[/url] dziewczyny...tak sie nie robi...[/QUOTE] prosiłam jakiś czas temu o tekst i namiary do allegro, nie dostałam... szczeniaki w typie JACK RUSSEL TERIER????? przecież one są po astce! po co na siłę wymyślać im nową rasę???
  9. potrzebne jakieś allegro?
  10. dren kazali wyjąć w czwartek to wyjęliśmy. a gdyby na histo. wyszło coś okropnego??? chyba wolę nie wiedzieć. misio będzie sobie ,żył długie lata z guzkami, jeśli będą wychodzić. już nie będziemy ciąć:shake:
  11. [quote name='Kana']A teraz? 10 slow...[/QUOTE] liter ;) teraz tak :)
  12. [quote name='Kana']nowy bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/174674-CALA-wiedza-Tylko-tutaj?p=13600156#post13600156"]http://www.dogomania.pl/threads/174674-CALA-wiedza-Tylko-tutaj?p=13600156#post13600156[/URL][/QUOTE]nie otwiera się link
  13. [quote name='izabelka_70']i co wet powiedział?[/QUOTE] zadzwonię dopiero jutro
  14. no właśnie, jak małe ufoludki wyglądają! śliczne:loveu:
  15. [quote name='Alicja'][B]Aga , mi leciało około miesiąca , może ciutek więcej , ale mi też sie potem jakaś bakteria dostała jak się będzie ruszał to to samo będzie wypływać kurcze ...a może to nie taki guzek [/B][/QUOTE] nie strasz! tak długo???:-o guzek taki sam jak miał na początku na boku-twarda kulka.:shake: [quote name='agnieszka32']No cholera jasna! znowu coś nowego się tworzy? :shake: Agata, zadzwoń jutro do weta i zapytaj o to sączenie się, żebyś nie musiała się niepotrzebnie denerwować ;)[/QUOTE] zadzwonię na pewno, zapytam czy tak ma być.
  16. [quote name='fioneczka']płot może i wysoki ale cegieł i innych drewienek naukładane przy nim tyle ze nawet york by dał buta gdyby chciał ...[/QUOTE] rzeczywiście:-o kana, poproś pana, by coś z tym zrobił, by za chwilę nie ruszyła akcja poszukiwawcza vegulca!
  17. jutro lecę do ikei na zakupy! może u nas też lale sprzedają!!!
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]raczej nie ... tam napewno zbiera się jeszcze chłonka więc musi wylecieć [/B][/FONT][/QUOTE] a jak długo to może trwać? już myślałam że prawie przestało z niego lecieć ale jak wracaliśmy ze spaceru, to w czasie gdy otwierałam drzwi, nakapała z niego taka solidna kałuża! tym razem z tej rany na boku, z której wcześniej wcale nie leciało. aha, misio ma małego guzka na wewnętrznej stronie uda na tylnej łapce:placz::placz:
  19. [quote name='modliszka84']Mógłby mi ktoś z Wrocławia sprawdzić potencjalny dom dla Świderka? bardzo będę wdzięczna [/QUOTE] napisz do [URL="http://www.dogomania.pl/../members/75948-NaamahsChild"]NaamahsChild[/URL]
  20. dzisiaj raz przyłapałam lectera na lizaniu rany:mad: zaraz dostał kołnierz. z tej rany z przodu nadal kapie rozrzedzona krew z miejsca po drenie. mam się martwić?
  21. [quote name='Alicja'][url]http://www.youtube.com/watch?v=m7j-p-yXMyQ&feature=related[/url][/QUOTE] no właśnie! dawno tu obcego nie było!
  22. [quote name='Sabina02']To juz dwa lata... :([/QUOTE] 2 lata???? on już 2 lata czeka na dom???????
  23. [quote name='ania z poznania']Tak, mnie ten pan też molestował!!![/QUOTE] i co, powiedziałaś mu, że nie i zadzwonił do mnie???????:-o:evil_lol:
×
×
  • Create New...