-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana'] już ciocia Aga zrobila śledztwo w sprawie DT :diabloti: [/QUOTE]hahaha! nie trudno było sie domyślić ;) -
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
szukają nowego domu ale 300zł chcą! -
ok. arnold wygląda jak brat bliźniak fazy-suni tengusi.
-
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana'] A cio.. ?[/QUOTE] a nić. siuper! ;):evil_lol::evil_lol: -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']No przede wszystkim to pilnie poszukiwany transport do tego DT bo psiak pod Wawą siedzi jak DT Gdańsku !! Doddy czy Twoi weterynarze nie chcieliby ciachnąć mlodzieńca za mniej niż 200 zl ? Może ktoś ma znajomości takie?[/QUOTE]ty go bierzesz? -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
agaga21 replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
[quote name='mrowa23']male wystawilam na allegro bo nie powiem ze sie nei wkur...no ... ze nie wystawil ich nikt przez 2 tyg. no ale ok... rozumiem ze mam tez i na to czas, a ze maluchy bezpieczne to mozna olac... [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=834794819[/url] dziewczyny...tak sie nie robi...[/QUOTE] prosiłam jakiś czas temu o tekst i namiary do allegro, nie dostałam... szczeniaki w typie JACK RUSSEL TERIER????? przecież one są po astce! po co na siłę wymyślać im nową rasę??? -
potrzebne jakieś allegro?
-
no właśnie, jak małe ufoludki wyglądają! śliczne:loveu:
-
[quote name='Alicja'][B]Aga , mi leciało około miesiąca , może ciutek więcej , ale mi też sie potem jakaś bakteria dostała jak się będzie ruszał to to samo będzie wypływać kurcze ...a może to nie taki guzek [/B][/QUOTE] nie strasz! tak długo???:-o guzek taki sam jak miał na początku na boku-twarda kulka.:shake: [quote name='agnieszka32']No cholera jasna! znowu coś nowego się tworzy? :shake: Agata, zadzwoń jutro do weta i zapytaj o to sączenie się, żebyś nie musiała się niepotrzebnie denerwować ;)[/QUOTE] zadzwonię na pewno, zapytam czy tak ma być.
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
jutro lecę do ikei na zakupy! może u nas też lale sprzedają!!! -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]raczej nie ... tam napewno zbiera się jeszcze chłonka więc musi wylecieć [/B][/FONT][/QUOTE] a jak długo to może trwać? już myślałam że prawie przestało z niego lecieć ale jak wracaliśmy ze spaceru, to w czasie gdy otwierałam drzwi, nakapała z niego taka solidna kałuża! tym razem z tej rany na boku, z której wcześniej wcale nie leciało. aha, misio ma małego guzka na wewnętrznej stronie uda na tylnej łapce:placz::placz:
-
Pitbull PAKO ma WSPANIAŁY DOM, czyli ... DT zmieniło się w DS!!!
agaga21 replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
allegro chyba aga1234 mu robi -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][url]http://www.youtube.com/watch?v=m7j-p-yXMyQ&feature=related[/url][/QUOTE] no właśnie! dawno tu obcego nie było! -
Mix boksera i astka - znalazł dom w październiku 2010r.
agaga21 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']To juz dwa lata... :([/QUOTE] 2 lata???? on już 2 lata czeka na dom??????? -
[quote name='ania z poznania']Tak, mnie ten pan też molestował!!![/QUOTE] i co, powiedziałaś mu, że nie i zadzwonił do mnie???????:-o:evil_lol: