Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. dziękuję kochani wam wszystkim za życzenia te na wątku, na pw. przepraszam ze nie odpisałam, nie mam nadal internetru. teraz jestem chwilę w starym domu więc piszę na szybko bo zaległości mam całe mnóstwo! misio ma nowe małe guzki. po nowym roku jedziemy do weta na kontrolę. misio ma tez nową siostrzyczkę etnę, zastanawiam się czy jakoś nie dało by się połączyć ich wątków. oto etna: [IMG]http://i45.tinypic.com/1qk4dy.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2i8989l.jpg[/IMG] cała moja trójeczka [IMG]http://i48.tinypic.com/111qcls.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1448d45.jpg[/IMG] wątek etny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/134665-KRAKA-W-Etna-piAE-kna-amstafka-WYGRAA-A-A-YCIE-MA-DOM-u-AGAGI/page53[/url]
  2. właśnie wróciłam z zakupów. etna została sama w naszym starym mieszkaniu i wiecie co? zastałam mieszkanie w całości! drzwi w całości! meble w całości! nie szczekała, nie wyła, grzecznie czekała a jak otwierałam drzwi to raz szczeknęła! moja kochana dziewczynka!!!:loveu::loveu::loveu:wielka radość i "tańce" w wykonaniu etnusi były po moim powrocie:lol::loveu::loveu:
  3. samo się skończyło ale ostatnio z rozpędu prawie odnowiłam:evil_lol:
  4. fionusiu, ja już z okazji świąt życzę ci, by każdy twój strupek, każda ranka, bąbel, wrzód zniknęły raz na zawsze! by całe twoje ciałko pięknie obrosło w nowe futerku, by nic juz nie swędziało i nie bolało! trzymaj się maleńka, jak to dobrze, że masz ludzi, którzy kochają cię najbardziej na świecie! asiu, tobie i twoim bliskim życzę, byście mogli w końcu cieszyć się zdrowiem waszego psiska, byście mogli w końcu odetchnąć...
  5. fajnie zobaczyć psiaki, dawno ich tu nie było.
  6. [IMG]http://i47.tinypic.com/wjw1m1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1448d45.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/r7mb1f.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/do3wgy.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/b8uo9.jpg[/IMG] na dzisiaj koniec :) jeśli ktoś mógłby choć kilka zdjęć przekopiować na niebieskie to byłabym wdzięczna. ja nie zdążę.
  7. [IMG]http://i48.tinypic.com/258uhit.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/260a62e.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/vxyyhx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/15nqey1.jpg[/IMG] po kąpieli [IMG]http://i48.tinypic.com/10gbpli.jpg[/IMG]
  8. moje maleństwa :loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/111qcls.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2nswhfd.jpg[/IMG] królewna w swoim żywiole:evil_lol: [IMG]http://i47.tinypic.com/beu92u.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/20tqmhv.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2v00gmf.jpg[/IMG]
  9. .............................. [IMG]http://i45.tinypic.com/34zc1ow.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/af8okg.jpg[/IMG] w ogródku [IMG]http://i50.tinypic.com/2zguj41.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2v0ilhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/dmb4no.jpg[/IMG]
  10. ................... [IMG]http://i47.tinypic.com/23ud4zm.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/j6jukl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/i2kf0o.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/jb2z53.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hgzhwm.jpg[/IMG]
  11. kilka portrecików [IMG]http://i47.tinypic.com/eiulbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/e637gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1qk4dy.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zsr9mt.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2wegpsn.jpg[/IMG]
  12. misio już się "odgniewał" ;) nawet noski sobie psiaki kilka razy powąchały. nie ma problemu by usiadły obok siebie, w kuchni każę im siadać i razem daję smaczki, nawet nie ma o nie wojny gdy któryś upadnie na podłogę! wstawiam duzo zdjęć :) [IMG]http://i49.tinypic.com/1zq7imx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/10xfuj6.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i48.tinypic.com/2i8989l.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/e0hjba.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2rfyn3s.jpg[/IMG]
  13. rodzina czekała na lalunię chyba z 1,5 miesiąca! w końcu się dziś doczekają!!! powiodzenia lara!
  14. a dlaczego w tytule, że wątek do zamknięcia?
  15. nie ma to jak opalanko zimą ;) słodkie psiaki, rzeczywiście zaniedbałaś watek.
  16. psiaki już nie warczą na siebie póki co:multi: etna tylko wczoraj cicho mruknęła jak leżała po kąpieli zawinięta w kocyk na swoim posłanku a lecterek przyszedł na dół, zeby sprawdzić czy już sobie poszła:evil_lol: i nie widział jej bo tylko nos i oko z koca wystawało i podszedł za blisko. coraz mniej się lecter napina przy niej, nawet chyba zaczyna się odrobine wyluzowywać. etna raczej schodzi mu z drogi a on jej. dziś śniadanko jadły na zmianę-najpierw etna, potem misio, potem znowu etna dokończyła miskę. jak jedno je to drugie nie podchodzi. grzeczne psiaki bardzo:lol: etna jest straszną całuśnicą! liże bez opamiętania! bardzo ładnie na kamilka reaguje, ale postanowiłam sobie, ze ani na minutkę nie zostawię jej z nim samej. etna zjadła lecterowi prawie wszystkie zabawki, które on miał od dawna nieruszone:evil_lol: przepraszam, zapomniałam wziąć aparatu, jutro na bank wezme i wstawię duzo zdjęć. pierwszą noc etna spała z nami w sypialni na swoim posłanku(nie wchodzi na łóżka:-o ku mojej radości, bo lecter tez nie wchodzi) a dziś w nocy cały czas spała na dole w posłanku w salonie przy mominku, razem z lecterem, tylko on z drugiej strony pokoju:evil_lol:. trochę się martwiłam, czy ranoi będę miała po cxzym schodzić na dół ale schody w całości:multi: klatka jeszcze nie dotarła więc mała miała luzy ;) ale spała pod kocykiem do rana. rano lecter przyszedł na górę się przywitać a ona minutkę po nim przyczłapała :) z łapą różnie. dziś na spacerach ładnie stawiała, biegała, a pioerwszego dnia było okropnie zimno i może przez to bardzioej utykała? piszę w pośpiechu więc pewnie strasznie haotycznie ale za kilka chwil muszę uciekać. etna jest teraz ze mną w starym mieszkaniu, lecter został w domu. aha! dziś rano etna z lecterem naszczekały na karola, który nagle pojawił się na tarasie z łopatą do odśnieżania! czujna dziewczynka!:loveu: może nauczy misia pilnować domu????:evil_lol: i teraz najważniejsze!!! [SIZE=3][COLOR=Red][B]BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO, ŻE ETNUSIA JEST TERAZ ZE MNĄ!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B]ASIOR, TOBIE ZA TO, ŻE ZAŁOZYŁAŚ JEJ WĄTEK, OPIEKOWAŁAŚ SIĘ NIĄ W SCHRONIE, ZABRAŁAŚ JĄ NA PRYWATNE BADANIA!!!ZABRAŁAŚ ZE SCHRONISKA! IRENKO-TOBIE ZA POMOC W DOWIEZIENIU ETNY! SYTUACJA BYŁA PODBRAMKOWA ALE DAŁYŚCIE Z ASIĄ RADĘ! DANUSIU-TOBIE ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ NAD MOJĄ KSIĘŻNICZKĄ! AGNIESZKO32, ANIU Z POZNANIA-WAS MAM NADZIEJĘ OSOBIŚCIE JUŻ NIEDŁUGO UŚCISKAM ZA WSZYSTKO! BEZ WAS BY W OGÓLE NIE BYŁO MOWY O OPERACJI. IZABELKA_70-TOBIE ZA POMOC W DOWIEZIENIU ETNY DO SZCZECINKA DONVITOWI- ZA ZAŁATWIENIE MIEJSCA W KLINICE, ODWIEDZINY, DOPILNOWANIE SPRAWY NA MIEJSCU, ZA CAŁOKSZTAŁT WSZYSTKIM POZOSTAŁYM SPONSOROM, DARCZYŃCOM RZECZY NA BAZARKI NA ETNĘ, BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ!!!!! NIE JESTEM W STANIE WSZYSTKICH WYMIENIĆ, WSZYSTKIM POZOSTAŁYM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO, ŻE MOJA KRÓLEWNA JEST TU ZE MNĄ WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!![/B] :loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  17. [quote name='Alicja']Agata ...ale nawet jak Agnieszka była [B]NIKT[/B] sie nie interesował czy jest podpisana umowa , czy cokolwiek związane z Herą[/QUOTE] no bo wszyscy ufali jej! kto by wtedy przypuszczał, że ona jest skrajnie nieodpowiedzialna? ja też czuje się za tą sytuacje winna. jednak w rozmowach z nią, gdy pytałam o psy, zawsze mówiła, ze teraz już się tym zajmie. nie miałam podstaw by jej nie wierzyć. cholera, nie moge pomóc w żaden sposób :(
  18. [quote name='fioneczka'] ale uwazam że większą głupotą jest to że nikt nie interesował sie sprawą Hery kiedy agniesia wyjechała i wszyscy doskonale o tym wiedzieli[/QUOTE] asia, to nie tak. wszyscy myśleli że ona wróci i "posprząta" ten swój burdel na kółkach....przynajmniej ja naiwna tak myślałam...byłam pewna:shake:
  19. [quote name='ania z poznania']Agata, jak się kiedyś obudzicie i nie będziecie mogli zejść z góry bo nie będzie ostatnich stopni to dzwońcie!!!![/QUOTE] jasne! a ty przyjedziesz z drabiną i nas uratujesz :) a tak na serio to myśle, że nie będzie tak źle.
  20. [quote name='Alicja'][B]:kciuki: za schody [/B][/QUOTE] hahaha! bardzo zabawne
  21. [quote name='fioneczka']nikt nie jest w temacie ... a szkoda [/QUOTE] asiu, przepraszam ale wiesz że mam bardzo ograniczony dostęp do internetu teraz.
  22. etna we wtorek się rozchorowała i danusia zadzwoniła do mnie, by mi powiedzieć, że w czwartek mam nie przyjeżdżać, bo chorego psa mi nie wyda. na szczęście okazało się, ze panieneczka zeżarła kawał kory czy drewna i dzięki opiece weterynaryjnej szybko doszła dio siebie. wyjazd jednak przełożony został na weekend i teraz tylko od tego czy mój mąż załatwi sobie jutro wolne zależy, czy pojedziemy po etnę jutro czy w niedzielę.
  23. cholera! za późno na sterylkę aborcyjną? przepraszam, jestem trochę nie w temacie...czy ślepy miot zostanie uśpiony?
  24. jaka ona jest podobna do heruni, która kiedyś okropnie złapała mnie za serce!!!!(wróciła do okropnych właścicieli :( ) [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/338[/url]
×
×
  • Create New...