Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. fionka ma chyba najświeższe wiadomości.
  2. fioneczka wie, że na kolankach najbezpieczniej ;) czekam na tą poprawę i trzymam kciuki!
  3. [quote name='emilia2280']Za co mozna bylo zaciágnác taaaki dlug? Chyba tylko mega "klinika" a-la Kosiarzy ;/ taki rachunki wznosi a rozliczenia ni chu-chu.[/QUOTE] ten dług (prawie 4 tys.) to pieniądze psów z "bandy bogatyńskiej" na utrzymanie ich w hotelikach, na które czekam od kilku tygodni-podobno idą z banku(!).reszta pieniędzy to te, które ab-agnieszka rzekomo płaciła do mariamc za nasze psy a tak naprawdę nie dochodziły do niej od września! danusia założyła ze swoich pieniędzy na nasze psiaki, już większą część jej oddałam wraz z anią z poznania i agnieszką32. jesteśmy zażenowane całą sytuacją i wściekłe. ab-agnieszka unika kontaktu, zwodzi, obiecuje z dnia na dzień...ale miarka się przebrała, dłużej już nie będziemy czekać:angryy: 10 listopada poprosiłam ją by zrobiła w końcu rozliczenie i przelała mi pieniądze. rozliczenie dostałam na maila, w którym okazało się że nic się nie zgadza! a pieniędzy do tej pory nie mam! przepraszam za zaśmiecenie watku marleja
  4. chwilę temu wróciliśmy do domu. pojechałam jednak dziś do weta. okazało się że to nie jest jakaś rozrzedzona krew tylko ....no właśnie....zapomniałam:oops: w każdym razie coś co było dookoła tego guza. musiało się posączyć trochę ale to nic groźnego. doktor założył misiowi 2 dodatkowe szwy w miejsce gdzie była ta okropna dziura po drenie i powinniśmy mieć spokój. dostał zastrzyk i maść i lek przeciw obrzękom, za tydzień kontrola i zdejmowanie szwów. misio był bardzo dzielny. ani nie pisnął podczas szycia(wet mówi, że te miejsca po operacji już nie są unerwione i że to go nie zaboli i chyba rzeczywiście nie bolało).
  5. [quote name='Asior']jak dla mnie wygląda na Gucia :lol:[/QUOTE] DOKŁADNIE!!! dla mnie też!
  6. a ma ogłoszenia z aktualnymi zdjęciami?
  7. wieści po wieczornym spacerku: nadal leci:placz: pocieszam się, że dopiero 2 razy dostał tabletki. pewnie kilka razy trzeba by zaczęły działać, pewnie nie od razu krew szybciej krzepnie.
  8. [quote name='malibo57'][COLOR=Red][B]UWAGA !!!!! [COLOR=Black] Kryza zaginęła w dniu wczorajszym!!!! Bardzo prosimy wszystkich z okolicy Sochaczewa o pomoc w poszukiwaniach. [COLOR=Red]SYTUACJA AWARYJNA!!!! ZAGINĄŁ PIES !!!!!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/../145379-Sochaczew-Kryza-wraca-na-listAE-bezdomnych-MA-DOM/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/1453...h-MA-DOM/page4[/URL][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] nie otwiera się ten link
  9. [quote name='Magdziak']nie ma szans dac nowych fotek - nie wiem o co chodzi z dogo..[/QUOTE] dodajesz tak samo jak na starym dogo, tylko musisz do postu oprócz zdjęć, wstawić jakiś tekst(10 znaków)
  10. allegro: [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=839894827[/url] ten pies nie ma imienia/?
  11. [quote name='Alicja'][B]a jak podajesz Cyclonamine ??zaraz sprawdze ile razy ja podawałam [/B][/QUOTE] 1 raz dziennie tabletkę a wit.k 3 razy po 1 tabl.
  12. ALLEGRO FIBI: [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=839854607[/url]
  13. już myślałam że będzie dziś wieczorem bezkrwawo ale przyszła szwagierka z małą córeczką i oczywiście lecter się ożywił, wstał z posłanka, pochodził za dziećmi i znów cała podłoga we krwi. jedna gąbeczka chyba wypadła. nie sądzę by coś pomogły bo po namoczeniu są maciupkie, musiałabym ich chyba z 20 włożyć.
  14. po konsultacji z wetem kupiłam w aptece witaminę k, cyclonaminę na zwiększenie krzepliwości krwi, oraz spongostan-takie maleńkie gąbeczki 1cm x 1cm, które również powodują szybsze krzepnięcie krwi. musiałam powtykać je(4 sztuki) do otworku w ranie, następnie zabandażowałam bandażem elastycznym. gąbeczki w ciągu kilku dni całkowicie się wchłoną. mam nadzieję że to pomoże. po weekendzie jedziemy na kontrolę i ewentualne zdjęcie szwów jeśli będzie ok.
  15. [quote name='andzia69']no to ja do Elbląga dodam takiego słodziaka:[/QUOTE] jaki niuniuś!:loveu::placz:nawet takiego słodziaka wywalili!
  16. ale superowe wieści! :) bo vegulec to wsiowa baba i musi mieć podwórko do pilnowania:evil_lol::lol:
  17. [quote name='pawel_wrl']Byście musiały zobaczyc moje, jak mają pobudkę o 4:30 ;) Hektora czasami 5 minut trzeba budzić !![/QUOTE] nie rozumiem jak można się tak znęcać nad zwierzętami ;)
  18. ale fajny maluch! [IMG]http://i50.tinypic.com/345o1ky.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/acrh3.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/v59uoj.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/33aawi1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/o7rr0z.jpg[/IMG]
  19. bardzo twarzowy kubraczek
  20. lecter cały czas dostaje antybiotyk. będę jutro dzwonić do weta jeśli się nie poprawi.
  21. też nie będziemy usuwać. tamte też by mi nie przeszkadzały ale trzeba je było wyciąć bo ten pod pachą rósł za szybko i przeszkadzałby w chodzeniu za chwilę, poza tym weta niepokoiło, że jest przy węzłach chłonnych a ten drugi był pod blizną i też przeszkadzał- lecterek nieraz go lizał i gryzł, skóra była strasznie napięta w tym miejscu. pod pachą próbował drapać więc też już czuł co najmniej dyskomfort. mam nadzieję że za kilka dni misio zapomni o tej operacji.
  22. misio nie wstaje z posłania. chyba się kiepsko czuje, dziś już nie dostał p. bólowych. jak usiadł na chwilę, żeby położyć się w drugą stronę, wyleciało z rany znowu:-( [IMG]http://i48.tinypic.com/2hmzvjo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fvbk3m.jpg[/IMG] mój smutasek kochany:-( [IMG]http://i50.tinypic.com/2chawxs.jpg[/IMG] na tym zdjęciu widać ten nowy guzek na tylnej łapce(jego prawej) [IMG]http://i47.tinypic.com/2woaiw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dpa1ie.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...