-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
fionka ma chyba najświeższe wiadomości. -
AMSTAFF LEGAL został uratowany dzięki Kanie i ma dom
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
w jakim domu???? -
Pies bez szans....odszedł na zawsze(*)(*)(*)
agaga21 replied to andzia69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz::placz::placz: -
[quote name='emilia2280']Za co mozna bylo zaciágnác taaaki dlug? Chyba tylko mega "klinika" a-la Kosiarzy ;/ taki rachunki wznosi a rozliczenia ni chu-chu.[/QUOTE] ten dług (prawie 4 tys.) to pieniądze psów z "bandy bogatyńskiej" na utrzymanie ich w hotelikach, na które czekam od kilku tygodni-podobno idą z banku(!).reszta pieniędzy to te, które ab-agnieszka rzekomo płaciła do mariamc za nasze psy a tak naprawdę nie dochodziły do niej od września! danusia założyła ze swoich pieniędzy na nasze psiaki, już większą część jej oddałam wraz z anią z poznania i agnieszką32. jesteśmy zażenowane całą sytuacją i wściekłe. ab-agnieszka unika kontaktu, zwodzi, obiecuje z dnia na dzień...ale miarka się przebrała, dłużej już nie będziemy czekać:angryy: 10 listopada poprosiłam ją by zrobiła w końcu rozliczenie i przelała mi pieniądze. rozliczenie dostałam na maila, w którym okazało się że nic się nie zgadza! a pieniędzy do tej pory nie mam! przepraszam za zaśmiecenie watku marleja
-
chwilę temu wróciliśmy do domu. pojechałam jednak dziś do weta. okazało się że to nie jest jakaś rozrzedzona krew tylko ....no właśnie....zapomniałam:oops: w każdym razie coś co było dookoła tego guza. musiało się posączyć trochę ale to nic groźnego. doktor założył misiowi 2 dodatkowe szwy w miejsce gdzie była ta okropna dziura po drenie i powinniśmy mieć spokój. dostał zastrzyk i maść i lek przeciw obrzękom, za tydzień kontrola i zdejmowanie szwów. misio był bardzo dzielny. ani nie pisnął podczas szycia(wet mówi, że te miejsca po operacji już nie są unerwione i że to go nie zaboli i chyba rzeczywiście nie bolało).
-
Młoda amstaffka dostała wyrok - ZNALAZŁA NOWY SUPER DOM
agaga21 replied to paros's topic in Już w nowym domu
a ma ogłoszenia z aktualnymi zdjęciami? -
[quote name='malibo57'][COLOR=Red][B]UWAGA !!!!! [COLOR=Black] Kryza zaginęła w dniu wczorajszym!!!! Bardzo prosimy wszystkich z okolicy Sochaczewa o pomoc w poszukiwaniach. [COLOR=Red]SYTUACJA AWARYJNA!!!! ZAGINĄŁ PIES !!!!!!!! [URL="http://www.dogomania.pl/../145379-Sochaczew-Kryza-wraca-na-listAE-bezdomnych-MA-DOM/page4"]http://www.dogomania.pl/threads/1453...h-MA-DOM/page4[/URL][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] nie otwiera się ten link
-
Molos?? Psiak zaginął - okolice Sezamu!! Raków Błeszno!! Częstochowa
agaga21 replied to Magdziak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magdziak']nie ma szans dac nowych fotek - nie wiem o co chodzi z dogo..[/QUOTE] dodajesz tak samo jak na starym dogo, tylko musisz do postu oprócz zdjęć, wstawić jakiś tekst(10 znaków) -
już myślałam że będzie dziś wieczorem bezkrwawo ale przyszła szwagierka z małą córeczką i oczywiście lecter się ożywił, wstał z posłanka, pochodził za dziećmi i znów cała podłoga we krwi. jedna gąbeczka chyba wypadła. nie sądzę by coś pomogły bo po namoczeniu są maciupkie, musiałabym ich chyba z 20 włożyć.
-
po konsultacji z wetem kupiłam w aptece witaminę k, cyclonaminę na zwiększenie krzepliwości krwi, oraz spongostan-takie maleńkie gąbeczki 1cm x 1cm, które również powodują szybsze krzepnięcie krwi. musiałam powtykać je(4 sztuki) do otworku w ranie, następnie zabandażowałam bandażem elastycznym. gąbeczki w ciągu kilku dni całkowicie się wchłoną. mam nadzieję że to pomoże. po weekendzie jedziemy na kontrolę i ewentualne zdjęcie szwów jeśli będzie ok.
-
[quote name='pawel_wrl']Byście musiały zobaczyc moje, jak mają pobudkę o 4:30 ;) Hektora czasami 5 minut trzeba budzić !![/QUOTE] nie rozumiem jak można się tak znęcać nad zwierzętami ;)
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
agaga21 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
bardzo twarzowy kubraczek -
też nie będziemy usuwać. tamte też by mi nie przeszkadzały ale trzeba je było wyciąć bo ten pod pachą rósł za szybko i przeszkadzałby w chodzeniu za chwilę, poza tym weta niepokoiło, że jest przy węzłach chłonnych a ten drugi był pod blizną i też przeszkadzał- lecterek nieraz go lizał i gryzł, skóra była strasznie napięta w tym miejscu. pod pachą próbował drapać więc też już czuł co najmniej dyskomfort. mam nadzieję że za kilka dni misio zapomni o tej operacji.
-
misio nie wstaje z posłania. chyba się kiepsko czuje, dziś już nie dostał p. bólowych. jak usiadł na chwilę, żeby położyć się w drugą stronę, wyleciało z rany znowu:-( [IMG]http://i48.tinypic.com/2hmzvjo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fvbk3m.jpg[/IMG] mój smutasek kochany:-( [IMG]http://i50.tinypic.com/2chawxs.jpg[/IMG] na tym zdjęciu widać ten nowy guzek na tylnej łapce(jego prawej) [IMG]http://i47.tinypic.com/2woaiw5.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/dpa1ie.jpg[/IMG]