Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Alicja']zadałam pytanie dotyczące wizyty na niebieskim[/QUOTE] dzięki alicja :)
  2. [quote name='natalia_aa']Z tego, co mi wiadomo, procedury prawne trwają, psy zostały odebrane tymczasowo i nie ma zgody na ich ogłaszanie, są to informacje z 23.12, wątpię by coś się w tej kwestii zmieniło, ale spytam.[/QUOTE] no tak, kompletnie o tym zapomniałam! [quote name='Okamia'][IMG] [img]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zima2009/pniewy/_DSC1334.jpg[/img] z naszego noworocznego spacerku :)[/QUOTE] cudeńko!
  3. :help1:szukamy osoby, która sprawdzi potencjalny dom dla białasa w ząbkowicach śląskich:help1:
  4. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] a co Misiek tak nie robi :hmmmm: :oops:[/B][/COLOR][/QUOTE] misiek to misiek:eviltong::evil_lol:
  5. byłam dziś w lecznicy, jednak moje 2 psy tyle czasu zajęły doktorowi, że już nie śmiałam prosić, by mi pozwolono odwiedzić champa, gdyż w poczekalni była już kolejka. wet twierdzi, że on prawdopodobnie ma ciało obce gdzieś w żołądku. całe szczęście, że ma teraz dobrą, troskliwą opiekę. wierzę, że dojdzie do zdrowia, że stan jego się już wkrótce unormuje i będziemy podziwiać wspaniałą metamorfozę.
  6. [quote name='Alicja'][B]tak jak pisze Asia i musisz szczelnie mordulca złapać a jak zatkasz dziury nosowe to na mur połknie , przy tym masuj karczycho po przełyku ...wiem wiem ....masz 2 ręce ale da się ;)[/B][/QUOTE] no właśnie tak robiłam i się zawsze udawało ale ostatnio już nie. tylko mu nosa nie zatykałam. [quote name='ania z poznania']No a najprostsza metoda, czyli pasztet "z nadzieniem"?[/QUOTE]misio niczego ode mnie z ręki już nie bierze co ładnie pachnie i smakuje. bierze tylko kurze stópki suszone. ani paszteciku, ani kiełbaski, ani skwareczek, ani mięska, ani miodku. nic! do michy nie wrzucę bo etna zaraz zje.
  7. obie piękne! dzięki za foty, fajnie zobaczyć szczęśliwe i bezpieczne szkrabiki :) jak skołujecie dobrej jakości fotki to może byśmy już mogli je ogłaszać? łukasz, możesz liczyć na moje allegro jeśli chcesz.
  8. [quote name='ania z poznania']Asiorku, a zdjęcia jakieś nowe będą????[/QUOTE]no właśnie! mała pewnie się już zmieniła, dorosła...:razz:
  9. [quote name='fioneczka']eeeee Ty sie boisz paluchy głęboko wepchnąć ;) ja tu u mnie to po osiedlu ganiam i psom prochy wciskam :) tak się już wyszkoliłam ... ale do Ciebie mam za daleko ... chyba że będziesz wpadała do mnie ;)[/QUOTE]2 razy dziennie? szybko miałabyś nas dosyć! ;) będę próbowała wsadzać głębiej....:oops::diabloti:
  10. [quote name='fioneczka']Agara otwierasz pysiol, tabletkę chwytasz pomiędzy palec wskazujący i trzeci nie wiem jak on się nazywa (ten od **** ;)) i wpychasz tabletę najgłębiej jak potrafisz razem z palucham. Później zamykasz pysia i unosisz do góry na chwilę - nie ma bata wszystko połknie ;)[/QUOTE]a myślisz, że tak nie robię? zawsze tak jęzorem miele, że tabletki sobie poprzesuwa i doopa!
  11. nie wiem co powiedzieć, bo prawie same obsceniczne foty alicja powklejałaś! a to to już przesada: [URL]http://images8.fotosik.pl/156/09c33fde6ba25abe.jpg[/URL] :oops::oops::evil_lol:
  12. czy pies będzie odebrany drogą interwencji czy będziecie próbowały nakłonić jaśnie pana, by go oddał?
  13. [quote name='andzia69']ja się zastanawiam tylko nad jednym...jeśli one trafiły do jakichś ludzi...to dlaczego ci ludzie (ani jeden) widząc adresatkę nie poinformowali, że znaleźli takie psy? jak znalazłam potrąconego psa w obroży i na niej był napisany nr tel to była pierwsza rzecz, którą zrobiłam - zadzwoniłam pod ten nr tel...[/QUOTE]psy często gubią adresówkę. agnieszka co chwilę nowe kupuje, bo one ciągle gubią, kupuje coraz to inne, by sprawdzić, które najdłużej się utrzymają. poza tym może ci ludzie nie chcieli oddać? może pomyśleli o zarobku na takich psach, nie wiedząc o sterylizacji?
  14. [QUOTE]dziś w nocy etna przyszła do naszej sypialni na górę i całą noc spała na dywaniku przy łóżku. lecter całą noc chodził po domu, nie wiedziałam o co mu chodzi. drapał się i chodził w tą i z powrotem. rano okazało się że rozdrapał sobie guzka na szyi do krwi. i tak wybieraliśmy się do weta więc z samego rana spakowałam psy i pojechaliśmy(oba psy razem pierwszy raz jechały w bagażniku i ie było spięć!). gdy dr ciborowski zobaczył etnę, która pięknie weszła do gabinetu, aż oniemiał z zachwytu!!! powiedział [B]"NIESAMOWITE!"[/B] i kilka razy to powtórzył [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] a ja myślałam, że nie jest z nią aż tak dobrze[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] powyginał ją trochę i powiedział, że do tej pory [B]poprawa jest o jakieś 70%[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG] [/B]według niego.[B]jeszcze raz dziękuję mariamc za taką wspaniałą, 2 miesięczną opiekę nad moją etnusią[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][/B] weterynarz zapisał tableteczki(melexan) przeciwzapalne i przeciwbólowe, bo malutka odczuwa jeszcze ból przy odciąganiu łapki do tyłu(.........)[/QUOTE] reszta tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Lecter-dla-przyjaciA-A-Misio-i-Etna-nowa-siostrzyczka-Zaczynamy-wspA-lne-A-ycie?p=13816129#post13816129[/url]
  15. dziś w nocy etna przyszła do naszej sypialni na górę i całą noc spała na dywaniku przy łóżku. lecter całą noc chodził po domu, nie wiedziałam o co mu chodzi. drapał się i chodził w tą i z powrotem. rano okazało się że rozdrapał sobie guzka na szyi do krwi. i tak wybieraliśmy się do weta więc z samego rana spakowałam psy i pojechaliśmy(oba psy razem pierwszy raz jechały w bagażniku i ie było spięć!). gdy dr ciborowski zobaczył etnę, która pięknie weszła do gabinetu, aż oniemiał z zachwytu!!! powiedział [B]"NIESAMOWITE!"[/B] i kilka razy to powtórzył :) a ja myślałam, że nie jest z nią aż tak dobrze:) powyginał ją trochę i powiedział, że do tej pory [B]poprawa jest o jakieś 70%:multi: [/B]według niego.[B]jeszcze raz dziękuję mariamc za taką wspaniałą, 2 miesięczną opiekę nad moją etnusią:loveu:[/B] weterynarz zapisał tableteczki(melexan) przeciwzapalne i przeciwbólowe, bo malutka odczuwa jeszcze ból przy odciąganiu łapki do tyłu. co do misia to nie aż tak dobrze. guzki rozsiane, z tego, który w nocy rozdrapał, wzięto wymaz i jeszcze z kilku miejsc, gdzie trochę wyłysiał. wyniki za tydzień. pod pachą trochę opuchnięte, mamy miejscowo na wszystkie zmiany i guzy stosować octenisept, tabletki temoxifen. za tydzień jak będą wyniki, to będzie prawdopodobnie zmiana antybiotyku na inny. lecterek tak się wycwanił, że ie jestem mu w stanie podać dobrze żadnej tabletki. przez oststnie 2 tygodnie prawie za każdym razem gdy dawałam mu antybiotyk, wypluwał, rozgryzał:mad:...już wszystkie metody wyczerpałam! dlatego pewnie znów zaczął się drapać i łysieć, bo antybiotyk był podawany w nieodpowiednich dawkach przez to. cholera, że ja wtedy nie dałaM TYCH GUZÓW DO BADAŃ:shake: wściekła jestem na siebie za to.
  16. niestety allegro zostało usunięte:shake:
  17. trzeba sprawdzić każdy trop. ja wierzę, że je znajdziecie!
  18. tylko nie ogłaszajcie go jako mix z bullowatym! piękny burek.
  19. [quote name='Freya73']Chyba wystarczy £10 ?[/QUOTE]jasne, to wystarczy na ok. 3 wyróżnione aukcje, bo koszt jednej to 12,50. dzięki freya :)
  20. filmik bardzo wzruszający...to jego spojrzenie...! pobeczałam się jak dziecko :( biedny, kochane , maleńki okruszek...
  21. tak, jest na nk u mnie w psach do adopcji: [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19398638[/url] , ma też allegro ale to a mało b y dom znalazła :(
×
×
  • Create New...