-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
boże, aguś...dbajcie też o siebie bo się wykończycie, rozchorujecie...musicie być silni. ja nadal wierzę, że się znajdą!wierzę w to bardzo. nie zapadły się pod ziemię. wszyscy o nich wiedzą, w końcu ktoś je znajdzie. trzymaj się kochana moja, bądź dzielna i nie trać nadziei! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aga, psy mogą być daleko. trzeba by zawiadomić też dalsze schroniska. danka mi podpowiadała, że w stargardzie warto... tak bardzo czekam na jakieś informacje, że ktoś je widział, że się znalazły... :( -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Agata wrzuć , ja skopiuję[/QUOTE] [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19398638/gallery/album/2/340[/url] -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
agaga21 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
wrzuciłam biedaka na wątek ogólny bullowatych. w poniedziałek będę z moimi psiakami w śremie, może uda mi się go odwiedzić(nie wiem czy mnie wpuszczą do niego) ale choć zapytam o niego. dodam go też zaraz na nk z danymi do wpłat -
:placz::placz::placz: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176581-Pitbull-Szakal-BoA-e-gdzie-byA-eA-P-A?p=13785811#post13785811[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/3c2864d5024b5927med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/152/86e2cf443107d0e9med.jpg[/IMG][/URL]
-
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
agaga21 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
boże...strasznie współczuję!!! :( :( -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32'] A ja swoich chyba nie doceniałam i Bóg je zabrał ode mnie :-(:-(:-([/QUOTE] nawet mi tak nie pisz! cały czas o was myślę. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Ale pięknie razem wyglądają, Etnusia jest prześliczna :loveu:[/QUOTE] aguś, nawet nie potrafię się za bardzo cieszyć z tych moich psów gdy wiem, że twoje gdzieś daleko, zagubione... :( -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania'][url]http://i50.tinypic.com/20ixte8.jpg[/url] Kto kogo wyprowadza??[/QUOTE] ta "metoda" się nie sprawdziła. poplątały sie tylko, ona chciała biegać a on stał o nie chciał się ruszyć, także nie będą razem chodziły na razie na smyczy. -
pomóżcie proszę rozsyłać wiadomości o sarze i fiodorze, które zaginęły w wigilię w okolicach szczecina [URL="http://www.e-zwierzak.pl/photo/350x350/2009_12_27/c289161290a652f7b2b676df66b2858a0.jpg"][/URL][IMG]http://www.e-zwierzak.pl/photo/350x350/2009_12_27/c289161290a652f7b2b676df66b2858a1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.e-zwierzak.pl/photo/350x350/2009_12_27/c289161290a652f7b2b676df66b2858a0.jpg[/IMG] wątek zaginionych psów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125620-Fiodor-i-Sara-zaginAE-A-y-Szczecin-i-okolice-POMOCY/page139[/URL]
-
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i50.tinypic.com/fbwa35.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jh9fle.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34hv2wo.jpg[/IMG] ............................. -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
................... [IMG]http://i48.tinypic.com/15hiovb.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2pyq2s0.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ivx0tc.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2akmoty.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/xeit5z.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
........... [IMG]http://i47.tinypic.com/25528ia.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/20ixte8.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hxmu09.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/314doqd.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e8v9k6.jpg[/IMG] -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
etna jest bardzo spokojna. chyba jej się od lecterka udzieliło, bo całe dnie prawie śpi gdy jesteśmy w domu, za to na spacerach to prawdziwy wulkan energii! -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aga, znajdą się! Zobaczysz. Inaczej być nie może! -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
biedny pies, cieszę się że jest dla niego miejsce u marka. -
Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))
agaga21 replied to izabelka_70's topic in Już w nowym domu
ale wieści! bandziowi się poszczęściło! bardzo się cieszę i dziękuję w imieniu naszych piesków za pamięć! -
KRAKÓW - Etna, piękna amstafka,WYGRAŁA ŻYCIE!!!! MA DOM u AGAGI!!!!!!
agaga21 replied to Asior's topic in Już w nowym domu
u nas dobrze. etna jedynie 2 razy próbowała lectera bzykać, co skończyło się hałasem, bo lecter skoczył na nią a ona nie chciała mu pozostać dłużna. wszystko jednak trwało 2 sekundy bo jak na nie wrzasnęłam to momentalnie od siebie odskoczyły i uciekły kazde na swoje posłanko. nie ugryzły się nawet. wczoraj jadły z jednej michy, nieśmiało i tylko przez chwile ale jadły :) nowe fotki będą za kilka dni. mój ojciec porobił psom sporo w święta ale musi je "obrobić" i mi przysłać. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
WYRÓŻNIONE ALLEGRO. MAM NADZIEJĘ ŻE NIE USUNĄ ZA SZYBKO :( [url]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=867925956[/url] AGUŚ, PRZEPRASZAM, ŻE TYLKO TYLE MOGĘ... -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
agaga21 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
aguś, cały czas o was myśle od samego początku. nie wiem jak pomóc. wrzucę plakat ogłoszeniowy chyba na allegro po prostu...trzymaj się kochana!