Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. jakie wielkie pieski! :D [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5bf42323.jpg[/URL] [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/635ec05a.jpg[/URL] to zdjęcie jest naprawdę świetne! [URL]http://img33.imageshack.us/img33/3089/dsc05371m.jpg[/URL] w ogóle bardzo udana sesja :) hermes piękny. mam nadzieję, że uda mu się pomóc.
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Dziewczyny , a co z pępuszkiem ???- do czasu odpadnięcia co robicie? Bo teraz nie każą nic robić, inni znowu , że przemywać .[/QUOTE] mi kazały kupić OCTENISEPT i tym psikać na pępek, oprócz tego patyczkiem higienicznym też spryskanym octeniseptem wycierać miejsce między pępkiem a kikutem, bo tam lubi się odrobina wydzieliny zbierać. póki co jeszcze kikut nie odpadł ale jest wszystko ładnie zasuszone. aha, po kąpieli dobrze osuszyć zanim się tam octeniseptem potraktuje.
  3. [quote name='dzodzo']ja przy nawale pokarmu polecam odwrotnie,okład z ciepłego ręcznika na twarde piersi, naprawde działa!!! w 3 dobie dostalam piersi jak kamien, akurat wrocilysmy do domu ze szpitala i zonk,żeby mała mogła w ogóle mogła złapac sie za jedzenie, musialam najpierw okładac własnie ciepłym-gorącym recznikiem ,rozmasowywac miejsca gdzie zatykały sie kanaliki i odciągac troszkę przed podaniem cycka.Dopiero jak zmiękło Tamar mogła pociągnąc i tak cała pierwszą noc w domu.Potem juz było ok.[/QUOTE]tak, tak. ale po ściągnięciu pokarmu(lub wypiciu przez dziecko) chłodne okłady zapobiegną powstawaniu aż tak dużej ilości pokarmu ;) czyli najpierw ciepłe okłady i masaż, potem zimne z kapusty.
  4. ciocie, dziękuję wam za wszystkie porady. chciałam zakomunikować, że pomogła zwykła, tradycyjna mąka ziemniaczana! jestem trochę w szoku bo nie wierzyłam w jej działanie, że będzie lepsza niż te wszystkie polecane kremy i maści. [B]przez 1 dobę mycia pupki wodą z kropelką emolium+suszenie suszarką do włosów+zasypywanie mąką ziemniaczaną, różnica jest KOLOSALNA! zaczerwienienie już jest znikome, krostek już prawie wcale nie ma!:multi::multi: [/B] szczerze mówiąc trochę chyba bym się bała tego termontiolu. niby wszyscy polecają i pewnie działa super, ale jednak w ulotce piszą by nie stosować u maluchów.
  5. [url]http://img833.imageshack.us/img833/3034/pb162444.jpg[/url] jaki piękny uśmiech!
  6. anita, mi się wydaje ze to nie jest ten sam pies. zobacz na brzegi fafli tuż pod nosem, jeden ma tam czarny pigment i kropkę tuż pod noskiem na lewym faflu a drugi nie. poza tym nos jest inaczej ubarwiony, jeden ma dookoła nosa dużo różowego a u drugiego tego nie widać. edit: przyjrzałam się drugi raz i już sama nie wiem....
  7. [quote name='chita']ale mi dogo muli:-( kazda strona otwiera mi sie z 10min:angryy: a dzis mijaja dokladnie 2 lata jak pojechalam po arine do Brodnicy:loveu: to byly naprawde cudowne dwa lata:loveu: jak ten czas leci...[/QUOTE] mi tak muli od dłuższego czasu internet a dogo to już tragicznie! WIELU WSPÓLNYCH, SZCZĘŚLIWYCH LAT WAM ŻYCZYMY:loveu::loveu::loveu: a swoją drogą to myślałam, że masz arinkę krócej niż my etnę!
  8. [B]zachęcam do głosowania na superowym bazarku fotograficznym! [/B]13 zwycięzkich fotek znajdzie się w kalendarzu :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-G%C5%81OSUJEMY-%21-fotoBazar-do-kalendarza-dogo%21%21%21-do-03.12-g-23.00"]http://www.dogomania.pl/threads/217513-G%C5%81OSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] moje 3 paskudy też biorą udział więc jeśli komuś by się któraś nasza fotka spodobała i ktoś zechciałby na nią zagłosować to byłoby nam bardzo miło:cool3:. konkurencja jest duża i mnóstwo świetnych zdjęć więc jeśli będziecie głosować na inne foty to oczywiście się nie pogniewamy bo jest całe mnóstwo naprawdę świetnych! w każdym razie im więcej głosujących tym ciekawiej ;)
  9. [quote name='pepsicola']Wróciłyśmy do domu. Lena urodziła się 22.11.11 o godz. 11.20 z wagą 2900g (tak wiem, że miała być duża:angryy:) 54cm, 10pkt. Na razie próbujemy zapanować nad naszym wspólnym życiem. Mamy problem z karmieniem-nawał pokarmu, którego Lena nie potrafi ściągnąć, bo piersi twarde, więc trochę je z piersi, a trochę dokarmiam ściągniętym mlekiem, bo waga kiepsko przyrastała, jak była tylko na tym co dała radę sama wypić. Teraz jest dużo lepiej i chyba się laktacja normuje, mleko się zmienia z siary na przejściowe i mam nadzieję, że będzie już ok.[/QUOTE]gratulacje! twoja też lenka a jakoś wcześniej nie doczytałam, że nasze dziewczynki mają takie same imiona :) zanim zaczniesz karmić, ściągnij trochę mleka i gdy piersi już nie będą takie twarde, malutka będzie mogła najeść się spokojnie bez dokarmiania butlą. ja tak robiłam i wszystko się unormowało. [quote name='Ania+Milva i Ulver'][COLOR=magenta][B]Pepsicola -gratulacje!![/B][/COLOR] Czekamy na fotkę córeczki:) A co robiłyście /robicie przy nawale pokarmu? Odciąganie laktatorem wystarcza?[/QUOTE] czasem pomaga ale jak dużo mleka się zbiera a nie chcesz karmić to dobrze jest zrobić okłady z MROŻONYCH LIŚCI KAPUSTY (tak, wiem, brzmi to idiotycznie ale pomaga, daje ulgę i mniej pokarmu nachodzi)
  10. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/IMG_0378.jpg[/url] a to bandyta mały! :evil_lol:
  11. o boże, tutaj znów jakiś koszmar! mam nadzieję, że operacja się uda i zagoi się wszystko bez powikłań...trzymajcie się...
  12. [quote name='bira']Witaj Sabinka :-) Myślę o jeszcze jednym kotecku i jednym piesecku,[/QUOTE] myśl, myśl intensywnie :)
  13. o rany, jaka biedna! powinna dochodzić do siebie w ciepłym domu, przy troskliwych ludziach :( poza tym jest przepiękna.
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]za to Morris jest mistrzem min poważnych i zbitego psa :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]biedny, skrzywdzony piesek:diabloti: [quote name='chita']:roflt: Morrisek ma juz uszka przekute, mozesz wkładac kolczyki:eviltong: jaka Lusia ma tu mine :loveu:biedny skrzywdzony maly dziurkacz do uszu i fafli:eviltong: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-KVOlXa5IBZI/Ts-aChEVy2I/AAAAAAAADFk/uSn9s3Cje3Q/s512/IMG_0511.JPG[/URL][/QUOTE] mała bestia maltretuje biednego gamonia przy każdej okazji [quote name='Donvitow']Fajne fotki. Jak zwykle. Potrafisz uchwycić ich charaktery. PS Szogun wraca do domu.[/QUOTE] dzięki :) co do szoguna, trudno się cieszyć....mam nadzieję, że nie biorą go po to by za chwilę znów z domu wykopać:shake: jeszcze jedną fotkę miałam wstawić i w końcu zapomniałam! lenki pierwszy spacerek. całe 30 minut w wózku na tarasie, bo pogoda była piękna. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-64RXEksE_dU/Ts-LLTvANcI/AAAAAAAADDo/Smrm4-c9gWk/s720/IMG_0379.JPG[/IMG] [IMG]https://picasaweb.google.com/agaga21a/251111?authkey=Gv1sRgCJ3gjsTkvJWdcw#5678910681529726402[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/agaga21a/251111?authkey=Gv1sRgCJ3gjsTkvJWdcw#5678910681529726402[/IMG]
  15. [url]http://img502.imageshack.us/img502/4769/dsc0255y.jpg[/url] hahaha! świetna mordeczka! :D
  16. [url]http://images50.fotosik.pl/1238/e97170edc6235ae9med.jpg[/url] ślicznie! gąska super :D
  17. ale się załatwiłaś z tym kolanem! a to był taki "niewinny" wypadek:shake:
  18. jak się czuje chłopak?
  19. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-48SyibzMM34/Ts679oEBLeI/AAAAAAAADgQ/9ZBZJpTTq2c/s640/_DSC9781.JPG[/URL] uważaj arinko na oczka! [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-ebG85tmozGI/Ts68b_Ux7JI/AAAAAAAADgk/arfhjQhvCac/s640/_DSC9803.JPG[/URL] gałąź rozpracowana i doprowadzona do stanu używalności. teraz pańcia rzucaj! :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-_5w7ZfDiGYQ/Ts68_pD6LjI/AAAAAAAADg0/io-81bx8_7E/s576/_DSC9736.JPG[/URL] co to za groźne spojrzenie!?!:eek2: ta wasza jesień wygląda jak wiosna prawie!:razz:
  20. odwet [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-qhm2elB0joY/Ts-aQYVEbVI/AAAAAAAADFs/seVhur8sRcw/s720/IMG_0518.JPG[/IMG]
  21. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Q0nes4Ilg3I/Ts-ZTXM9qCI/AAAAAAAADFY/lN9D6g5PIn0/s640/IMG_0504.JPG[/IMG] on już wie, co go czeka za sekundę [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sbzh0JtycvA/Ts-ZtYmoZEI/AAAAAAAADFc/1tyoNbxg-68/s720/IMG_0507.JPG[/IMG] przecież jesteśmy grzeczne [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zn7sQ-q66eE/Ts-Z111JEqI/AAAAAAAADFg/LtNqGfYYxJY/s512/IMG_0509.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KVOlXa5IBZI/Ts-aChEVy2I/AAAAAAAADFk/uSn9s3Cje3Q/s512/IMG_0511.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MTBa31uM84E/Ts-aJvd-_HI/AAAAAAAADFo/6RWzUwz9Oz4/s640/IMG_0516.JPG[/IMG]
  22. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n2ldad-O_38/Ts-PYh_cRSI/AAAAAAAADE4/0E9QDvHYEWk/s512/IMG_0464.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7iH8GfqvN9U/Ts-P2Fds-mI/AAAAAAAADFI/y-rDItYjlPQ/s512/IMG_0469.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rcaY1pVTc78/Ts-QDWCiQXI/AAAAAAAADFM/_g5W9mMlYI8/s640/IMG_0477.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SLB-KjMR0CA/Ts-QIE1QrAI/AAAAAAAADFQ/B0SCBpjjlFQ/s640/IMG_0478.JPG[/IMG] i na koniec zmaltretowany morrisek [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w1ORpxMGvnM/Ts-ZMi1k_9I/AAAAAAAADFU/cEp8A5VAF3I/s640/IMG_0503.JPG[/IMG]
  23. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0J_Nv8bPQzY/Ts-OAZRpDNI/AAAAAAAADEU/JE4tZzSvUOw/s640/IMG_0418.JPG[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iNvUSTInAUE/Ts-OFKONkBI/AAAAAAAADEY/OyO03wqH-s0/s720/IMG_0421.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fYRUv2ZNnMI/Ts-OolkjXjI/AAAAAAAADEg/Rmpv5bK-yeM/s576/IMG_0439.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KWt-d4RQLgY/Ts-Ovr6dUUI/AAAAAAAADEk/rORHvDSymDw/s640/IMG_0440.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--pYcV8keV_8/Ts-O627LtwI/AAAAAAAADEo/PNJxgiAIYkA/s640/IMG_0444.JPG[/IMG]
  24. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZJqOFkd_-Aw/Ts-LstEwQEI/AAAAAAAADDw/IqbNtHlV8a8/s640/IMG_0385.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WN2QvKfu0Gc/Ts-MOx048sI/AAAAAAAADD8/Dcjg9CsKgfc/s640/IMG_0390.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cSnvn_wY6Jk/Ts-PAmmFCkI/AAAAAAAADEs/j2mbGQIzcZ4/s512/IMG_0447.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KLato8Qe1G8/Ts-NUIl_-OI/AAAAAAAADEQ/_2xI5OQhmhk/s720/IMG_0408.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-TfGQ7BWWuio/Ts-PSEr9JCI/AAAAAAAADE0/OYO3dPo-M1U/s640/IMG_0454.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...