-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
zobaczcie :(:(:(:(:( [url]http://www.dogomania.pl/threads/218823-Staruszek-bez-sier%C5%9Bci-z-ogromnym-guzem-szkielet-CZY-S%C4%84-GRANICE-OKRUCIE%C5%83STWA[/url]! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/703/zdjcie0100j.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7016/zdjcie0100j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/zdjcie0101r.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8793/zdjcie0101r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/zdjcie0113f.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1698/zdjcie0113f.jpg[/IMG][/URL]
-
dan to dżentelmen, więc się po prostu zdziwił, że jakaś laska chce mu ryjka obić ;) a lala to po prostu zołzunia :)
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Rano lało masakrycznie. Szłam Ingę do szkoły zaprowadzi, to nawet majtki mi przemokły... Do szkoły mam niecałe pięć minut na nogach. Porażka, musiałam młodą taką mokrą tam zostawić. .[/QUOTE] deszcz i wiatr-typowa pogoda w nederlandii ;) u nas kropiło, ogólnie nieprzyjemnie. -
[quote name='pepsicola']A ja się dziś zważyłam i jestem w szoku. Waga przed ciążą 51kg, waga 9 dni po porodzie 53kg, właściwie nie widać, że byłam w ciąży:) Bardzo się cieszę z takiej sytuacji.[/QUOTE] to zazdroszczę. mi sporo zostało :(
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Tak, ja zamawiałam na początku tego tygodnia, miałam jeszcze jeden pakiet niewykorzystany u Pliny.[/QUOTE] aaa, no właśnie. pisałaś mi na gg ale zapomniałam czy to chodziło o dalcię czy lalkę :) -
ciotki, czy któraś z was używała gorset/pas poporodowy? jeśli tak, to który polecacie a który wręcz przeciwnie? tyle jest tych modeli na allegro że trudno na coś się zdecydować a chciałabym sobie takie ustrojstwo sprawić, byle sie nie zwijało i spełniało swoją rolę
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
a tu półtora miesiąca nowych fotek nie było! odświeżamy temacik dalci i prosimy o świeże zdjęcia :) czy ktoś wie jak z ogłoszeniami? ktoś ostatnio może zamawiał? bo już się pogubiłam.... za chwilę stuknie dalci roczek u fur a domku niet!!! -
[quote name='Akrum']uzupełniłam rozliczenie Lali :) na zdjęcia i wieści czekamy :) czy ktoś w ogóle z ogłoszeń dzwonił w sprawie Lali, chociaż jakieś zainteresowanie było?? a jak się czuje Miriam?? nadal kumpluje się z naszą Lalą?? czy zmieniając płeć zmieniła też charakter i już nie lubi naszej babcinki??[/QUOTE] miriam z tego co wiem stał/a się najbardziej rozpieszczaną "maskotką" całego schroniska i ostatnio danusia zastała go leżącego na stole w pomieszczeniu socjalnym a wszyscy pracownicy zamiast go stamtąd zgonić, stali dookoła i się śmiali. wszyscy go bardzo kochają, pewnie w życiu tyle ciepła nie dostał co teraz dostaje :) niestety z lalką nie mieszka, jest nadal w warunkach niemal sterylnych, ma swój pokoik przy pomieszczeniach dla personelu. lalka miała być połączona z dziadziem astem (danem) ale obiła mu ryjka więc póki co mieszka sama i jest powolutku z danem zaprzyjaźniana ale nie wiem czy coś z tego będzie. mam nadzieję że danusia znajdzie czas na fotki w najbliższym czasie :) telefonu nie było ani jednego niestety.
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
rozliczenie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA%21-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka%21-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki%21NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86%21?p=18118573&viewfull=1#post18118573"]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=18118573&viewfull=1#post18118573[/URL] -
danusiu, prosimy o jakieś świeże fotki :) rozliczenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=18118573&viewfull=1#post18118573[/url]
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Czemu nikt sie filmiku nie dopomina co??:mad: Moja skleroza postepuje i trzeba mi przypominac o wszystkim:eviltong: [url]http://www.youtube.com/watch?v=KBMmVG8IwEE&feature=youtu.be[/url] [url]http://www.youtube.com/user/FURCIACZEK#p/a/u/1/2gadeUWqbxE[/url][/QUOTE] nie widać na filmach by coś jej było :) -
[LEFT]pepsicola, a ty nie pochwalisz się swoją córcią?:cool3: mała julcia przesłodka :) a moja lenka dziś kończy 3 tygodnie [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GWgGPDv92lg/TtYeDt5GG1I/AAAAAAAADLY/2Gb7VPz1X7s/s640/IMG_1412.JPG[/IMG] taaaka jestem długa:evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Qakp6LAGFbQ/TtYdBLVS7tI/AAAAAAAADKw/UACh7APsIyc/s720/IMG_1386.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vJw4TX6s-Zw/TtYdSx6h--I/AAAAAAAADK4/UJ7SPwMlij0/s720/IMG_1391.JPG[/IMG]
-
[quote name='chita']to sie szybko uczysz bo od razu widac po fotkach:loveu::razz:super![/QUOTE]dzięki, ale mam wrażenie że wszystko robie przypadkowo a na czytanie instrukcji mam za mało czasu. teraz zbieram na obiektyw, bo ten co mam jest do bani. [quote name='justysiek']ha ha ha :) no może ...:)[/QUOTE]uważaj! :D [SIZE=4][COLOR=blue][B]KOCHANI, ZAGŁOSUJCIE NA RACHÓW STARY! ZOSTŁO NIEWIELE CZASU: [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399[/url][/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Super sesyjka :) ale modelka chyba w końcu znudziła się pozowaniem :evil_lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-0DF7KvnTpv8/TtYegEJl-lI/AAAAAAAADL4/a17lQBMNPJc/s720/IMG_1443.JPG[/URL] grymaśna gwiazdeczka rośnie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]modelka jak głodna to kapryśna [quote name='Joann']Jest śliczna! W ogóle całe stado ludzie i psie bardzo ładne;][/QUOTE]dziękuję w imieniu całego stada:evil_lol: [quote name='unikatowydiament']ah te dzieciaczki wspaniałe są też bym już chciała,ale narazie dupa:([/QUOTE]ja obce dzieciaczki to lubię [B]tylko na zdjęciach[/B] :diabloti: rzadko kiedy mam do obcego dzieciaka cierpliwość i mnie nie denerwuje. swoje własne to całkiem inna bajka-kocham ponad wszystko :loveu::loveu:i pewnie troszkę idealizuję alem wydają mi się najwspanialsze na świecie :oops::evil_lol: [quote name='justysiek'][QUOTEhttps://lh4.googleusercontent.com/-85HDEM6Gt8E/TtYdoIzFjGI/AAAAAAAADLI/GvQhEkErDy0/s640/IMG_1403.JPG]oj jaka księżniczka :) bo się zapatrzę wchodząc do tej galerii... :):):)[/QUOTE]boisz się, że się zarazisz?:cool3:
-
[quote name='chita'] [B]kochani!! prosze.... Głosujcie proszę na Rachów- wspolny kandydat dogo: [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14399&view=viewpoll"]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...&view=viewpoll[/URL] Wystarczy się zarejestrować na forum i oddać głos! Wasz jeden głos może oznaczać przetrwanie zimy dla 150 psów! głosowanie jest do dzisiaj, rachow idzie łeb w łeb, kazdy głos na wage złota !!! [/B][/QUOTE] jak zwykle zagłosowałam ale nie na moje nerwy by śledzić to do końca...
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
agaga21 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[url]http://images50.fotosik.pl/1252/ed66839aee668a92med.jpg[/url] hehe, ale ma miejsce! moje psiska też uwielbiają wygrzewać się przy kominku. to urodzone piecuchy ;) -
[LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5ZlhDLXy6i4/TtYeRYkpFyI/AAAAAAAADLo/UcR2P6LXIkU/s720/IMG_1433.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CUZjIvGeXXs/TtYeZDq5NjI/AAAAAAAADLs/Q19keF7tchg/s640/IMG_1439.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LuUlq9l5zcs/TtYebLwWwOI/AAAAAAAADLw/Q0couKk75fU/s720/IMG_1441.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0V0vg4R3hfM/TtYedvIpeTI/AAAAAAAADL0/0K5XNbWs19k/s720/IMG_1442.JPG[/IMG] i w tym momencie sesję trzeba było zakończyć ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0DF7KvnTpv8/TtYegEJl-lI/AAAAAAAADL4/a17lQBMNPJc/s720/IMG_1443.JPG[/IMG] [/LEFT]