Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Kiłi']Z jakimi parametrami robiłas oba zdjęcia? Też mam kitowy (nie wiem czy dobrze doczytałam, ze masz 550d i kit ehehehe :oops::evil_lol: Ja mam 600d i kit) i za cholere mi takie zdjęcia nie wychodzą... Wczoraj dorwałam tamrona ze światłem 2.8 no różnica w zdjęciach jest :diabloti:[/QUOTE] nie wiem jakie są najważniejsze parametry, więc spiszę ci to co mi picasa pokazuje: pierwsze zdjęcie: ogniskowa 32mm czas ekspozycji 0,02s(1/50) przesłona 4.38 ogniskowa f/4.5 iso 1250 szybkość migawki 5,63 drugie: ogniskowa 18mm czas ekspozycji 0,025s(1/40) przesłona 4 ogniskowa f/4 iso 160 szybkość migawki 5,38
  2. [quote name='Pusiakowa']Agaga21, jaką lustrzankę kupiłaś?[/QUOTE] canon eos 550d ważki super!
  3. [quote name='unikatowydiament']już zagłosowałam pozdrawiamy[/QUOTE] a ja nie widzę twojego głosu. trzeba kliknąć w ankietę i napisać post na kogo się głosuje i napisać z jakiego forum się przybyło i jaki ma się na nim nick (czyli: [B][I]dogomania, unikatowydiament[/I][/B]) niestety inaczej twój głos się nie liczy :(
  4. z dogo od beagli (i z forum beaglowego) jest [B]izabelka_70 [url]http://www.dogomania.pl/members/91740-izabelka_70[/url] [/B]
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver'], może sexu za mało?:diabloti: Ale moje libido w tej chwili jest w skali -0:shake: [/QUOTE] jak pomyślisz, że to przyspieszy akcję, to pewnie i libido wzrośnie ;)
  6. [quote name='Bolsbokser']Więc ... moim zdaniem ... Tutaj [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-bK95sCZXY84/Ts-LiACk1gI/AAAAAAAADDs/MLlQXU5cYME/s640/IMG_0384.JPG[/URL] - przesunęłabym kadr w stronę, w którą pies patrzy - jeśli to możliwe, usunęłabym z kadru to różowo-zielone coś - jeśli nie da rady - ustawić się z takiej perspektywy, żeby to kolore coś nie wchodziło w kadr - wytarłabym najpierw śpiochy w oku, zanim ym zaczęła cykać - takie duże ostre słońce wcale nie jest przyjacielem fotografa czy fotoamatora - zobacz jakie kontrasty powstają, bardzo duże cienie, pies mruży oczy ... - a w ogóle to chyba bym zrobiła pionowy kadr - nie wiem jak siedział pies, ale chyba lepiej y wyglądał w pionie - linia "horyzontu: jest na wysokości oczu - nienajlepiej to wygląda [COLOR=blue][B]ja pewnych rzeczy jeszcze nie dostrzegam, np że to różowo-zielone coś jest na fotce niepotrzebne albo tej "linii horyzontu". śpiocha już nie wytrę ale następnym razem zwrócę na to uwagę.[/B][/COLOR] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-0ChUxxgAYjM/TtNWezQf1JI/AAAAAAAADG4/MBuxIdm4yb8/s640/IMG_0873.JPG[/URL] - całkiem fajen, ale te "śmieci" w tle niepotrzebne - dałabym większą GO, żeby również nos zmieścił się w obszarze ostrośi - spojrzenie ... ujmujące :) [COLOR=blue][B]hmmm... śmieci, czyli tło? nie pamiętam jak robiłam to zdjęcie, pewnie w automacie:oops: i nie było jak ustawić GO[/B][/COLOR]. [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-nm4edVqZJCU/Ts5UeLn7O1I/AAAAAAAADDY/UN-rE_XvkfY/s640/IMG_0280.JPG[/URL] - nie wiem, co u Ciebie jest niebieskie, ale na moim monitorze jedynie plastykowa butelka i jej korek, oraz jakieś elementy czerwonej zabawki-samochodu - jak na fotkę albumową , jest OK. nic poza tym - kadr nieciekawy, perspektywa też, ale pieseczki baaaaardzo fajne [B][COLOR=blue]z tym niebieskim chodziło mi o to że chyba z WB było coś nie tak. kadr faktycznie nieciekawy ale wstawiłam to zdjęcie by dostać wskazówki jak następnym razem robić zdjęcie tego typu, gdy psy szaleją, jak ostrość na nie złapać i w jakim najlepiej robić trybie.[/COLOR][/B] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-d-WqwHEekjY/Tt5JEIphogI/AAAAAAAADPs/fOkWV2rLCmA/s720/IMG_1655.JPG[/URL] - nastrojowo, ale ... wszystko wyszło żółte [COLOR=blue][B]jak zrobić by żółte nie wychodziło?[/B][/COLOR] [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-CUZjIvGeXXs/TtYeZDq5NjI/AAAAAAAADLs/Q19keF7tchg/s640/IMG_1439.JPG[/URL] - brakuje mi światła na buźce, zasłonięte zostało przez kocyk - szkoda, bo brak bliku w oczach, jakby były puste [COLOR=blue][B]ok[/B][/COLOR] No to teraz trenuj :)[/QUOTE] poza tym co napisałam, dziękuję za konstruktywną krytykę i będę prosiła o więcej:evil_lol: może się czegoś nauczę.
  7. [LEFT][quote name='Bolsbokser'] [B]Agaga21[/B], musisz po prostu trenować, trenować, trenować ... itd. A tak serio, to nie wiem na jakim jesteś etapie. Wrzuć jakieś zdjęcie - łatwiej będzie dać Tobie jakieś wskazówki.[/QUOTE] na razie to moje pierwsze próby-trochę w ciemno. portret-pies siedział bez ruchu, w dobrym słońcu więc było łatwo [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bK95sCZXY84/Ts-LiACk1gI/AAAAAAAADDs/MLlQXU5cYME/s640/IMG_0384.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0ChUxxgAYjM/TtNWezQf1JI/AAAAAAAADG4/MBuxIdm4yb8/s640/IMG_0873.JPG[/IMG] zdjęcia w ruchu robiłam w trybie "sportowym" i wyszły kiepsko, do tego szaro-buro było. nie wiem w jakim trybie je robić i jak złapać ostrość na psie, który akurat biegnie. i dlaczego wyszły "niebieskie" ?:oops: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nm4edVqZJCU/Ts5UeLn7O1I/AAAAAAAADDY/UN-rE_XvkfY/s640/IMG_0280.JPG[/IMG] a tu w domu bez lampy błyskowej, za to przy nocnej lampce [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-d-WqwHEekjY/Tt5JEIphogI/AAAAAAAADPs/fOkWV2rLCmA/s720/IMG_1655.JPG[/IMG] i bez lampy, dzienne światło [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CUZjIvGeXXs/TtYeZDq5NjI/AAAAAAAADLs/Q19keF7tchg/s640/IMG_1439.JPG[/IMG]
  8. kto jeszcze nie głosował w konkursie na największą bidę? [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=167217#p167217[/url] proszę, głosujcie na sunię z szydłowca bezimienną, ona po sterylce aborcyjnej chyba znów trafi na ulicę :placz::placz::placz::placz: ma szansę wygrać karmę za 1000zł, proszę, pomóżcie, bo jej taka szansa przepadnie! jeśli sie nie miało konta na niebieskim to po rejestracji trzeba napisać, że się jest z dogo i trzeba wpisać posta, na kogo się zagłosowało, oprócz kliknięcia w ankietę.
  9. podczytuję was od kilku dni i jestem coraz bardziej załamana patrząc na wasze foty, bo widzę, jak wiele muszę się nauczyć........i przede wszystkim zainwestować w obiektyw bo mam kitowy, kupiony w komplecie z aparatem. ech, szkoda, że nie trafiłam tu jakieś 2 tyg. temu, gdy kupowałam aparat. [url]http://img221.imageshack.us/img221/2112/51942ca29621ef68bfa9dd3.jpg[/url] cudo! :) zależy mi by nauczyć się robić dobre zdjęcia w ruchu i nie wiem jak się za to zabrać. to mój pierwszy kontakt z lustrzanką.
  10. okropna historia :( mam nadzieje, że facet po drodze nie stwierdził, że z psa i tak już "nic nie będzie" i że faktycznie się go nie pozbył w najtańszy sposób...współczuję przeżyć.
  11. [quote name='Florentynka']Cóż, chyba muszę się pokazać na tym wątku ;) w oczekiwaniu na mój pierwszy miot...[/QUOTE] ten psi czy ludzki?:evil_lol::evil_lol: w każdym razie GRATULACJE! dzodzo, ślicznie :) twoje maleństwo już całkiem spore! aniu, [B]3 x "S"[/B] działa przyspieszająco, czyli: [B]s[/B]eks, [B]s[/B]przątanie, [B]s[/B]pacery(długie) ;)
  12. od 2 dni ania się tutaj nie meldowała! może już urodziła!
  13. dziś po raz kolejny pytałam o miejsce dla niej w szczecinku i na razie lipa. niech ona nie trafi znów na ulicę!!!! :( :( :( :(
  14. [quote name='chita']na niebieskim Lenox bierze udzial w konkursie ------> [url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=81&t=7005&p=166897#p166897[/url][/QUOTE] karolina, wybacz ale musiałam zagłosować inaczej...cholera, że nie można zrobić kilku pierwszych miejsc i pomóc wszystkim tym bidom :( :(
  15. ale super! takie masz futra,że eneasz już nie zmarznie, ma się w co wtulić :)
  16. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-VrPNFmwMGd4/TtrAR55nNRI/AAAAAAAAQu0/z980wrlrEko/s640/DSC05269.JPG[/url] ale masz żłobek! uśmiech laury śliczny. ja już nie mogę się doczekać kiedy moja lena zacznie się uśmiechać świadomie.
  17. [quote name='agnieszka32'] Faktycznie, nie pomyślałam o posłankach :evil_lol: [/QUOTE]a w zasadzie po co posłanka? przecież są kanapy! [url]http://img838.imageshack.us/img838/6051/pc056135.jpg[/url]
  18. [quote name='chita'] ( oprocz obrazow brakuje poslanek dla marusi i figi:eviltong:)[/QUOTE]hehe, no wlaśnie! a w gabinecie powinny wisieć ich ogromne zdjęcia, takie 150x200cm:cool3:
  19. [quote name='agnieszka32']Tak, lokal jest bardzo wysoki (3,55 m) i dużo ma "gołych" powierzchni na ścianach, więc jest gdzie i co wieszać (chociaż w rzeczywistości nie wyglądają na takie puste jak na fotkach ;)). Ruszam pełną parą w przyszłym tygodniu, klienci się już niecierpliwią, więc na pewno będzie co robić :)[/QUOTE] na pewno rozkręcisz kancelarię szybciutko w końcu sama u siebie :)
  20. [quote name='bira']Ta pogoda mnie chyba zabije. I to dosłownie... Wieje u nas, że głowę chce urwać, wczoraj wiatr tak mną targnął, że wleciałam z rowerem pod auto, później nie mogłm dalej ujechać, więc musiałam rower prowadzić... A dzisiaj mało nie oberwałam gałęzią, która spadała z drzewa... Jak nie przestanie wia, to chyba zacznę się bać wyhodzi z domu...[/QUOTE] zapomniałam że w holandii wszyscy wszędzie jeżdżą rowerami :) w taką pogodę to masakra i zawsze jest pod wiatr, prawda? :D a w ogole jeśli to nie tajemnica, to w jakim mieście mieszkacie?
  21. fajnie! bardzo elegancko i świetna kolorystyka. obrazy "ocieplą" ściany i będzie ekstra! nooo, to teraz pewnie na dogo to rzadko kiedy wpadniesz jak ruszysz w wir pracy
  22. aga, foty obiecałaś z kancelarii a jutro już dawno minęło
  23. jaki on śliczny! i oko wygląda super! w ogóle już nie przypomina tej bidy którą był jeszcze tak niedawno. cieszę się, że jest już w dt :) a powiedzcie jeszcze, to dt z limitem czasowym czy do czasu znalezienia odpowiedniego ds?
  24. [quote name='Jenny19']Pojechał dzisiaj, do Inari (Iwony).[/QUOTE] fajnie :) już nie będzie marzł. liczę na fotki z dt
×
×
  • Create New...