Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. hela (*) http://www.dogomania.pl/threads/214622-HELA-nie-prosi-ju%C5%BC-o-DT-bo-w%C5%82a%C5%9Bnie-zosta%C5%82a-u%C5%9Bpiona-!
  2. [URL]http://img13.imageshack.us/img13/8224/p1018879resize.jpg[/URL] cuuuudna!:loveu::loveu: [URL]http://img404.imageshack.us/img404/442/p1018532resize.jpg[/URL] ta mała ślicznotka to twoja druga córcia?
  3. [quote name='malawaszka']o matko... ja nie będę tu wchodzić... bo już całkiem mi przejdzie ochota na potomka :mdleje:[/QUOTE] [quote name='chita']:cool3::cool3::cool3::loveu: haha mi tez ochota na potomka przeszła zanim sie w ogóle pojawiła:evil_lol: a jak Was czytam to dostaje dreszczy:shake:[/QUOTE] najgorsze w tym wszystkim, że jak już się zacznie dziać to nie ma odwrotu...
  4. [quote name='bira'] Zresztą większość porodów odbywa się w domu, więc gdzie znieczulenie, kiedy nawet lekarza nie ma.[/QUOTE]ŻE CO????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='bira'] Później położna powiedziała mi, że drugi poród jest wprawdzie szybszy, ale za rto bardziej bolesny.., [/QUOTE]no jeszcze mnie strasz, jeszcze mnie strasz!:mad::placz::placz: ja myślałam, że pierwszego nie przeżyję! to było niewyobrażalne a planowałam sobie, że ja-twardzielka zęby zacisnę i jakoś to pójdzie....nie chcę pisać co się wtedy działo. myślałam, że teraz będzie łatwiej a ty mnie tu załamujesz:placz:
  5. dzięki wielkie w imieniu bb. szkoda tylko że heli się nie mogły przydać :(
  6. ja właśnie też miałam pierwszy poród wywołany w 38 tygodniu. fajne to było, z tego względu, że nie musiałam się stresować kiedy, gdzie, jak itd., jednak ponoć ból jest dużo większy przy wywoływanym. kamilek był spory, bo prawie 4kg ważył i w tamtym szpitalu często praktykowano właśnie wywoływanie porodów. znieczulenia zewnątrz oponowego wtedy nie dostałam. czy dostanę teraz? przekonam się dopiero w trakcie bo teraz już nie dają na prośbę pacjentki i trzeba rodzić na żywca! tylko w niektórych szpitalach się na to zgadzają ale i tak do końca nie ma pewności czy się dostanie. przyznam, że to też spędza mi sen z powiek, bo po kamilku powiedziałam sobie, że nigdy więcej nie dam się wrobić w poród bez znieczulenia i panicznie się tego boję. teraz też nie mam takiej możliwości by wywołać poród, muszę odczekać aż franczeska sama zechce opuścić mój brzuch. pewnie mnie zaskoczy gdy nie będę się tego spodziewać.
  7. [quote name='gameta'] A my dziś byliśmy na pneumokokach. Chyba ma teraz ciepłą głowę, więc się martwię, czy to to czy inne gó...o[/QUOTE]często po szczepieniach lekarze profilaktycznie radzą podać syropek p.bólowy/p.gorączkowy bo dzieciaczki właśnie często gorączkują po szczepieniu.
  8. a takie komentarze to już sobie daruj
  9. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img822.imageshack.us/img822/4954/dsc0327ut.jpg[/url] jakio banan!:evil_lol::evil_lol: śliczne zdjęcia jesienne :)
  10. [quote name='ageralion']Kurcze u mnie mozna bylo bardzo latwo poznac, ze sie zaczelo, bo wylalo sie ze mnie wiaderko wody (przynajmniej takie mialam uczucie :roll:), skurcze zaczely sie kilka ladnych godzin po odejciu wod... Chyba pora zaczac codziennie zagladac na watek i podpytywac czy to juz :diabloti:[/QUOTE] no włąśnie, jak wody odejdą to wszystko jasne i nie ma odwrotu ale czasem odchodzą dopiero na samym końcu. a swoją drogą to zawsze się obawiam takiej sytuacji jak jestem poza domem, że gdzieś w miejscu publicznym się zacznie ze mnie lać:oops::evil_lol:
  11. [quote name='malawaszka']o ja pierdziu :mdleje: to nie dla mnie takie emocje[/QUOTE] ani dla mnie!:evil_lol: chcę się porządnie wyspać, bo już niedługo to sobie tylko będę mogła o tym pomarzyć a tu się nie da
  12. [quote name='bira']Współczuję... Na kiedy masz termin? Ja przed samym porodem też nie spałam kilka nocy, tragedia. Dopiero jak Biania wylazła wreszcie się wyspałam.[/QUOTE] na 23 listopada. teraz jest już 38 tc więc dziecko donoszone, tyle że do wyznaczonego terminu jeszcze 2 tygodnie. [quote name='ageralion']A moze psiaki czuja nadchodzaca zmiane w domu, zblizajacy sie porod? Mnie czesto zaskakuje psia intuicja i to bardzo. Wspolczuje bezsennosci, przechodzilam przez to przez polowe ciazy. Znalam doskonale program w TV miedzy 3 w nocy a 9 rano :mdleje:A jak juz mialam checi sie przespac, to sasiedzi wiercili w scianach, gowniarze pod oknme szaleli na skuterach, albo jakis debil dzwnil domofonem lub puszczal muzyke na caly regulator :angryy:[/QUOTE] ja podejrzewam, że ja z tych emocji nie mogę spać, bo co dzień myślę, że to może już dziś będzie i tak się nie mogę doczekać. druga sprawa to strasznie niewygodny brzuch, przez który nie mogę wygodnie leżeć. dzisiaj w nocy miałam takie skurcze, że myślałam, że to już dzisiaj będzie ale nie chciałam się spieszyć do szpitala, więc poszłam się wykąpać, ułożyłam włosy, pokręciłam się po domu i tak mnie 6 godzin trzymało...niestety rano mi wszystko przeszło i zostało tylko niewyspanie. całe szczęście że nie narobiłam paniki i nie zrywałam wszystkich z łóżka(mam umówioną szwagierkę że jakby co to w nocy przyjedzie kamila popilnować jakbyśmy musieli jechać do szpitala) no a szpital do którego się wybieram jest 30km od nas więc też nie byłoby fajnie robić sobie w nocy takie wycieczki na darmo. no niestety okazało się, że to fałszywy alarm. aha, luna w nocy 2 razy sie zlała. pewnie obudziłam ją tym moim kręceniem się po domu, więc moja wina ;)
  13. [quote name='ageralion']... ale czy ja moge miec jakies normalne zwierzaki? Juz stracilam nadzieje ;) [/QUOTE] podaj definicję [B]normalności[/B], bo pewnie większość z nas nurtuje to samo pytanie ;)
  14. fajnie :) a kto sprawdzał domek?
  15. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-TB1Px4TPjtM/Trfk2qbmVPI/AAAAAAAABrI/usiiRidzA1o/s640/Zdj%2525C4%252599cie227.jpg[/url] ooooo, jak słodko!!!!!!!!!!! :)
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver']To ja do tego nowego szpitala też 30...w poniedziałek mam spotkanie z położna i zobaczę co i jak tam...ale potwierdziła mi , że jest zzo...płatne 150zł;)[/QUOTE]no to masz fajnie. ja do samego końca pewnie nie będę wiedziała czy zzo dostanę czy jednak nie. niby mam obiecane ale jeśli nie będzie tej pani-szefowej oddziału która mi obiecała, to różnie może być... [quote name='Katcherine']Ja mialam takie 4 noce w ciagu 3 tygodni poprzedzajacych... ale jak sie wreszcie zaczelo to nie bylo zadnych watpliwosci...wiec to byly przepowiadajace. Pilnuj teraz tylko ruchow dzidzi.[/QUOTE] ja miałam już jedną taką noc z 1 na 2 listopada ale wtedy te skurcze były minimalne, po prostu odczuwalne. te dzisiejsze były takie już dość bolesne, więc liczyłam na to, że to już te prawdziwe. no i trwało to w sumie 6 godzin, więc też mi to dawało do myslenia. a córcia to dawała mi dziś w brzuchu taki popis jak nigdy dotąd. i to cały czas a zwykle w nocy jest spokój, (bryka zazwyczaj ok 12-1 w nocy a potem 6-7 rano). teraz chyba odsypia ;)
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']A daleko masz do szpitala? Ja dziś pierwsza noc przespana od 3 dni...marzę o porodzie heheh[/QUOTE] 30km tam gdzie się wybieram. tylko się wkurzyłam. nie lubię takich fałszywych alarmów.
  18. [quote name='agnieszka32']Do zawału mnie doprowadzisz chyba!!![/QUOTE] ciesz się, że nie dzwoniłam lub ci sms w nocy nie napisałam, że to już!:evil_lol: ech...ale byłby falstart jakbyśmy pojechali do szpitala. całe szczęście, że nie panikowałam.
  19. [url]http://img442.imageshack.us/img442/1227/oski3.jpg[/url] mister uśmiechu na dogo :)
  20. całą noc miałam skurcze, o 3 wzięłam prysznic, wysuszyłam włosy, znów się położyłam, bo wydawało mi się że nie ma co robić paniki. w końcu zwlokłam się z łóżka, posprzątałam w kuchni :D zrobiłam sobie herbatkę z miodem i cytryną i tak sobie teraz siedzę i się zastanawiam czy to skurcze przepowiadające czy to już TE właściwe. no nic....za godzinkę wyprawimy kamila dom przedszkola i wtedy zdecyduję czy jechać do szpitala, czy nie, bo może mi przejdzie... z jednej strony już bym chciała ale z drugiej...troche się boję. w każdym razie to już druga noc z rzędu bez snu. edit: to chyba jeszcze nie to. pochodziłam troche i mi przechodzi a moja cierpliwość znów została wystawiona na próbę.
  21. [url]http://img265.imageshack.us/img265/5772/p1090629j.jpg[/url] bardzo brzydko to wygląda :( kurcze, jego trzeba koniecznie gdzieś umieścić by wyleczyć od początku do końca, nie na oko. tylko gdzie i za co......? :(
  22. za mną kolejna nieprzespana noc. nie zmrużyłam oka nawet na 5 minut.
  23. [quote name='agnieszka32']Zawsze to jest nasza wina - albo nie schowamy butów, albo nie zamkniemy drzwi, albo nie pochowamy pościeli... itd :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] taaaaak....albo drzwi i ościeżnice nie takie jak sie psu podobają, albo kanapa stoi nie w tym miejscu gdzie powinna:diabloti::diabloti::diabloti: wiesz coś na ten temat:diabloti:
  24. [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4b81cae3.jpg[/URL] hahaha! świetne:evil_lol: [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d0eedbbf.jpg[/URL] ciekawe :) [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e576ccbe.jpg[/URL] super tereny tam macie [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5c4be150.jpg[/URL] a ta fotka jest cudna. ma w sobie [B]TO COŚ :cool3::loveu: [/B]
×
×
  • Create New...