-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
:mad::mad::angryy::angryy::placz::placz: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Nj3TJKnoGEQ/TspU823ic2I/AAAAAAAAC_k/W962M0ugXdY/s512/P1050683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Zan-uBCcaG8/TspVA99BXhI/AAAAAAAAC_o/lmA4YQskLZ8/s640/P1050681.JPG[/IMG]
-
[LEFT][quote name='bira']Ale ona miny robi niewyjęte. Niemożliwa jest :-) I jeszcze trochę "opoalona" ma buźce ;-) A szczurosława ma coś takiego w sobie, że ujmuje za serce :-) Strasznie mi przypomina tymczasowiczkę koleżanki, którą też nazywaliśmy szczurosławą :-)[/QUOTE]lenka jeszcze troszkę była ponoć "zażółcona" (ja tego nie widziałam) jak wychodziła ze szpitala, może to od tego, ale już jej ten dziwny kolorek pomału schodzi. a szczurowata ma pyszczek szczurowaty, który wszędzie wściubia i taki jej urok ;) [quote name='fonia123']super zdjęcia pannicy :) szczurosława zresztą też niczego sobie ;)[/QUOTE]dziękujemy :) [quote name='chita']jaki aniołek:loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-7UPvD_bp8cA/TsloxAboBMI/AAAAAAAAC-Y/D1UBuebCKuQ/s640/DSCN5421.JPG[/URL] [/QUOTE]ciekawa jestem jak ci się lenka spodoba w prezenciku od ciebie:cool3: zrobię fotkę i wstawię niedługo, chociaż jest troszkę za duży [quote name='chita']a tu nie widac jaka Lusia wysoka - wypisz wymaluj jamnik:-P [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-dexCflRN-4c/Tslqj_uT45I/AAAAAAAAC-o/hoAxl8Pj6M8/s512/_DSC5187.jpg[/URL][/QUOTE] o tym samy6m pomyślałam! mam PRAWIE jamnika:crazyeye::crazyeye::evil_lol: [quote name='agnieszka32'] Piękne te fotki Szczurosławy...[/QUOTE]dziękuję, przekażę tacie :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Luśka jest urocza, te jej duże uszyska :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]prawie jak skrzydła, co?:evil_lol: :mad::mad::angryy::angryy::placz::placz: [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Nj3TJKnoGEQ/TspU823ic2I/AAAAAAAAC_k/W962M0ugXdY/s512/P1050683.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Zan-uBCcaG8/TspVA99BXhI/AAAAAAAAC_o/lmA4YQskLZ8/s640/P1050681.JPG[/IMG]
-
[LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wTLu3mLbZY8/TslnBSfpAoI/AAAAAAAAC-Q/4aVOaM1iVhs/s512/P1050638.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7UPvD_bp8cA/TsloxAboBMI/AAAAAAAAC-Y/D1UBuebCKuQ/s640/DSCN5421.JPG[/IMG] rośnie nam karateka [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-M4h-UaTNyi4/Tslo9fmdQNI/AAAAAAAAC-c/h-WQKlGByA8/s640/DSCN5431.JPG[/IMG] a żeby nie było, że tylko zdjęcia dziecięcia, wstawiam jeszcze 3 zdjęcia szczurka które mój tata zrobił jak u nich byliśmy kilka tygodni temu [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RU3-qOFjfqM/TslqUuYyeaI/AAAAAAAAC-k/hQ5soikJEk8/s640/_DSC5264.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dexCflRN-4c/Tslqj_uT45I/AAAAAAAAC-o/hoAxl8Pj6M8/s512/_DSC5187.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-odfe8pwd5TU/TslqqBWEshI/AAAAAAAAC-s/QK8PiuaLc6Y/s512/_DSC5056.jpg[/IMG] [/LEFT]
-
[quote name='Obama']Gratuluję córy!!!!!!!!!!:)[/QUOTE] dzięki. a ja się chciałam poskarżyć. mój internet ostatnio działa TRAGICZNIE! a dogo to już ciągle mnie wywala. jak mam trochę czAsu i chcę poczytać, to strona mi się 10 minut otwiera. cholerna neostrada. dzisiaj moja mama wyjechała. zaczynamy sobie radzić sami, bez niczyjej pomocy. na razie jest ok, mała jest jak aniołek grzeczna :)
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']jestem jestem, ale nie odzywam się, bo mam zawirowania w życiu i nie chcę Wam przynudzać oraz psuć humoru, którego sama nie mam. Bardzo martwię się jak ogromny stres, jaki przyszło mi odczuwać w ciąży wpłynie na mojego małego chłopaczka. Bardzo odczuwa mój nastrój, bo ostatnio praktycznie nie śpi, tłucze się całe dnie i noce, kopie, przeciąga się, jest niespokojny.. [/QUOTE] mam nadzieję że wszystkie twoje życiowe zawirowania szybko się skończą i w spokoju będziesz rodzić. tego ci życzę dziękuję za gratulacje :)
-
mój internet doprowadza mnie ostatnio do szału!!!:angryy: ciągle mnie rozłącza:angryy: ale nie o tym chciałam... czy mi się wydaje, czy rodzice maciusia nas jakoś ostatnio opuściła?
-
Duma-piekna astka z ogromnym długiem! Szuka domu i wsparcia finansowego!
agaga21 replied to chita's topic in Już w nowym domu
gosiu, dasz rade nagrać filmik jak dumka chodzi i biega? -
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] A jak synek w ogóle na małą reaguje? Nie jest zazdrosny?[/QUOTE] sporo się przytula do mnie, więcej niż zwykle, ale zazdrości póki co nie okazuje. ja podkreślam na każdym kroku, jaki jest dla nas ważny, wspaniały, kochany itp. od siostrzyczki dostał konsolę więc pierwsze lody zostały przełamane, bo marzył o takiej zabawce. raz czy dwa razy dziennie pyta się czy może małą pogłaskać :) więc chyba nie jest źle.
-
hahaha, uśmiałam się z opisów zdjęć. kajtek świetny. u nas pewnie by nie miał życia, pewnie by go paskudy od razu wypatroszyły. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-07AHTa5EdA8/TsWZ8GMhhaI/AAAAAAAADD8/dludcQgo1AQ/s640/_DSC9667.JPG[/URL] jak słodziutko!:loveu::loveu:
-
a gdzie fotki?????
-
[quote name='bira']Eee... duży facet :-) W jakim jest wieku? Mała jest boska, a jakie ma nóżki chudziutkie...[/QUOTE]kamilek ma 5,5 roku [quote name='agnieszka32'] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-bt9hXqT5oPI/TsU75oAajHI/AAAAAAAAC90/jTmCO3yteZs/s640/DSCN5271.JPG[/URL] Tu ją chyba z wrzątku wyciągnęłaś :evil_lol:;)[/QUOTE]chciałam ugotować i schrupać ;) [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-IjBaPkXbLow/TsU8ahRmlpI/AAAAAAAAC94/TvTpIGIDKqI/s640/DSCN5338.JPG[/URL] Świetne zdjęcie! :lol:[/QUOTE]szkoda tylko że szczurek tyłem i ryjka nie widać
-
lenka na tym zdjęciu wygląda identycznie jak kamilek(mój 5 letni synuś) w jej wieku [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-If8f2wu2Dio/TsU7R2Ik3yI/AAAAAAAAC9s/rY0t3PXvU50/s640/DSCN5260.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AY5mvi_0G2g/TsU7dqFETdI/AAAAAAAAC9w/rF0lYGr3QT0/s640/DSCN5261.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bt9hXqT5oPI/TsU75oAajHI/AAAAAAAAC90/jTmCO3yteZs/s640/DSCN5271.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f6NjHndWm6g/TsU9HlE2aUI/AAAAAAAAC-A/hUZtEthyQqU/s512/DSCN5359.JPG[/IMG] jeszcze zdjęcie z moim synusiem, który jeszcze kilka dni temu wydawał mi się malutkim chłopczykiem a teraz widzę jaki jest już duuuuuży [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_surprised.gif[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IjBaPkXbLow/TsU8ahRmlpI/AAAAAAAAC94/TvTpIGIDKqI/s640/DSCN5338.JPG[/IMG]
-
[LEFT][quote name='malawaszka']achhhh :loveu:[/QUOTE]:evil_lol: [quote name='agnieszka32']Sama słodycz :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-XkUTALoJPB4/TsKHBV70qVI/AAAAAAAAC9k/F_qYem0GqNw/s640/P1050601.JPG[/URL][/QUOTE]ja mogłabym ją schrupać. jestem kompletnie zakochana :loveu: [quote name='unikatowydiament']zgadzam się,dzieciaczki są cudne:)[/QUOTE] a różnie to bywa:razz: [quote name='iskra_wroc']Gratulacje ! :)[/QUOTE]dzięki :) [quote name='agnieszka32']Ale tylko cudze :diabloti:[/QUOTE]a ja mam odwrotnie. moje cudne:cool3: a z tymi cudzymi to różnie bywa [quote name='katik'] Gratuluje ślicznej Lenki :loveu:[/QUOTE]dziękuję :) [quote name='ageralion'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-XkUTALoJPB4/TsKHBV70qVI/AAAAAAAAC9k/F_qYem0GqNw/s640/P1050601.JPG[/URL] Bozie jaka kluszynka:loveu:A czapka czadowa!!!:evil_lol:[/QUOTE]ciocia aga zaopatrzyła nas w kilka takich czadowych ciuszków:cool3: [quote name='Pyrdka']Maleńka śliczna. Gratuluję Agatko. Szybko zapomnisz. Pierwszego syna rodziłam w Tomyślu, drugiego już w Grodzisku. Też z naszym szpitalem mam złe wspomnienia.Brrrrrrrrr. Na stronie szpitala jest forum.Opisz tego skutw....a.[/QUOTE]a widzisz, do wolsztyna miałam tak blisko a wszyscy sobie ten szpital chwalą. złą decyzję podjęłam ale już czasu nie cofnę. dziękuję za gratulacje :) [quote name='Donvitow']Zaglądam i nowych fot nie widzę.Pewnie Aga pierze pieluchy. Pozdrowionka.[/QUOTE]pieluchy wyprane ;) zaraz coś wrzucę :) [quote name='bira']Dawno takiego słodziaka nie widziałam :-) Cudna jest :-) Dzisiaj moja sąsiadka urodziła. Już są w domu, mały jest... taki mały... zapomniałam, że dzieci sa tak malutkie ;-)[/QUOTE]są malutkie a jak szybko rosną! zanim się człowiek obejrzy a mija kilka lat i dziecko już się buntować zaczyna:crazyeye: [quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko popołudniowo:)[/QUOTE]witam i pozdrawiam :) [/LEFT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-If8f2wu2Dio/TsU7R2Ik3yI/AAAAAAAAC9s/rY0t3PXvU50/s640/DSCN5260.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AY5mvi_0G2g/TsU7dqFETdI/AAAAAAAAC9w/rF0lYGr3QT0/s640/DSCN5261.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bt9hXqT5oPI/TsU75oAajHI/AAAAAAAAC90/jTmCO3yteZs/s640/DSCN5271.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f6NjHndWm6g/TsU9HlE2aUI/AAAAAAAAC-A/hUZtEthyQqU/s512/DSCN5359.JPG[/IMG] jak już tu taki baby boom robię to jeszcze zdjęcie z moim synusiem, który jeszcze kilka dni temu wydawał mi się malutkim chłopczykiem a teraz widzę jaki jest już duuuuuży:crazyeye: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-IjBaPkXbLow/TsU8ahRmlpI/AAAAAAAAC94/TvTpIGIDKqI/s640/DSCN5338.JPG[/IMG][LEFT] [/LEFT]
-
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
agaga21 replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
wspaniale wygląda! cieszę się bardzo że moje różne podejrzenia były bezpodstawne. niunia wygląda pięknie :)- 563 replies
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
o dżizys, mi ta wizyta z głowy wypadła! ale sądząc po ciszy nic się nie udało...? -
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Dziewczyny- w co ubrać maleństwo przy wyjściu ze szpitala? Ile warstw ... nie chcę aby się potem spocił w samochodzie....ale też aby nie było mu zimno....[/QUOTE] ja ubrałam w body z długim rękawem, pajacyk welurkowy, gruby kombinezon(bo tylko taki miałam) i wsadziłam w fotelik a położna przed wyjściem jeszcze okryła małą kocykiem takim cienkim który miałam. no i oczywiście czapeczka bawełniana a na nią ciepła i kaptur. było bardzo zimno tego dnia, na drzewach był szron. w aucie ustawiliśmy taką średnią temperaturę i mała się nie spociła. miałam wrażenie, że jest bardzo zadowolona bo całą drogę siedziała cichutko i nawet się nie odezwała a prawie pół godzinki jechaliśmy.
-
[quote name='Pyrdka']Czego mamy Ci agaga gratulować?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Moje-S%C5%82o%C5%84ce-zgas%C5%82o-%28*%29...-Etna-PIG-BULLKA-i-Morris-CANE-CUNDEL-zapraszaj%C4%85?p=18009675&viewfull=1#post18009675[/url] ;)
-
justysiek, strasznie ci współczuję :( :( :( dla twoich przyjaciół [IMG]http://www.ulicafotograficzna.pl/foto3/4671_b.jpg[/IMG]
-
dziewczyny, dopiero wróciłam ze szpitala, musze się trochę ogarnąć zanim się dowiem co z psiakami. danusia też pewnie mało zagląda bo była chora i ma teraz pewnie całe mnóstwo zaległości, nie tylko na dogo ale i w pracy ;)