-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='AmeliaR']Przychodzę z dobrymi wieściami. Możliwe, że w przeciągu jakiegoś czasu (trudno mi jest dokładnie określić ile to potrwa) będę mogła wziąć Inguś na tymczas i jeśli wszystko będzie dobrze to zostanie u nas na stałe, a dołożę wszelkich starać, żeby było dobrze (jednak nie mogę jeszcze obiecać, że na 100% będę mogła wziąć Ją na DT)! Gdyby ode mnie zależała decyzja to byłabym w stanie wziąć Ją już teraz, ale mam 16 lat i mieszkam z rodzicami, więc chyba sami rozumiecie, jednak wszystko wygląda całkiem dobrze. Idea wzięcia Inguś do nas zrodziła się już koło września jednak nic nie chciałam mówić, ponieważ wtedy wyglądało to nie za ciekawie, jednak teraz zaczyna być coraz lepiej! Trzymajcie kciuki! :)[/QUOTE] oby się udało i niunia już święta w domku spędziła!
-
[quote name='Kajusza']no to gratuluje :-)[/QUOTE] [quote name='bira'] Gratulacje. Oby tak dalej :-)[/QUOTE] trzymajcie kciuki żeby już im tak zostało, chociaż ja się za bardzo na to nie nastawiam, bo wiele razy już tak było że nic i grzeczne a następnego dnia coś znowu zmalowały. niestety przy 3 psach to chyba trzeba przyjąć za normę, że czasem coś się dzieje. ostatnio morris zjadł mi sweter ale to moja wina była bo zostawiłam sweter na kanapie (za bałaganiarstwo się płaci) byle już tylko nie sikały!
-
Bullowate z Przyborówka czekają na domki stałe!
agaga21 replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'] Za to wrócił do nas rudy pitbullek, nie wiem, czy go pamiętasz- Neczka założyła mu kiedyś wątek. Był u ludzi jakies 3 lata. W zeszłą niedzielę przywiozłam go spod Wrocławia. Tym bardziej jest tragedia, bo pies z mieszkania wylądował w schronie- a idzie zima.[/QUOTE]o jezu :( a jaki był powód oddania? nie kojarzę o którego chodzi. -
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
agaga21 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
tęskni za "mamą" ale mam nadzieję, że szybko się przekona, że teraz mamka jest jego nową "mamą" ;) -
[quote name='bira']Agaga, skąd Ty ich bierzesz... Serce się kraja...[/QUOTE]takich przypadków na dogo jest na pęczki...a ile jest takich bidusiów, o których nikt nie wie, które odchodzą bez pomocy? :( [quote name='Tengusia']przepraszam ale to rzeczywiscie gamon pelna morda :lol::lol::lol:[/QUOTE]nie przepraszaj. to gamoń nad gamonie [quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko i spokojnej nocki życzymy:)[/QUOTE]dzięki. moje nocki ostatnio bezsenne. mam nadzieję że dziś trochę pośpię bo już niedługo zacznie mi się nocne wstawanie do dzidziusia a już teraz chodzę półprzytomna. dzisiaj pieseczki zostały same w domu aż 2 razy. rano na 3,5 godziny cała trójka a po południu na 2 godziny etna z morrisem. [B]NIC NIE ZNISZCZYŁY:multi: NIGDZIE NIE NASIKAŁY:multi: NIC NIE ZBROIŁY![/B]:multi: nie dałam smaczków, kanapę i dywan zastawiłam krzesłami, wszystko uprzątnęłam z zasięgu mordek, drzwi zastawiłam, żeby nie drapały. tylko luna miała wejście na kanape między krzesłami ale ona nie ma takich zapędów by zdjąć koc czy poduche i pogryźć. jedynie co to kocyk na posłanku jeden był skopany a drugi przeniesiony w inne miejsce(więc morris znów się wyprowadzał-jak na początku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:)
-
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie nikt, bo kana nie raczyła poinformować nikogo(jednak zdjęcia miała czas wstawić na wątek!) po co w ogóle pisać na forum, że hela ma jakiekolwiek problemy? przecież można mieć osoby zaangażowane i darczyńców głęboko w dupie i nic im nie pisać! przecież jak jej się zachce, to może napisze na forum po fakcie, że hela dostała igłę. -
HELA nie prosi już o DT, bo właśnie została uśpiona !
agaga21 replied to Magda779's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
........................................... :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: nie napiszę nic więcej bo same przekleństwa mi się cisną pod palce! -
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
agaga21 replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
u mnie cisza :( -
pewnie nie ma możliwości by staruszki gdzieś "upchnąć" w pomieszczeniu dla pracowników, gdzie jest cieplej? :(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
chyba[B] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Rita60 [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]takimi terierkami się zajmuje. a może jest gdzieś wątek staruszków w wielkiej potrzebie?[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][/B] -
:( :( :( jak te dziadeczki mrozy przetrwają? jezu, zima się zbliża a mi serce pęka, że nic nie mogę zrobić :( :(
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agaga21 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
boże :( mogę tylko rozesłać.... -
i kolejny!!!:placz::placz: stary, ślepy, głuchy! nie wie gdzie jest, co sie z nim dzieje...:placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/217294-Staruszek-mix-terier-ze-zmasakrowanym-okiem!-G%C5%82uchy-i-%C5%9Blepy-czeka-na-%C5%9Bmier%C4%87!!-POMOCY!?p=17947211#post17947211[/url] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/501/p1330056.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9325/p1330058.jpg[/IMG]
-
[quote name='modliszka84'] jak trafił do schronu to już łapka zaczynała sie zrastać. Nie znam się na tym, ale chyba już wtedy za późno jest na operację? [/QUOTE] nie wiadomo, może można ją poprawić i zminimalizować kalectwo. moja etna byłą cała połamana i była operowana po ponad pół roku i może chodzić bez bólu i jest sprawna.
-
:placz::placz::placz::placz::placz:[B] zobaczcie![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/217288-Niewidomy-przera%C5%BCony-szczeniak-spaniel-po-wypadku-b%C5%82aga-o-pomoc!?p=17946643#post17946643[/url] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3834/p1320966.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6505/p1320952.jpg[/IMG] piesek jest całkiem ślepy, to tego ma brzydko złamaną łapkę, która sama się zrasta a powinna być pewnie zoperowana:placz::placz: maluch jest przerażony, wtula się w człowieka jak dziecko i trzyma się łapkami. za kilka dni ma być przeniesiony do boksu zewnętrznego z budą!!! on tego nie przeżyje!:placz::placz::placz::placz::placz::placz: [B]ZNACIE KOGOŚ OD SPANIELI?????????? GDZIE SZUKAĆ RATUNKU??? TO JESZCZE PSIE DZIECKO!!!!!!!![/B]
-
DORA - cudowna amstaffka wyrzucona na ulicę, znalazła dom
agaga21 replied to cavani's topic in Już w nowym domu
[quote name='cavani']Monika i Paweł niestety walczą dzisiaj z przeciwnościami losu. O czwartej nad ranem zepsuł im się samochód w okolicach Ożarowa Mazowieckiego. Do tej pory czekali na lawetę. Około godzinę temu załadowali samochód na lawetę i wytrwale ponownie wyruszyli do celu, czyli do Dory. Powiedzieli, że się nie poddadzą :lol: W Białej Podlaskiej będą pewnie przed północą. Wytrwałość godna podziwu :ylsuper: Moniko i Pawle - jesteście niesamowici! Ech, ile może człowiek, kiedy mu na psiaku naprawdę zależy. :loveu:[/QUOTE] a jak często dzwonią ludzie w sprawie psa i podstawowym pytaniem jest czy transport gratisowy zapewniamy.... moniko, pawle, mam nadzieję że bezpiecznie dotrzecie z dorcią do domu :) -
Bullowate z Przyborówka czekają na domki stałe!
agaga21 replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
[B]jak poszła wizyta dla taysona?[/B]