Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-85HDEM6Gt8E/TtYdoIzFjGI/AAAAAAAADLI/GvQhEkErDy0/s640/IMG_1403.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-19CJJ8EIKkE/TtYdxZafnmI/AAAAAAAADLM/cuWbRk7DXYs/s720/IMG_1407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ORaQLFeOQS0/TtYd34P2wpI/AAAAAAAADLQ/FC61pG-q63Y/s640/IMG_1409.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WD6uITqskdc/TtYd-fgXjMI/AAAAAAAADLU/MOlNwgX26KY/s800/IMG_1411.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GWgGPDv92lg/TtYeDt5GG1I/AAAAAAAADLY/2Gb7VPz1X7s/s640/IMG_1412.JPG[/IMG] [/LEFT]
  2. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Qakp6LAGFbQ/TtYdBLVS7tI/AAAAAAAADKw/UACh7APsIyc/s720/IMG_1386.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rNsOWPOsCkU/TtYdGmy6CbI/AAAAAAAADK0/Erbsc6VcAyY/s640/IMG_1388.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vJw4TX6s-Zw/TtYdSx6h--I/AAAAAAAADK4/UJ7SPwMlij0/s720/IMG_1391.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sxWY7w-EhS4/TtYdWLDh3-I/AAAAAAAADK8/bb6kfc9R2z0/s720/IMG_1393.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oaYCKzrVgF4/TtYddWPaQPI/AAAAAAAADLA/Noyp-lAFfsI/s640/IMG_1395.JPG[/IMG] [/LEFT]
  3. [LEFT][quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=olive][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Także nie jest powiedziane że skoro jest większa różnica wieku to będziesz miała więcej wytchnienia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][/COLOR][/FONT][/QUOTE] musiałaś to dopisać?:mad::evil_lol: zrobiłam dzisiaj lenie prawdziwą sesję zdjęciową, także z góry przepraszam tych dziecio-nielubnych ;) ale będzie sporo fotek jednej modelki :eviltong: dziś w nocy "stukną" lenie 3 tygodnie. (sesja w różowej piżamce od zosi :loveu:) [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ch-o4AzsKKE/TtYcjCA51PI/AAAAAAAADKY/yvdWWIk9DOU/s720/IMG_1374.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g8JR8ZQGNhw/TtYcloVY2yI/AAAAAAAADKc/2TvMnsZvUBs/s720/IMG_1375.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-r-mBXKVW1Hw/TtYcoLcfYuI/AAAAAAAADKg/NfcIqNYOsEE/s720/IMG_1376.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-elAJ9DbT5a8/TtYctu4ovGI/AAAAAAAADKk/xhpS96Iz_WA/s720/IMG_1377.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xCa5YkJtoSE/TtYc0hYf4AI/AAAAAAAADKo/2AEUPDRQfro/s576/IMG_1380.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8oqoOT8xEk4/TtYc9SDnhdI/AAAAAAAADKs/SEePuyCpIyg/s512/IMG_1384.JPG[/IMG]
  4. wczoraj była u nas położna środowiskowa, która mi uświadomiła, że to raczej nie kolki tylko pewnie małe wzdęcia bo gdyby to były kolki to lena by płakała godzinami a nie marudziła trochę, tak jak teraz. chyba zaczyna się jej stabilizować układ pokarmowy, robi mniej kupek, dziś w nocy zaledwie 2 razy ją przewijałam a wcześniej zdarzało się 6-7 razy! w końcu się prawie wyspałam :) mam wielką nadzieję, że te prawdziwe kolki nas ominą(kamilek nie miał) ale w razie czego ciocia agnieszka32 zaopatrza nas w ten sławny sab simplex [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG] a ja wczoraj musiałam się wybrać do mojej pani doktor, bo po 3 tygodniach od porodu nadal było niefajnie...okazało się, że mój organizm nie rozpuszcza rozpuszczalnych szwów :crazyeye::roll: i musiałam mieć je usunięte ręcznie. teraz czuję się bez nich o niebo lepiej, bo one były tak mocno pozaciągane, że wrzynały mi się w skórę sprawiając duży ból. wiedziałam, że ten lekarz który mnie szył coś spaprał! :angryy:
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oj tam... przecież życie rodzinne to sama rozkosz ;) Moja mama zawsze wspomina jak to było u nas w domu kiedyś zanim ja się urodziłam. Ja mam dwie starsze o 5 i 6 lat siostry, wujostwo z którym mieszkamy mają córkę i syna7 i 8 lat starsi ode mnie więc była czwórka dzieci rok po roku w domu a jeszcze drugi brat mojej mamy przywoził swojego syna 9 lat starszego ode mnie gdyż moja mama nie pracowała i mogła się zająć :evil_lol: Sama mówi że sekretem była melisa a czasami nawet silniejsze uspokajacze :evil_lol: To musiał być hardcore. Zresztą niekiedy pamiętam jak moi rodzice wysiadali przy mnie i siostrach, z racji tego że byłam najmłodsza to niesamowicie je wkurzałam przez co też wiecznie wojny były :multi: Ostatnio wspominałam z siostrami jak robiłyśmy sobie na złość wszystko...wygrało wspomnienie oblizywania swoich szklanek z piciem, ciastek, kanapek żeby druga nie zjadła xD hahaha. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] to rzeczywiście musiał być hardcore!!! hahaha, ja pamiętam jak mój o 2 lata starszy brat bił moje misie a ja ryczałam, że on sie nad nimi znęca :D:D oblizywanie słodyczy/picia też było (to prawie jak znaczenie terenu:evil_lol:)
  6. do nas często przychodzi kamila kuzynka sara, o 2 lata młodsza od niego(taka mniej więcej miała być różnica między moimi dziećmi według pierwotnego planu). jak ta dwójka się dogada to jest masakra! diabły wcielone!:mad::mad: psocą, kombinują, prześcigają się w głupich pomysłach i je realizują. ja ze szwagierką usiłujemy wypić spokojnie kawkę a te łobuzy zamiast się grzecznie bawić, by mamusie mogły chwilkę odetchnąć i poplotkować, zawsze muszą coś nabroić, wejść gdzieś, gdzie nie wolno, coś zniszczyć, zgubić, ubrudzić, wysmarować szybę od drzwi śliną(jak to się ostatnio sarze zdarzyło:evil_lol:), 100 razy się pokłócić i wołać mamę, bo problem jest nie do rozwiązania:evil_lol:, w kółko biegać po schodach w górę i w dół i kompletnie olewać to co mówią mamy:diabloti:. oczywiście w międzyczasie jest milion problemów, [B][I]"bo kamil mnie straszy dinozaurem", "bo sara mówiła, że jestem głupi i w dodatku połamała kredki", "bo kamil gasi światło a ja sie boje", "bo sara szczypie" [/I][/B]itp,itd......oczywiście jeszcze co chwilę coś chcą...a to kupę, a to siusiu, jeść, pić, coś ze słodyczy i tak w kółko! czasami udajemy ze szwagierką, że ich nie słyszymy:diabloti::diabloti: i niech sobie radzą. czasami cieszymy się jak zapanuje cisza...ale wtedy zazwyczaj broją najbardziej:mad: dziękuję bogu, że te 2-3 lata temu nie udawało mi się zajść w ciążę, bo bym na bank zwariowała gdybym miała 2 takie diabły na co dzień!:evil_lol:
  7. [url]http://img268.imageshack.us/img268/8361/p1019257resize.jpg[/url] ooo, to ona taka pyskata jak nasza etna?
  8. [quote name='justysiek']nooo synuś też śliczny :) już duży chłopak z niego. no i stadko super :) mam słabość do bulowatych.[/QUOTE] synuś ma już 5,5 roku i strasznie na poważnie przyjął rolę starszego brata :) co do bullowatych to ja właśnie też mam do nich słabość ale tak wyszło, że w naszym stadzie tylko etnisko bullowate (a miały być same ttb tylko nie wyszło, bo w gamoniu się zakochałam a lucy to w ogóle z przypadku ;) )
  9. uwielbiam tą wielką morduchę!:loveu: a wiesz, jak wcześniej pisałaś o tych kiepskich humorkach biry, to sobie właśnie pomyślałam, czy jej stawy nie bolą. dziewczynka jest dość duża i ciężka i niestety już nie pierwszej młodości. może jakieś wspomagacze typu arthroflex by jej pomogły?
  10. [LEFT][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czy mi się wydaje czy Etna zgubiła trochę ciałka? :)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] świetnie wygląda na tych zdjęciach :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] krew się leje z pyska więc zabawa była świetna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]etna linię trzyma od wiosny. barfowanie jej chyba służy a fafle zakrwawione bo to w końcu pigbull-pies morderca :diabloti: [quote name='chita']jak zobaczylam Lune przy tym łozku to sie zaczelam zastanawiac do czyjej galerii weszlam:evil_lol: uchole jej w kucyka spiełaś:cool3::loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-0ChUxxgAYjM/TtNWezQf1JI/AAAAAAAADG4/MBuxIdm4yb8/s640/IMG_0873.JPG[/URL] :loveu: boze za takie spojrzenie ujęłabym go w testamencie:loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fwk-6i2SIYE/TtORaN3fqZI/AAAAAAAADH4/qEguASWQP6o/s512/IMG_0910.JPG[/URL] :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-akn5voWdsE4/TtOYRRIgxUI/AAAAAAAADJs/IiU_auIuNL8/s576/IMG_1253.JPG[/URL][/QUOTE]to my i lucy w nowej odsłonie-jako skrzywdzone niewiniątko:evil_lol: pisz ciotka testament a ja ci będę takie fotki z tym wzrokiem podsyłać :cool3: [quote name='bira']Ja się wcale facetowi nie dziwię, że taki przerażony... Jak mu taki szczun nicpoty po głowie biega w ciało z impetem wbiega... A Etusia robi takie miny, że zejśc można :-) Dobra jest :-)[/QUOTE]niby widzę te 3 paskudniki non stop ale jak oglądam ich zdjęcia to sama się śmieję z tych ich głupkowatych mordulków:loveu::evil_lol: [quote name='Joann']haha ale Lunka tu śmiesznie wygląda;] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-0ChUxxgAYjM/TtNWezQf1JI/AAAAAAAADG4/MBuxIdm4yb8/s640/IMG_0873.JPG[/URL][/QUOTE]ciężko jej się pogodzić z tym, że ta kanapa od samego początku jest dla niej niedostępna. czasem z rozbiegu zdarzy się jej, że nie wyhamuje i na nią wskoczy ale niestety wredna pańcia natychmiast ją z niej zrzuca:diabloti: [quote name='agnieszka32'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-sFzcxeIZBi0/TtORjlmTQfI/AAAAAAAADH8/1IOzPjA_7HA/s512/IMG_0911.JPG[/URL] No nie mogę!:evil_lol:[/QUOTE]on też już nie może :evil_lol: [quote name='justysiek'] oj to ja nie wiedziałam, że mamusią zostałaś :) gratuluje córeczki ślicznej.[/QUOTE]dzięki justyna :) mamusią to ja już ponad 5 lat temu zostałam:cool3: teraz jestem mamusią podwójnie :) ten przystojniak to moje pierworodne dziecię :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zi1kRhPxqa0/TtVGbe4p-TI/AAAAAAAADJ8/QW0AisvqxvM/s720/_DSC5126.jpg[/IMG] [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6Dg6QgYkWcw/TtVGe8kGIMI/AAAAAAAADKA/Tak9iPvsAHg/s720/_DSC5127.jpg[/IMG] [LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rgqXEn0zWoc/TtVGh_vpakI/AAAAAAAADKE/rhlbCVxwaWQ/s720/_DSC5129.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GesOfGpzpv0/TtVGkKrLHVI/AAAAAAAADKI/k6fZm1sBNyY/s720/_DSC5269.jpg[/IMG] (te foty autorstwa mojego taty) [/LEFT]
  11. [quote name='malawaszka']kupowana jest tylko ta kapotka bordowa, a rękawki to bluzeczka dziecięca :D[/QUOTE] no faktycznie! a myślałam że to całość.
  12. na ten moment mogę jedynie podnieść wątek :( jak ja nienawidzę zimy!!! pieski marzną już teraz a dopiero prawdziwe zimno i mrozy przyjdą :( :( :( :(
  13. [url]http://img338.imageshack.us/img338/4001/dsc0064sy.jpg[/url] ale świetny kubraczek z rękawkami! przydałby mi się taki dla luśki. kupowałaś gdzieś czy robiony?
  14. chyba zaczynają nam się kolki [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_evil.gif[/IMG] mała się pręży, piszczy i puszcza bąki z dużym wysiłkiem [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] stała się też niespokojna, nie zasypia już tak łatwo. szczególnie to się nasila wieczorem i w nocy, więc od 2 dni chodzę z lekka nieprzytomna. [QUOTE]Pierwsza wizyta trwała 3 minuty, przyszłam, powiedziałam, że okres mi się spóźnia, test ciążowy pozytywny, dałam wyniki na toxo, różyczkę, krew, mocz - wszystko ok było, a pani dr tonem obrażonej "no co?! w ciąży pani jest i tyle". No ok, sama na to JAKOŚ wpadłam... Pytam, co mam teraz robić, czego unikać, itd - znowu mnie ofuknęła jak natrętną petentkę, ale uznałam, że może gorszy dzień, czy coś. Dostałam skierowanie na USG, grupę krwi, HIV, żółtaczkę i takie tam. Po jakimś czasie wróciłam z wynikami, a pani doktor znów skwaszona. Badanie na fotelu trwało 30 sekund (max), nie zważyła mnie, wagę podałam na oko (dopiero w sobotę dostałam wagę w ramach parapetówki). Znów mnie opieprzyła o samą obecność chyba, po czym odkryła, że nie ma bloczków ze skierowaniem, więc usiłowała wykręcić wewnętrzny. Niestety pańcia nieczytata chyba, bo zamiast wewnętrznego podanego wołami wykręcała końcówkę zewnętrznego i się bulwersowała, że nikt nie odbiera (a w słuchawce sygnał "nie ma takiego numeru..."). Usiłowałam jej podpowiedzieć, ale ponieważ ona ma doktorat, a ja nie, nie posłuchała, tylko mi walneła "jak pani chce skierowanie na USG i krew, to proszę iść do recepcji i kazać mi przynieść bloczki". Poszłam, bo już prawie 20, ja po 8h pracy, chciałam iść do domu, a nie się użerać. Dostała bloczki, wypisała, a potem znów problem, bo poprosiłam o zaświadczenie, ze jestem w ciąży - no do pracy mi potrzebne :| Zażądałam kategorycznie, to wypisała, ale łaskę robiła.[/QUOTE]w życiu bym drugi raz do takiego babsztyla nie poszła! skąd się tacy ludzie biorą???
  15. [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20listopad%202011/DSC03550A.jpg[/url] hahaha, czyżby vercia hamowała? [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20listopad%202011/DSC03544A.jpg[/url] wituś to taka mała torpeda jak nasza luśka :)
  16. no to oby już było dobrze :)
  17. [quote name='magdabroy']A ja jestem wkońcu po pierwszej wizycie :) Teraz, jak usłyszałam to od pani doktor, to dopiero uwierzyłam ;) Moje dzieciątko ma 7 tygodni i 1cm :loveu:[/QUOTE] mam wrażenie, że przeżywałam to zaledwie kilka tygodni temu! zobaczysz, zanim się obejrzysz, twoje maleństwo będzie już po tej stronie brzuszka ;) gratulacje :)
  18. a tu to już przesadziła [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SaaZdCQ2Uik/TtOYH5go6CI/AAAAAAAADJo/9bvE3FjfbvI/s640/IMG_1245.JPG[/IMG] :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-akn5voWdsE4/TtOYRRIgxUI/AAAAAAAADJs/IiU_auIuNL8/s576/IMG_1253.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lBdfTMzSa7E/TtOYWtT-sEI/AAAAAAAADJw/Cge-FjWjopk/s640/IMG_1259.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OGhCW_dRjmY/TtOYaxYoPRI/AAAAAAAADJ0/3a4KKNjb2f0/s640/IMG_1261.JPG[/IMG] [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ObI1JYglrQM/TtOYhxblHfI/AAAAAAAADJ4/cnuc2bktJW4/s576/IMG_1263.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT]
  19. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-403hZ2PVCUo/TtOXi8x8jOI/AAAAAAAADJY/0C-a5OEOvrk/s640/IMG_1235.JPG[/IMG] [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aYVfEFPSQRY/TtOXp9wtJqI/AAAAAAAADJc/mb1C2f0CEVU/s640/IMG_1238.JPG[/IMG] [LEFT] etna nie byłaby sobą gdyby trochę nie napyskowała [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JQElZxuPADI/TtOXwy4bWgI/AAAAAAAADJg/h33NXToVIUw/s640/IMG_1241.JPG[/IMG] :diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T2SOhSXpuVw/TtOX3IMZNQI/AAAAAAAADJk/d5i-mr1BlCg/s640/IMG_1243.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT]
  20. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-c7PaeOgrrV0/TtOWghSJiVI/AAAAAAAADJE/nxfj2oTAoO4/s640/IMG_1183.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UYyet3NHdok/TtOWnZLOwmI/AAAAAAAADJI/WoY7CK-69a8/s640/IMG_1184.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_eIdAs-zakw/TtOWvU6MshI/AAAAAAAADJM/6dO6hr2tkIs/s640/IMG_1196.JPG[/IMG] patrząc na te zdjęcia powątpiewam w inteligencję etny, o którą zawsze ją podejrzewałam :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DjKDlNNiyBo/TtOXReE9e7I/AAAAAAAADJQ/j3yHRnIqgRk/s640/IMG_1230.JPG[/IMG] [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EfVGK0pkWsc/TtOXYX6nJpI/AAAAAAAADJU/xoz9eib3ZDk/s640/IMG_1231.JPG[/IMG] [LEFT] [/LEFT]
  21. [LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cILTHpk93sg/TtOVaI59AJI/AAAAAAAADIw/cjRew4VQs38/s640/IMG_1100.JPG[/IMG] "INTELIGENTNY" pełną gębą :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jOH9o4VNPbY/TtOV-4Q0VYI/AAAAAAAADI4/Rj3xeXHomgs/s640/IMG_1148.JPG[/IMG] "szczęki VII" [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Vb56snm6OZs/TtOWT4CBjnI/AAAAAAAADI8/JZlaeNk3JwU/s640/IMG_1181.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pITx8OIgVa8/TtOWcaaY3XI/AAAAAAAADJA/JbfqZRflTZ8/s640/IMG_1182.JPG[/IMG] [/LEFT]
  22. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4k1CgKXJx_0/TtOT6o1ps9I/AAAAAAAADIc/aoZYHu4h1rQ/s512/IMG_1037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iDNzsOyWhLs/TtOUXn8E7NI/AAAAAAAADIg/lY1r6Cn0J-4/s720/IMG_1066.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ahYAdj_osas/TtOUy5H6GII/AAAAAAAADIk/Tqgn5S1vhDQ/s720/IMG_1077.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p7DVMTRMvjo/TtOU9_Tr2dI/AAAAAAAADIo/sDFvMmZ6XWg/s720/IMG_1078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UYB_TgEum7Q/TtOVSSjgpsI/AAAAAAAADIs/J1D5DD4AZl0/s640/IMG_1098.JPG[/IMG] [/LEFT]
  23. [CENTER][LEFT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8Wxf8I-chxY/TtOS7qnfSrI/AAAAAAAADII/5DYltYi7cZc/s640/IMG_0964.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZUf08-vw4Jk/TtOTGSucC_I/AAAAAAAADIM/XQu0a4aLZxE/s720/IMG_0978.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-moVEQKpymR4/TtOTRSq-wOI/AAAAAAAADIQ/6JDFk2pl0No/s720/IMG_0979.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zLxby31S3a4/TtOThC6y2-I/AAAAAAAADIU/bRujFvpM6nk/s720/IMG_1033.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d7fOdGWE_fY/TtOTrZ9SUiI/AAAAAAAADIY/mRkcWxjQYBQ/s640/IMG_1034.JPG[/IMG] [/CENTER][/LEFT]
  24. [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KEqXh9dbSq0/TtORNg3J7vI/AAAAAAAADH0/xjs14B0gSEM/s640/IMG_0886.JPG[/IMG] przerażenie w oczach..... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-fwk-6i2SIYE/TtORaN3fqZI/AAAAAAAADH4/qEguASWQP6o/s512/IMG_0910.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sFzcxeIZBi0/TtORjlmTQfI/AAAAAAAADH8/1IOzPjA_7HA/s512/IMG_0911.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CsglSWE50fk/TtOSD80a4CI/AAAAAAAADIA/eBHcPNgo2mM/s720/IMG_0932.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HfJRaId9GSk/TtOSfl9u7hI/AAAAAAAADIE/T-NbYIVH0yw/s720/IMG_0950.JPG[/IMG] [/LEFT]
  25. [LEFT]jak to nie można wejść na kanapę????????:crazyeye: [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0ChUxxgAYjM/TtNWezQf1JI/AAAAAAAADG4/MBuxIdm4yb8/s640/IMG_0873.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q4ARHBLeY8I/TtNXTZ5EgwI/AAAAAAAADHI/kWq5RmXzCbU/s720/IMG_0867.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-L2oHPy2Pl90/TtNXbHHdPjI/AAAAAAAADHM/a9o0vOG6Axo/s640/IMG_0866.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DrbwUkvpLEA/TtOQf4Qg-1I/AAAAAAAADHo/oGreIV8KThE/s720/IMG_0879.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6Bnc5_UitOY/TtOREwg5yWI/AAAAAAAADHw/fjCB-tIsAk4/s640/IMG_0884.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...