Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]taka ładna dziewczyna a takie głupie miny robi :evil_lol::evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/--i6XYiChoxQ/Ts5TjUC9onI/AAAAAAAADCA/8Yq4BPe9YHU/s512/IMG_0164.JPG[/url] [/QUOTE]mistrzyni głupich min ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RKJwqTkKIlw/Ts-M14YZ1RI/AAAAAAAADEE/i26gMaIQN1Y/s640/IMG_0403.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PYMVca3gfSI/Ts-M7kRVedI/AAAAAAAADEI/Ui1KYZTeT24/s640/IMG_0404.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OpwWixN1ZSs/Ts-NJ_57RQI/AAAAAAAADEM/li9ED1Y-2SA/s640/IMG_0407.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-olyzu3BDZNQ/Ts-KktFC9AI/AAAAAAAADDg/u1ggsc85pO4/s640/IMG_0376.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bK95sCZXY84/Ts-LiACk1gI/AAAAAAAADDs/MLlQXU5cYME/s640/IMG_0384.JPG[/IMG]
  2. [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20listopad%202011/DSC03498.jpg[/url] widać po oczkach że niezłe ziółko z witusia :D [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Vera%20Vito%20listopad%202011/DSC03375.jpg[/url] słodziak :)
  3. dawno po galeriach nie biegałam a tu takie fajne foty by mnie ominęły! [URL]http://img7.imageshack.us/img7/5010/p1019147resize.jpg[/URL] co za cierpliwość!:crazyeye: [URL]http://img641.imageshack.us/img641/9353/p1019162resize.jpg[/URL] [URL]http://img265.imageshack.us/img265/2872/p1019161resize.jpg[/URL] świetna ta seria zdjęć! [URL]http://img18.imageshack.us/img18/816/p1019178resize.jpg[/URL] piękna, wspaniala, dostojna:loveu::loveu: córeczkę masz prześliczną. sama słodycz :)
  4. [quote name='fonia123'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-v_bJQrlYorg/Ts5Tzrj-qhI/AAAAAAAADCg/HGD_pGkTDcw/s720/IMG_0229.JPG[/URL] ale wydęła poliki :D :D :D[/QUOTE]czy fetka tak potrafi? :cool3::eviltong::eviltong::evil_lol: [quote name='Tengusia']male a grozne :diabloti: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-LV72OqENRUw/TsqivVs_lVI/AAAAAAAAC_4/5sfkExF4t6A/s640/P1050692.JPG[/URL] alez gamon ma tu zdziwiona minke [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-dl0feb4U1-c/Tsqilfa0xEI/AAAAAAAAC_0/5tH2GR6UsAM/s512/P1050691.JPG[/URL][/QUOTE]gamoń w ogóle często się dziwi a małe zazwyczaj ma misję, by nie dopuścić gamonia by podszedł do mnie zbyt blisko :diabloti: [quote name='bira'] Nie mogę się na tą Twojhą słodziznę napatrzeć. Mały cukiereczek :-)_[/QUOTE]którą, bo mam ich kilka:evil_lol::evil_lol: [quote name='bira']Przepraszam, że tutaj wstawiam, ale...:angryy: [INDENT]Proszę o rozsyłanie [B][COLOR=#ff0000]UWAGA![/COLOR][/B] Rodzina W.....ze Świętochłowic z ulicy Hanki Sawickiej(dane podamy na priv) jest podejrzana o przyjmowanie psów bezdomnych na mięso. Jest zgłoszenie, że w krótkim czasie przez ten dom przewinęło się dużo psów, a dzieci z tej rodziny mówią jedzeniu mięska z psów. Nasza Fundacja prowadzi interwencję w tej sprawie. Schroniska okoliczne są powiadomione, ale staramy się nagłośnić sprawę w całym regionie. Prosimy osoby i organizacje, które wyadoptowały tej rodzinie psa o kontakt z Fundacją. [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [/INDENT][/QUOTE]:crazyeye::crazyeye::angryy::angryy::angryy:przerażające! mam nadzieję, że to nie prawda [quote name='chita'] a tych dwoje w tyle to sie intelektualnie idealnie dobrali:diabloti::eviltong: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-nm4edVqZJCU/Ts5UeLn7O1I/AAAAAAAADDY/UN-rE_XvkfY/s640/IMG_0280.JPG[/URL][/QUOTE]oj tak. z resztą na tym zdjęciu widać po ich minach, że oba ich rozumki są wielkości orzeszków laskowych :evil_lol:
  5. gosiu, jestem ale nie mogę pomóc finansowo i chyba w żaden inny sposób na ten moment :(
  6. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-u2fJUtftENU/Ts5T-jtgjYI/AAAAAAAADC4/yBdxJMgswmk/s640/IMG_0250.JPG[/img] i na koniec mistrzowie II planu ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-yy42JrIee38/Ts5UDCSknOI/AAAAAAAADDA/bXXLqXo9OM4/s720/IMG_0276.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-GffUy8TLUiE/Ts5UIGbm-_I/AAAAAAAADDI/MHFcWdA1ED4/s640/IMG_0277.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mIRXPFLnoSY/Ts5UY185mjI/AAAAAAAADDQ/J0tgX-Xq1tM/s720/IMG_0278.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nm4edVqZJCU/Ts5UeLn7O1I/AAAAAAAADDY/UN-rE_XvkfY/s640/IMG_0280.JPG[/img]
  7. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-T_4umr4AS5Q/Ts5Tf75v_CI/AAAAAAAADB4/izqAHfxIjR4/s512/IMG_0161.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/--i6XYiChoxQ/Ts5TjUC9onI/AAAAAAAADCA/8Yq4BPe9YHU/s512/IMG_0164.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-v_bJQrlYorg/Ts5Tzrj-qhI/AAAAAAAADCg/HGD_pGkTDcw/s720/IMG_0229.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/--PQp3JPK7_M/Ts5T59eQ6nI/AAAAAAAADCw/qbAmDyZRHiE/s640/IMG_0231.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-GzC91dMh4aw/Ts5ToAE5ltI/AAAAAAAADCI/tjkbQixOEIY/s720/IMG_0192.JPG[/img]
  8. dzisiaj pogoda fatalna ale zrobiłam kilka fotek. szaro-bure no ale są ;) etna i jej miny :cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ke6a311xMz0/Ts5Tcc9iGjI/AAAAAAAADBw/DuBorPx9Tcc/s512/IMG_0154.JPG[/IMG] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-whbEJTY4WfE/Ts5TGxGAcvI/AAAAAAAADBY/fRv2iEb-Se8/s512/IMG_0155.JPG[/img] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ADX_EiTnWYw/Ts5TKyxZE0I/AAAAAAAADBg/Gc0cfoHm70c/s512/IMG_0158.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MZqlyagM4VI/Ts5TZHF2IRI/AAAAAAAADBo/L0VswTaiQyQ/s512/IMG_0160.JPG[/IMG]
  9. [quote name='dzodzo']agaga, z pupa mialam ten sam problem, zaraz po szpitalu zrobily sie tam wyprzenia,stosowalam wiele srodkow ale pomogl dopiero antybiotyk niestey-triderm jesli u was jest to mniej powazne, to alantan jest bardzo ok, teraz stosujemy i nie ma nawrotow[/QUOTE] wypróbuje ten alantan i mąke ziemniaczaną (stosować zamiennie czy najpierw jedno kilka dni a jak nie pomoże to drugie?) jeśli nic nie pomoże to chyba czeka nas pierwsza wizyta u pediatry:shake:
  10. dzisiaj malutka kończy 2 tydzień :-o ale to szybko mija! jest grzeczna jak aniołek. praktycznie nie płacze gdy nie jest głodna i gdy ma sucho w pampersie. niestety od samego początku, już w szpitalu odparzyła jej się pupa i ciągle z tym odparzeniem walczę i już sama nie wiem co robić. najpierw chusteczki pampers sensitive stosowałam i krem linoderm, potem sudocrem, potem chusteczki zmieniłam na nivea sensitive, potem na bawełniane płatki kosmetyczne dla niemowląt, które przed użyciem moczę w ciepłej wodzie, do tego bepanthen...od 3 dni większość czasu malutka leży na pampersie ale nie zapiętym, przykryta kocykiem, by "wietrzyć" tą biedną pupkę(w nocy też) i choć co chwilę ją myję , czyszczę i zmieniam pampersy, to pupa nadal czerwona i brzydka. no nie mam już pomysłów co z tym zrobić [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_confused.gif[/IMG] ona ciągle kupki robi, także w nocy co chwilę się budzę i sprawdzam czy ma czysto i sucho, więc niezbyt się wysypiam. poza tym wszystko jest super. lena jest strasznie kochana, uwielbiam się nią zajmować. z nawałem pokarmu też sobie poradziłam. jeśli macie zamiar karmić piersią to radzę się przygotować i poczytać co robić gdyby się taki nawał zdarzył, bo jest to bardzo nieprzyjemne i jak się nie wie co robić to może się to źle dla was skończyć. ja już to z kamilem przerabiałam więc w miarę przygotowana byłam i szybko dałam sobie z tym radę, choć do tej pory muszę pilnować by lenka jadła regularnie, bo inaczej "mleczarnia" daje boleśnie znać, że już pora :roll: edit: wysłałam męża do apteki by kupił[B] alantan[/B](tego jeszcze nie wypróbowałam a wiele osób g0o poleca). mąż w aptece poprosił o [B]antalanta[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: faceci! :diabloti: [B]poradźcie co jeszcze na tą pupę stosować![/B] jeszcze spróbuję tradycyjnie z mąką ziemniaczaną i więcej pomysłów nie mam.
  11. [quote name='agnieszka32']A ja dopiero co się obudziłam :evil_lol: i pędzę zobaczyć kruszynkę - jaka słodka! :loveu::loveu::loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-5EPxSP4JToA/Ts0jCCakIHI/AAAAAAAADA4/GdL0Zk6C1vc/s640/IMG_0112.JPG[/URL][/QUOTE]ty śpiochu!:evil_lol: ja o tej porze ostatnio kładę się spać:crazyeye: [quote name='Donvitow']Wszyscy śpią. Aga pewnie sie nudzisz.?[/QUOTE]strasznie! wpadnij na kawę :mdrmed:
  12. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a i jeszcze chciałam zauważyć że Luśka się świeci jakbyś ją smalcem nasmarowała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE][FONT=Georgia][COLOR=olive][FONT=Arial][COLOR=black]bo smaruję:diabloti:[/COLOR][/FONT][B] [quote name='jonQuilla']:loveu::loveu::loveu: ale słodko śpi [URL]https://lh3.googleusercontent.com/--qlIwnyzH2A/Ts0lMWiAp5I/AAAAAAAADBM/qh1fQJVJqb0/s640/IMG_0123.JPG[/URL][/QUOTE][/B][/COLOR][/FONT]mój aniołeczek :)
  13. [quote name='chita']ahahhahha faktycznie Etna nienaturalnie czysta a Lenka to chyba do mamusi podobna co;)[/QUOTE] ach, czepiacie się etnusi:eviltong: jutro ją czymś wysmaruję skoro jej ciocie nie poznają gdy taka wybielona:evil_lol: a lena podobna do kamilka, z kolei kamilek ponoć wykapany tatuś...ale może ma coś też i po mnie:razz:
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czemu Etna ma taką czystą głowę? :crazyeye: aż dziwnie wygląda...jak nie ten pies Picasa ogólnie jest dziwna, jak ja wrzucam zdjęcia na dogo zamieszczone na picasie to połowa ludzi ich nie widzi[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] no wiesz, przed sesją wzięłam ją trochę wybielaczem poprawiłam, coby się lepiej prezentowała :mdrmed:
  15. [LEFT]i śpiąca królewna:loveu: w kilku odsłonach ;) [/LEFT] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5EPxSP4JToA/Ts0jCCakIHI/AAAAAAAADA4/GdL0Zk6C1vc/s640/IMG_0112.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MBzwZm_Jh5E/Ts0ktHL5LFI/AAAAAAAADBE/sqzwJcOCRhE/s640/IMG_0116.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--qlIwnyzH2A/Ts0lMWiAp5I/AAAAAAAADBM/qh1fQJVJqb0/s640/IMG_0123.JPG[/IMG]
  16. [quote name='fonia123']super foty z piesami :)[/QUOTE] dzięki. spacerku dziś jednak nie było, zimno, mgliście, wilgotno. niestety jak na pierwszy spacer z maleństwem to nieodpowiednia pogoda. mam jednak kilka domowych fotek [LEFT][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SNVjQUbltJg/Ts0WWxPS-hI/AAAAAAAADAg/qeg_2I0xtCE/s640/IMG_0068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Dy_P7dXVE_Y/Ts0WqQ_FCcI/AAAAAAAADAk/8XAM1tJS9l8/s640/IMG_0069.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-73Rm51C6ics/Ts0XL_f8r3I/AAAAAAAADAo/HX-PT7yMaSc/s640/IMG_0070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fi764deFreU/Ts0YxU7v2cI/AAAAAAAADAs/pX7ruQlYDnk/s640/IMG_0072.JPG[/IMG] [/LEFT] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UW04sLPGmT4/Ts1J9Ia3ZxI/AAAAAAAADBQ/zsmz-iMfkTs/s720/IMG_0071.JPG[/IMG] [LEFT] DLACZEGO PICASA TAK "PIKSELUJE" ZDJĘCIA?????:-x:-x[/LEFT]
  17. [quote name='ageralion']Dziewczyny przepraszam za offa, ale [B]pilnie poszukuje psiarza z Danii!![/B] Sprawa nieciekawa, a my nic nie mozemy zrobic ze Szczecina, nie mamy pojecia jak wygada bullowate prawo w Danii jakie sa procedury, prawdopodobnie musimy ratowac zycie naszemu Sajmonowi :([/QUOTE] co się znowu stało???
  18. [quote name='chita'] kontakt napewno do Gosi [/SIZE][/SIZE]606 361 293 a mail moze byc nawet do mnie [email][email protected][/email] do tej pory byl na agage ale ona ma teraz duzo innych rzeczy na glowie;):loveu: [SIZE=3][/SIZE][/QUOTE]można mój tel. podać jako drugi-rezerwowy, tyle że nie w każdym momencie mogę odebrać. 694390951
  19. [quote name='dzodzo']dziewczyny, kiedy na usg bioder sie wybieralyscie? pediatra ani slowem sie nie zajaknal ze mam isc,czytam rozne opinie, ze po 6 tyg, ze po 3 mc, polozna powiedziala mi, zebym teraz poszla i juz zgłupialam[/QUOTE] u nas każdy noworodek dostaje skierowanie na usg po ok 5-6 tyg. od urodzenia. edit: batmanka suuuuuper! dopiero teraz mi się fotki otworzyły
  20. [quote name='ms_arwi'][/LEFT] To dlaczego za moj chca 1100 zł :placz:[/QUOTE]gdzieś w necie wyczytałam że to koszt 100-120zł ale może to nie są prawdziwe informacje. ja w zasadzie nie wiem gdzie szukać u nas miejsca, gdzie by się te piloty dorabiało. zapasowy na szczęście mamy ale zawsze jeden klucz był mój a drugi karola. [quote name='chita']nooo sam cukier na tym zdjeciu:loveu: juz sie lubią:) a wiesz ze zastanawialam sie czy on Lenki tez nie bedzie probowal po swojemu "poglaskac"... [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-cC0gAkfp52Y/Tsqi5NIp8LI/AAAAAAAAC_8/wu3YUO6uZDI/s512/P1050689.JPG[/URL] hahahahha widac kto w domu rzadzi:evil_lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-LV72OqENRUw/TsqivVs_lVI/AAAAAAAAC_4/5sfkExF4t6A/s640/P1050692.JPG[/URL][/QUOTE]no właśnie niestety próbuje "głaskać" i to może być problem na dłuższą metę.:shake: no wiadomo kto rządzi. dziewczyny!:p:p [quote name='bira']Jakie psie czułostki :-) Słodkie zdjęcia. A Gamoń ma taki wzrok rozmarzony :-) A pilot... no coż, chłopak się starał jakieś nowości wprowadzać i znowu nie został doceniony ;-)[/QUOTE]biedny, niedoceniany piesek:diabloti: [quote name='agnieszka32'][URL="https://lh4.googleusercontent.com/-cC0gAkfp52Y/Tsqi5NIp8LI/AAAAAAAAC_8/wu3YUO6uZDI/s512/P1050689.JPG"][/URL] P.S. Agatka, wybacz, ale zasnęłam u Zosi w pokoju i dopiero się obudziłam :oops:[/QUOTE]ja jakoś ostatnio też szybko zasypiam. ciekawe dlaczego:niewiem: [quote name='snuszkak']ja tam raczej poczytuję niż piszę ale muszę wreszcie napisać, że gratuluję pięknej córeczki :loveu: ale najbardziej nie mogłam się doczekac Morriska, a tu jest :loveu::loveu:[/QUOTE] dziękuję :) może jutro nam się uda wyjść razem na dwór to może psiska się na zdjęcia w końcu załapią
  21. [CENTER][LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QuYY2SCXxgY/Tsqi_fSImxI/AAAAAAAADAE/ygeOTMhvM94/s640/P1050687.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LV72OqENRUw/TsqivVs_lVI/AAAAAAAAC_4/5sfkExF4t6A/s640/P1050692.JPG[/IMG] [LEFT]etna nie była zainteresowana zdjęciami. niestety muszę bardzo uważać, bo szczurosława próbuje na lenkę wchodzić by ją polizać a gamoń łapą chce dziecko "pogłaskać" i aż strach pomyśleć co te jego wielkie i ciężkie łapsko mogłoby zrobić z delikatną główką :shake: dlatego cały czas muszę asekurować i foty kiepskie. aaaaaaaa, w ogóle to się stało coś niesamowitego, co mnie zszokowało. morris polizał malutką po rączkach i to kilka razy a on [B]NIGDY JESZCZE NIKOGO WCZEŚNIEJ NIE POLIZAŁ![/B] jego buziaki to stuknięcie nosem/pyskiem. zastanawiam się czy to miały być buziaki czy raczej chciał spróbować jak dzidziuś smakuje :diabloti: [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
  22. [LEFT][quote name='ms_arwi']Wspolczuje pitota zjedzonego... Mnie sie w zeszlym tygodniu popsul chip w moim i wiem jaki to moze byc duzy koszt :/ a jaki stres jak sie nie ma drugiego tak jak ja :roll:[/QUOTE] muszę się rozejrzeć gdzie takie piloty dorabiają, ponoć nie jest to duży koszt(ok 100-120zł) [/LEFT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z-i_Bils6sA/TsqiiJYNiqI/AAAAAAAAC_w/AsjQFTM0pQE/s512/P1050690.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dl0feb4U1-c/Tsqilfa0xEI/AAAAAAAAC_0/5tH2GR6UsAM/s512/P1050691.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cC0gAkfp52Y/Tsqi5NIp8LI/AAAAAAAAC_8/wu3YUO6uZDI/s512/P1050689.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jYg90lQkfmA/Tsqi70uPyeI/AAAAAAAADAA/b_PGlDvzBIk/s512/P1050688.JPG[/IMG]
  23. [quote name='Donvitow'] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1188/e92411daa19e2791med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] pięknie wyrósł!!! jest niesamowity! pies po 2 latach od adopcji wrócił do schronu :(
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]piękny pilocik...pewnie robiony na zamówienie, taki nowoczesny look :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]no piękny, piękny..... [quote name='chita']ożesz....co za wredny malpiszon to zrobil? Gamon? mam nadzieje ze macie zapasowy kluczyk/pilocik czy cokolwiek to bylo...i dziwne ze bryloczek nie tkniety...;)[/QUOTE] ponoć morris zdjął kluczyk z szafki w przedsionku. luśka by nie dosięgnęła. zaniósł na posłanko i bezczelnie zeżarł w ciągu chwili, gdy ja jeszcze byłam na górze a karol odwoził kamilka do przedszkola.
  25. [quote name='bros']no proszę ale piesio nienaruszony - to dopiero pieska solidarność :)[/QUOTE] za pieska to chyba bym udusiła. kupiłam go na dogo bazarku, jest nie do dostania chyba nigdzie. a pilot....no cóż, będę otwierała auto kluczykiem bo chyba się takich rzeczy nie dorabia :shake:
×
×
  • Create New...