Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. u nas towarzystwo głównie poleguje przed kominkiem, też nie mają ochoty się poruszać na dworze. [B]kasiu, już dziś życzę tobie, twoim bliskim i oczywiście twoim zwierzakom zdrowych, szczęśliwych i wesołych świąt :)[/B]
  2. u nas nawet zabawki z pełnej gumy po paru minutach są ponadgryzane. takie lateksowe nie pożyły by dłużej niż 3 minutki. ostatnio chciałam psiakom dac coś trwalszego, kupiłam gruby sznur, skręciłam z niego gruby warkocz a te paskudy i tak zdążyły go poszarpać już pierwszego dnia. zazdroszczę ci wegulca szanującego takie śliczne zabaweczki :D [B] przy okazji już dziś życzę wam wesołych i zdrowych świąt![/B] :):)
  3. niezły widok! chociaż nie cierpię zimy, to jednak muszę przyznać, że mróz, prócz spustoszenia, potrafi robić też cuda w przyrodzie. [B] malawaszko, życzę tobie, twoim bliskim i twoim zwierzakom zdrowych i szczęśliwych świąt :) [/B](już teraz składam życzenia, bo pewnie potem nie będzie kiedy)
  4. no to się pogmatwało.... [B]PODEJMIJCIE DECYZJĘ CO Z NAGRODĄ I DAJCIE ZNAĆ TU LUB NA NIEBIESKIM, ŻEBY ARJUNA NIE MUSIAŁA SIĘ DOPRASZAĆ O DECYZJĘ.[/B] wiem że musiała wiele razy pisać by podać wymiary psów a i tak ich nie dostała(nie wszystkie). szkoda, by jej się odechciało organizować takie fajne akcje.
  5. gosia, skończ już chlipać i wstaw w końcu foty!:evil_lol::evil_lol:;)
  6. łooo jeny! czemu za karę wyszłaś z fetką na spacer? [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_fetIMG_9548.jpg[/url] ale sęp! :D i jak tu nie ulec takim oczętom? [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/_fetIMG_9571.jpg[/url]
  7. [quote name='Akrum']też tak mogło być, że to była wina Bolka - kto to wie, tego już się nie dowiemy. Najważniejsze, że tej zimy Lalunia już nie marznie w kojcu.[/QUOTE] wygrzewa stare kości na kołderce i ma pokoik z widokiem na bramę główną :)
  8. też się zdziwiłam. może to za sprawą poprawy warunków/kondycji? a może miała cieczki tylko z bolkiem było coś nie tak?
  9. dalia noc spędziła w łóżku ale nie swoim...wolała przytulić się do pańci pod kołderką :D dziś została 2 razy na krótko sama w domu i nic nie zbroiła, spała grzecznie :) jutro pani idzie do pracy więc dalia zostanie na 8 godzin sama. mam nadzieję, że nadal będzie grzeczna.
  10. jestem u smutaska :(
  11. jasne, że nie. dobrze kasiu, że mu tu wątek założyłaś.
  12. [quote name='agnieszka32']Agatka, ja się popłakałam ... cudnie razem wyglądali - Etnusia i Lecterek, tak się wspaniale dogadywali... Jak ten czas szybko minął, pamiętam jak do mnie dzwoniłaś po przyjeździe z Etną, jak się cieszyłam razem z Tobą, a kilka dni później obie płakałyśmy nad Sarą i Fiodorkiem, potem Lecterek (*)... Ech... :([/QUOTE] pamiętam aga.....i co pomyślę o wigilii, to myślę o was i waszej tragedii :( wigilia już nigdy nie będzie taka jak kiedyś, zawsze będzie mi się kojarzyła z zaginięciem waszych psiaków. ten przełom 2009/2010 był pasmem nieszczęść :(
  13. z najnowszych wieści: -lala ma cieczkę!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -wróciła do pomieszczenia w którym znów mieszka z miriam :) -na sympozjum wetów zrobiono jej powiekę, bo miała entropium też na drugiej(wcześniej też miała na to operację) mam obiecane zdjęcia. z ogłoszeń niestety cisza kompletna :(
  14. dalciowe łóżko [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DnjCQpcArhA/TvD0KUCEVII/AAAAAAAAH_U/q1yI1CYwgQo/s640/DSCN0007.JPG[/IMG]
  15. dalcia ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::laugh2_2::bigcool::bigcool::bigcool::iloveyou: i to taki o jakim dla niej marzyłam! gosia jak przestanie chlipać, to wstawi zdjęcia. strasznie wam wszystkim dziękuję za pomoc. udało się uratować dalcię w ostatnim momencie i znaleźć jej dom marzeń!:multi::multi: gosiu, ty wiesz...:loveu::loveu: wzięłaś dalię, która miała być mega agresorem. dzięki tobie ona żyje! chita, gdyby nie twój upór...:loveu: wszystkim dziękuję za wpłaty, ogłoszenia i każde wsparcie, które dostałyśmy! jeeeeny, ale jestem szczęśliwa:multi::multi: dalcia ma swój dom z ogrodem, swoje łóżko...jednym słowem będzie księżniczką w swoim własnym królestwie :D
  16. [quote name='Ania+Milva i Ulver']O 14.25 wyklul sie bartus:) 55cm, 3380 waga 10 punktow. Jest cudowny! Opisze wszystko jak wroce domu, ale prawa jest jedna: widok malenstwa wynagradza wszystko! Dzieki za wspieranie i trzymanie kciukow:) przydaly się:)[/QUOTE] gratulacje!!!!!!:multi::lol: a ty tak szybko do kompa dopadłaś??
  17. [quote name='justysiek']hmm, kto jest sprawcą zużycia smoczka? :)[/QUOTE] lucynka, coraz częściej nazywana lucyferem.
  18. [LEFT][quote name='Joann']kurcze ale ten czas szybko leci;] życzę jeszcze wielu wielu wielu lat razem, laleczka trafiła na super dom z dożywotnią gwarancją miłości;][/QUOTE] tak, ma u nas dożywocie ;) a dzisiaj rano nie mogłam znaleźć leny smoczka:mad::angryy: [/LEFT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S58YDIR-Mvw/TvCiJ07H2DI/AAAAAAAADTU/0We8vfEVsuM/s640/IMG_2697.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-xK2zCiCaudU/TvCiOz6IeKI/AAAAAAAADTY/4l1Iy8GnymI/s640/IMG_2700.JPG[/IMG] ostatnio został też "zużyty" mój kapeć i rajstopki leny... [LEFT] [/LEFT]
  19. [quote name='YxNinaxY']Nie nazwałabym takich ludzi przebojowymi ;) A ja natknęłam się przypadkiem na pioseneczkę która trwa tylko 10 godzin i nie mogę jej wyłączyć bo się wkręciłam :D [/QUOTE] hahaha, nie mów, że oglądasz to dłużej niż żeby się przekonać, że w kółko leci to samo! tu bardziej hmmm...elegancka wersja ;) [URL="http://www.youtube.com/watch?v=YD38neSK7ho&feature=endscreen&NR=1"][video=youtube;YD38neSK7ho]http://www.youtube.com/watch?v=YD38neSK7ho&feature=endscreen&NR=1[/video][/URL] edit: znalazłam jeszcze jedną wersję niesamowitego konia:crazyeye::crazyeye::evil_lol: [video=youtube;rWNvuq35lCk]http://www.youtube.com/watch?v=rWNvuq35lCk&NR=1&feature=endscreen[/video]
  20. [quote name='tatankas'] Moja starsza z września panna-tu dużo gorzej,niby ma 10 lat,ale jest dużo mniej pewna siebie,trzeba ją do wszystkiego motywować,jest roztrzepana,tempo pracy żółwia wodnego na lądzie ;)Zastanawiam się czemu jeszcze nosi głowę na karku,bo wszystkiego zapomina,wszystko gubi. [/QUOTE] właśnie opisałaś mojego męża-pannę z 1 września! roztrzepany, rozkojarzony, wszystko gubi, zapomina, jak ma coś zrobić to się zabiera za to jak do jeża :D
  21. [quote name='jonQuilla'] listopad to wylęgarnia fajnych ludzi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] mówisz? bo ja już się martwię, co z tej mojej córci-listopadowego skorpiona wyrośnie ;)
  22. ania, trzymaj się! a może już urodziłaś :) jak dostaniesz zzo to nie ma się czego bać. trzymam kciuki! fuksiaro, pewnie wrócisz z małym na święta do domu i całe sprzątanie i gotowanie cię ominie :D blanka, gratulacje! pochwal się córeczką :)
  23. przyznaj się żonkilu, że masło w przerwach z półek podbierasz i wyżerasz!:evil_lol:
  24. [quote name='Asior']ehhh moja wielka miłość.. etna.... [/QUOTE]pamiętam :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Życzę Wam obu jeszcze wielu równie wspaniałych wspólnie spędzonych lat. Obie miałyście szczęście że na siebie trafiłyście. Ucałuj zafaflunioną mordeczke :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]ucałuję, dzięki :) [quote name='ania z poznania']Agata :crazyeye::-o!!!! [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-yaqdH02dP5Q/Tu5I9SEnQ6I/AAAAAAAADS4/xCDtb-GtpiY/s720/IMG_1843.JPG[/URL] Czysta??? Leżąca????? Pędź do weta, na pewno trzeba reanimować :diabloti::evil_lol:!!!!![/QUOTE]jak nie ma oponki to się aż tak nie brudzi [quote name='justysiek']Piękna krówka :) życzę Wam wielu tak wspaniale spędzonych razem lat :) piekne zdjecia, aż łezka się kreci w oku.[/QUOTE]dzięki :) [quote name='katik']Obie miałyście szczęście, że na siebie trafiłyście. :loveu:[/QUOTE]to było przeznaczenie! [quote name='chita']ja tez Wam zycze wielu wielu takich wspanialych lat, Etna nie bez powodu pojawila sie u Was.... i do tego jaka czarna byla:evil_lol:[/QUOTE]etna spełniła ważną rolę u nas...a nawet kilka. [quote name='Agnezia']Wszystkiego najlepszego :) To ona potrafi być taka biała:-o[/QUOTE]dzięki :) to pewnie fotomontaż ;) [quote name='Donvitow']Rany. Już dwa lata.? No i Lekterka wspomniałaś. Pozdrowienia dla całej ferajny.[/QUOTE]no czas leci..... dzięki za pozdrowienia :) [quote name='Pyrdka']Przepraszam za zaśmiecanie wątku. Zapraszam na bazarek z którego dochód przeznaczymy na ratowanie naszej 6 mięsiecznej suni chorej na nużycę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219765-Ceramiczne-Kalendarze-na-leczenie-szczeniorki-z-nu%C5%BCyc%C4%85-do-29.12-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/threads/2197...29.12-do-22-00[/URL][/QUOTE]nie ma sprawy [quote name='bira']Dwa lata :-) Super rocznica :-) Szybko zleciało :-) Życzę Wam wielu wspaniałych lat :-)[/QUOTE]dziękujemy :) [quote name='fonia123']wszystkiego najlepszego dla Etnusi :loveu:[/QUOTE]etnusia dziękuje :)
  25. [quote name='Rodzice Maciusia :)']0-13 nie wchodzi u nas w grę :( na początku malec planowo prawie nie będzie jeździł, a potem to w tych 0-18 można dokładnie tak samo podróżować (jest wkładka dla niemowlaka), więc po prostu nie widzę sensu w kupowaniu drogiego fotelika jeśli zaraz będę musiała kupować następny :( A u nas w tym momencie baaaardzo niepewna sytuacja niestety, akurat jak na złość razem z ciążą przyszedł dołek życiowy :( i musimy po raz pierwszy w życiu liczyć się z każdym wydatkiem..[/QUOTE] powiem ci, że zazwyczaj i tak trzeba kupić szybciej drugi fotelik, taki siedzący, bo dzieciom nóżki z tych pierwszych szybko zaczynają wystawać - zwyczajnie się już w nich nie mieszczą zanim osiągną wagę 13kg.
×
×
  • Create New...